Romantika Panzió Gyula

Romantika Panzió Gyula
Romantika Panzió GyulaRomantika Panzió Gyula
Romantika Panzió GyulaRomantika Panzió Gyula

Komló Hotel Gyula - Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Komló Hotel Gyula
2025.01.01-ig
D-Hotel Gyula

Romantika Panzió Gyula vélemények

Kiváló 2022. október 1.a párjával járt itt
Egy téli hétvégét töltöttünk a panzióban, amely Gyula belvárosában található. A belsőudvar földszintjén volt egy vintage stîlusban berendezett apartmanunk, sarokfürdőkáddal. Az étkezés a pincehelységben volt, kedves személyzet fogadott. Nagyon tetszett a panzió dekorációja, ajánlom azoknak, akik ezt a stílust szeretik.
Romantika Panzió Gyula - EgyébRomantika Panzió Gyula - EgyébRomantika Panzió Gyula - EgyébRomantika Panzió Gyula - EgyébRomantika Panzió Gyula - EgyébRomantika Panzió Gyula - Egyéb
2021. szeptember 11.a párjával járt itt
Mikor kerestem a szállasok között nagyon megtetszett a hely. Nagyon kedvesek, és segítőkészek voltak. A szoba ahol voltunk apartman szerű. Nekünk, arra, hogy ott aludjunk tökéletes volt. Központi helyen volt, minden pár perc sétára volt. A fürdő és a vár is kb. 5 perc séta volt. Nagyon hangulatos volt. A reggeli pedig bőséges, minden van, amit reggelire bárki is eszik.
Gyenge 2020. január 12.gyerekekkel járt itt
Nagy reményekkel indultunk el a panzióba Gyulára, hiszen kiváló értékeléseket olvastunk a helyről. A pozitívum,hogy kiváló az elhelyezkedése, a személyzet kedves és készséges. A szoba piszkos, a hűtő büdös. A szobában egyáltalán nem volt szekrény ( deluxe szoba), a fogasok leszakadva, az ágy olyan kemény mint egy vasaló deszka (kárpitos ágy, nem matracos).
Romantika Panzió Gyula - BelsőRomantika Panzió Gyula - BelsőRomantika Panzió Gyula - Belső
Kiváló 2019. október 10.a párjával járt itt
Nagyon kedves, és főként romantikus szállás, jó helyen. Minden közel van. A személyzet segitokesz
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 62 városban járt márFelfedező - 76 helyen első értékelőNépszerű író - 25 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1056 feltöltött kép
Gyenge 2018. november 12.a párjával járt itt
Interneten kerestem 3 hétvégi éjszakára szálláshelyet Gyulán, és ezt választottam. ROSSZ DÖNTÉS VOLT! Pénteken kora délután érkeztünk meg a panzióba, ahol egy babaház-stílusban berendezett, elsőre aranyos szobát mutatott meg a recepciós hölgy.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 25 városban járt márFelfedező - 13 helyen első értékelőNépszerű író - 41 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. március 6.gyerekekkel járt itt
Igazán könnyű helyzetben vagyok,hiszen csak pozitívumokat tudok felsorolni. Az elhelyezkedése tökéletes,a személyzet kedves,segítőkész,a szobák kellemesen esztétikusak,és nem utolsósorban,makulátlanul tiszták. Nekem személy szerint az étkezőnek használt "pince" tetszett a legjobban,ami lenyűgözően szépen lett kialakítva.