Romantika Panzió Gyula

5700 Gyula, Kossuth Lajos u. 3.

Romantika Panzió Gyula a térképen

Szállások Gyula városában
Wellness csomagok Gyula városában

Romantika Panzió Gyula vélemények

2020. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. január 12.
Nagy reményekkel indultunk el a panzióba Gyulára, hiszen kiváló értékeléseket olvastunk a helyről. A pozitívum,hogy kiváló az elhelyezkedése, a személyzet kedves és készséges. A szoba piszkos, a hűtő büdös. A szobában egyáltalán nem volt szekrény ( deluxe szoba), a fogasok leszakadva, az ágy olyan kemény mint egy vasaló deszka (kárpitos ágy, nem matracos).

Mobilról küldte. | 2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 10.
Nagyon kedves, és főként romantikus szállás, jó helyen. Minden közel van. A személyzet segitokesz

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 12.
Interneten kerestem 3 hétvégi éjszakára szálláshelyet Gyulán, és ezt választottam. ROSSZ DÖNTÉS VOLT! Pénteken kora délután érkeztünk meg a panzióba, ahol egy babaház-stílusban berendezett, elsőre aranyos szobát mutatott meg a recepciós hölgy. Csakhogy kiderült, hogy az egyébként is csupán gyufalángnyi fényt adó és csak néhány mennyezeti beépített lámpácskából sem ég mind (a belépőben lévő egy is ki volt égve!

2018. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. március 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Igazán könnyű helyzetben vagyok,hiszen csak pozitívumokat tudok felsorolni. Az elhelyezkedése tökéletes,a személyzet kedves,segítőkész,a szobák kellemesen esztétikusak,és nem utolsósorban,makulátlanul tiszták. Nekem személy szerint az étkezőnek használt "pince" tetszett a legjobban,ami lenyűgözően szépen lett kialakítva.

Agod Apartman
3 nap/2 éjszaka 3.750 - 6.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.02.21-ig
Elizabeth Hotel
4 nap/3 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2020.04.10. - 2020.04.13.
Corvin Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, üveg pezsgővel, rózsa bekészítéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Hunguest Hotel Erkel
3 nap/2 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépővel, wellness-részleg használattal
2020.04.24. - 2020.04.26.

Szállodák Gyulán
Corvin Hotel Gyula
A Corvin Hotel, Gyula történeti belvárosának szállodája a méltán híres termál- és...
Park Hotel Gyula Gyula
Káma-Szútra ajánlat (min. 2 éj)
Gyulai Várfürdő ajánlat (min. 2 éj)
Kényeztető hétköznapok (min. 4 éj)

GyulaX