Romantika Panzió Gyula

5700 Gyula, Kossuth Lajos u. 3.

Romantika Panzió Gyula a térképen

Szállások Gyula városában
Wellness csomagok Gyula városában

Romantika Panzió Gyula vélemények

2020. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. január 12.
Nagy reményekkel indultunk el a panzióba Gyulára, hiszen kiváló értékeléseket olvastunk a helyről. A pozitívum,hogy kiváló az elhelyezkedése, a személyzet kedves és készséges. A szoba piszkos, a hűtő büdös. A szobában egyáltalán nem volt szekrény ( deluxe szoba), a fogasok leszakadva, az ágy olyan kemény mint egy vasaló deszka (kárpitos ágy, nem matracos).

Mobilról küldte. | 2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 10.
Nagyon kedves, és főként romantikus szállás, jó helyen. Minden közel van. A személyzet segitokesz

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 12.
Interneten kerestem 3 hétvégi éjszakára szálláshelyet Gyulán, és ezt választottam. ROSSZ DÖNTÉS VOLT! Pénteken kora délután érkeztünk meg a panzióba, ahol egy babaház-stílusban berendezett, elsőre aranyos szobát mutatott meg a recepciós hölgy. Csakhogy kiderült, hogy az egyébként is csupán gyufalángnyi fényt adó és csak néhány mennyezeti beépített lámpácskából sem ég mind (a belépőben lévő egy is ki volt égve!

2018. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. március 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Igazán könnyű helyzetben vagyok,hiszen csak pozitívumokat tudok felsorolni. Az elhelyezkedése tökéletes,a személyzet kedves,segítőkész,a szobák kellemesen esztétikusak,és nem utolsósorban,makulátlanul tiszták. Nekem személy szerint az étkezőnek használt "pince" tetszett a legjobban,ami lenyűgözően szépen lett kialakítva.

Elizabeth Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőköntös és wellness-törölköző használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.11.30-ig
Corvin Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Várfürdő belépővel, wellness kuponnal, borkedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Hunguest Hotel Erkel
2 nap/1 éjszaka 12.000 - 34.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépővel
Érvényes: 2021.09.30-ig
Corso Boutique Hotel
2 nap/1 éjszaka 11.450 - 15.950,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, félpanzióval, WIFI-vel
Érvényes: 2021.12.20-ig

Szállodák Gyulán
Park Hotel Gyula Gyula
Corvin Hotel Gyula
A Corvin Hotel, Gyula történeti belvárosának szállodája a méltán híres termál- és...
Szállás teljes ellátással
Hétvégi álom (min. 2 éj)
Gyulai Várfürdő ajánlat (min. 2 éj)

GyulaX