Jázmin Panzió Gyula

Jázmin Panzió Gyula
Jázmin Panzió GyulaJázmin Panzió Gyula
Jázmin Panzió GyulaJázmin Panzió Gyula

Komló Hotel Gyula - Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Komló Hotel Gyula
Hunguest Hotel Gyula - Napi ár fürdőbelépővel
Napi ár fürdőbelépővel
Hunguest Hotel Gyula
Aqua Hotel Gyula - Napi árak félpanziós ellátással
Aqua Hotel Gyula

Jázmin Panzió Gyula vélemények

Átlagos 2017. szeptember 21.barátokkal járt itt
A barátainkkal mentünk Gyulára, sétálni, várostnézni és fürödni. Gyönyörű volt, mindenkinek csak ajánlhatom. A szállást már jó előre lefoglaltuk a kedvező ára miatt. Indulás előtt pár nappal olvasgattam csak el a véleményket. Semmi jóra nem számítottunk azok alapján, de gondoltuk úgyis csak aludni fogunk visszamenni.
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2017. január 29.a párjával járt itt
Nos aki sokáig szeretne pihenni az rossz szálláshelyet választott. Azért ne rohanjunk ennyire előre. A szállás egy csöndes kis utcában van, a fürdő hátsó bejáratától úgy hatszáz méterre. A szállásra a bejutás telefonos segítséggel lehetséges. Az instrukciók követése után elfoglaltuk a szállást.
Jázmin Panzió Gyula - VendéglátásJázmin Panzió Gyula - SzobákJázmin Panzió Gyula - SzobákJázmin Panzió Gyula - SzobákJázmin Panzió Gyula - SzobákJázmin Panzió Gyula - Vendéglátás
Átlagos 2015. november 16.a párjával járt itt
Az egyszemélyes személyzet mindent megtett, hogy jól érezzük magunkat, viszont a hiányosságokat nem tudta kiküszöbölni. A szobában nincs ülőalkalmatosság szék, fotel így a képcsöves mini TV nézhetetlen, nincs konnektor,az ágynemű borzasztóan büdös naftalin? rovarirtó? Nincs olvasó lámpa,viszont a fürdőszoba tiszta.
Átlagos 2014. október 12.egyedül járt itt
Tetszett, hogy nyugodtan lehetett pihenni, tetszett, hogy nagyon szép a környezet, tetszett, hogy nagyon közel a gyógyfürdő, a segítőkészség probléma esetén kiváló volt. Ami nem tetszett, és kifogásolom, hogy a nyári takarók már nem a szezonnak megfelelő ellátások, állítólag pléd egy darabjuk nem volt, a takarókat jó lenne teljesen lecserélni, azaz kiselejtezni, mert az állapotuk alapján egyáltalán nem egy szálláshelyre valók.
Gyenge 2018. május 31.gyerekekkel járt itt
A Jázmin Panzió Gyulán, a fürdőtől nem messze található. Kifejezetten olcsón lehet itt megszállni, és ha az igényeinket ehhez igazítjuk, még el is tudjuk fogadni a helyet. Csendes, nyugodt a környezet, a személyzettel sem volt problémánk. A reggeli több mint minimalista volt, olcsó kenyér, TV paprika és valamiféle felvágott.
Gyenge 2017. november 10.gyerekekkel járt itt
Az Őszi szünetet töltöttük ebben a gyönyörű Városban. Hangsúlyozom a VÁROS GYÖNYÖRŰ ! A szállás az már necces. 1/ a GPS segítségével könnyen megtaláltuk DE SENKI nem fogadott bennünket, a többi szállóvendégtől kellett segítséget kérnünk. 2/A KONYHA senki nem mondta, hogy közös (és tegyük hozzá a képek félrevezetőek)négy szobára egy kis lyuk még kávéfőző sincs.
Gyenge 2017. szeptember 17.gyerekekkel járt itt
Sokszor jártam már ebben a városban,amit imádok,de a panzióban most először,amit nem fogok imádni. Bár a panzióval kívülről semmi gond nincs. Elfogatható kinézettel,csendes helyen,fürdő,vár, park,étterem közelében van. A személyzet kedves,segítőkész,csak alig láttuk. A szobánk koszos matrac és leöntött fal kivételével elfogadható volt.
Gyenge 2017. augusztus 9.gyerekekkel járt itt
Foglaláskor minden nagyon flottul ment. Telefonon a fiatalember nagyon segítőkész, többször váltottunk e-mailt, mindig nagyon kedves, segítőkész volt. Gondoltuk, hogy nem ötcsillagos hotel, ahova megyünk, de a várakozásunkat messze alulmúlta a hely. Ahogy mindenki írta, telefonban elnavigáltak a családi apartmanunkig.
Gyenge 2017. július 30.a párjával járt itt
A város és a környék gyönyörű. A szállás katasztrófa. Az emeleti konyha koszos és a mikró nem működik, a csaptelep vízköves. A fürdőben a mosdócsaptelep nem működik,a lámpabura a földön, a konnektor kiszakadva a falból. Az ágyak kényelmetlenek, a reggeli minden nap ugyanaz. Sokat kellene változtatni, hogy elfogadható szálláshely legyen. Számukra nem a vendég a lényeg.
Gyenge 2016. november 1.a párjával járt itt
Földszinti szoba ,fél redőnnyel,teljes belátást engedve bárkinek, reklamáció után kaptunk egy sötétítő függönyt. Felnőtt embereknek kinyithatós kanapé nem éppen kényelmes fekvőhely. Sajnos apró fekete bogarak is megjelentek szombat reggelre az ágyban. Már több helyen is voltunk,de ez nagy csalódás volt számunkra.