Bocskai Termálfürdő Hajdúböszörmény

4220 Hajdúböszörmény, Uzsok tér 1.

Bocskai Termálfürdő Hajdúböszörmény a térképen

Bocskai Termálfürdő Hajdúböszörmény vélemények

Antika TOP étteremértékelő
Antika TOP egyébhely értékelő
2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 12.
Kellemes vidéki hangulatú strand és modernebb fürdőrész szaunákkal, buzgárokkal, nyakzuhannyal. Kellemes napot töltöttünk itt. Busszal érdemes megközelíteni, mert gyalog messze van az autóbusz állomástól. A helyi járatról nincs tájékoztató tábla kitéve, de sokan ismerik. A büfék árai nagyon barátiak és jó minőségű minden, amiket fogyasztottunk, de pl.

2016. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. április 1.
Itt a tavasz,a férjemmel április 1. -én jártunk itt,a szomszédos Debrecenből mentünk át mivel ismerősök szerint fel lett újítva a fürdő. Sajnos a látogatás április elsejei tréfának is beillett volna. A víz hideg volt,közel sem érte el a kifüggesztett hőfokot,az egyik vendég kérésére kapcsolták csak be a melegvíz beáramoltatást.

Ön a hely képiselője?

Legnépszerűbb csomagok Hajdúböszörményben és környékén
Hotel Aurum Family
3 nap/2 éjszaka 9.725,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg használattal, masszázsutalvánnyal, italkuponnal, gyermek játszószoba használattal, internet elérhetőséggel
2017.11.20. - 2018.05.31.
Major Panzió & Étterem
7 nap/6 éjszaka 5.748,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyógykezelésekkel és gyógyfürdő használattal
2018.01.03. - 2018.12.22.

Szállodák Hajdúböszörmény környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúböszörmény
Hotel Járja Hajdúböszörmény
A háromcsillagos színvonalú Hotel Járja 2011 áprilisától várja vendégeit. A közvetlenül a...
Deák Vendégház Hajdúböszörmény
A Deák Vendégház a Hajdúszoboszlói termálfürdővel szemközt, az 5 csillagos Aqua Palace...
Karácsonyi hét az Atlantisban (min. 3 éj)
Húsvét (min. 3 éj)
Karácsonyi Termál wellness (min. 2 éj)

Bocskai Termálfürdő HajdúböszörményX