4,1

Silver Hotel Hajdúszoboszló

Balmaz Sütöde Hajdúszoboszló vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 33 városban járt már3 évnyi aktív tagság
Átlagos 2020. január 30.egyedül járt itt
A Balmaz sütöde szoboszló szívében a piactól nem messze található. Könnyű megközelíthetőség viszonylag jó árak és elfogadható minőség jellemzi a helyet. Kicsi a beltér így általában 5-6 vevő tud egyszerre bent lenne. Bármikor tértem be mindig nagy volt a nyüzsgés. Finom friss termékek vannak a boltban, bőséges választék van pékáruból. a Helyiek nagyon szeretnek ide járni. Csak ajánlani tudom a helyet.
Kiváló 2018. március 8.egyedül járt itt
Minden alkalommal friss áruval találkozik a vásárló. Egyaránt bőséges az édes, illetve a sós sütemények kínálata. A péksütemények ízletesek, ehetőek. (A nagy áruházakban ez nem minden esetben mondható el. )A kenyérválaszték szintén bőséges. Az árérték arány megfelelő. A nyitvatartási idő vásárló barát. A kiszolgálás gyors, pontos, az alkalmazottak kedvesek.
Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 44 városban járt márFelfedező - 114 helyen első értékelőNépszerű író - 295 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 167 feltöltött kép
2018. március 7.a párjával járt itt
Egy bőséges hajdúszoboszlói szállodai reggeli és büféasztalos vacsora között nem szoktunk délben ebédelni, de azért valami éhségűzőre szükség van. Ezt az éhségűzőt legtöbbször a Balmaz Sütöde üzletében találjuk meg. Frissen sütött sajtos óriási pogi 78 Ft (langyos volt! ), nyerő volt a pizzás csigájuk is (ez is meleg volt még!