Korona Ház Hajdúnánás

4080 Hajdúnánás, Fürdő u. 7. (Hajdúnánási Gyógyfürdő)

Korona Ház Hajdúnánás a térképen

Korona Ház Hajdúnánás értékelése:

4. helyezett a 11 hajdúnánási szállás közül
95. helyezett Észak Alföldön - 679 szállás közül

Korona Ház Hajdúnánás vélemények

2020. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 12.
A párommal gyakran eljövünk a Hajdúnánási gyógyfürdőbe és ilyenkor igénybe vesszük a Korona Ház szálláslehetőségét. A személyzet barátságos és készséges. A szoba berendezése és tisztasága megfelelő. A reggeli bőséges és finom. Csak ajánlani tudom másoknak is, ha pihenésre vágynak akkor ez egy nagyon jó lehetőség.

nagytamasne TOP szállásértékelő
2018. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. november 5.
Könnyen megtaláltuk mert jól ki van táblázva város szerte. A recepciós magatartása viszont már lehűtötte kezdeti lelkesedésünket, fiatal kamasz lány volt. A szobák egyszerűek, a legalapvetőbb berendezéssel. DE! A fürdőszobában nincs akasztó(? )Egy hajszárító sem ártana. Az itt dolgozó személyzet viszont kedves, segítőkész volt mindenben.

duchemin TOP étteremértékelő
duchemin TOP egyébhely értékelő
2016. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 27. - 4 látogató hasznosnak vélte
Jó helyen van, nem hangos, és mivel a fürdő területén belül helyezkedik el, a parkolás zárt megfigyelt területen lehetséges, és a fürdő szolgáltatásai, mint a medencék használata, szauna, a szállás árában vannak. Hátránya, hogy az étkeztetés csapni való. A személyzet láthatóan mindent igyekszik megtenni amit lehet, de azért látszik, hogy nagyon kelet és nagyon vidék.

Hotel Medián
Hajdúnánás
3 nap/2 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Termál Panzió
Hajdúnánás
2 nap/1 éjszaka 7.200,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.12.05-ig
Hotel Bungalló
7 nap/6 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
Érvényes: 2020.12.21-ig

Szállodák Hajdúnánás környékén
Hotel Négy Évszak Hajdúszoboszló
Hajdúszoboszlón, a gyógyfürdőtől 250 méterre várja vendégeit a háromcsillagos superior...
Hotel Rudolf Hajdúszoboszló
Szilveszter kicsit másképp a kastélyban (min. 2 éj)
Szilveszter (min. 3 éj)
Senior Trip - Nyugdíjas ajánlat (min. 3 éj)

HajdúnánásX