Fordított ház Hajdúszoboszló

Fordított ház Hajdúszoboszló
Fordított ház HajdúszoboszlóFordított ház Hajdúszoboszló
Fordított ház HajdúszoboszlóFordított ház Hajdúszoboszló

Fordított ház Hajdúszoboszló bemutatkozása

Magyarországon Siófok mellett Hajdúszoboszlón is található fordított ház. Ide belépve az érzékeinkkel játszik az épület, ugyanis a tetőtérbe érkezünk és a lépcsőn felfelé jutunk a földszintre. Minden berendezési tárgy a feje tetején áll, így könnyen olyan érzésünk lehet, mintha egyedül mi lógnánk fejjel lefelé.

Pihenés Hajdúszoboszlón
Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló

Fordított ház Hajdúszoboszló vélemények

2076
Érdekes 2023. július 25.a párjával járt itt
Amikor kutatgattam a város néznivalói között, persze, hogy ez is feltűnt, az ittjartam is rásegített. Mindent nem nézhet meg az ember, de azért akad itt látnivaló bőven. Kiszemeltük tehát a fordított házat, ZigZag okosan leírt mindent, nekem már csak a szubjektív maradt.
Fordított ház Hajdúszoboszló - Külső képFordított ház Hajdúszoboszló - EgyébFordított ház Hajdúszoboszló - EgyébFordított ház Hajdúszoboszló - EgyébFordított ház Hajdúszoboszló - EgyébFordított ház Hajdúszoboszló - EgyébFordított ház Hajdúszoboszló - EgyébFordított ház Hajdúszoboszló - EgyébFordított ház Hajdúszoboszló - EgyébFordított ház Hajdúszoboszló - Külső képFordított ház Hajdúszoboszló - EgyébFordított ház Hajdúszoboszló - EgyébFordított ház Hajdúszoboszló - EgyébFordított ház Hajdúszoboszló - EgyébFordított ház Hajdúszoboszló - Külső képFordított ház Hajdúszoboszló - EgyébFordított ház Hajdúszoboszló - EgyébFordított ház Hajdúszoboszló - EgyébFordított ház Hajdúszoboszló - EgyébFordított ház Hajdúszoboszló - EgyébFordított ház Hajdúszoboszló - EgyébFordított ház Hajdúszoboszló - Külső kép
Kihagyhatatlan 2022. március 27.egyedül járt itt
Nagyon különleges élmény, még nem volt részem efféle kalandban, bár mint megtudtam, Siófokon is van egy hasonló fordított ház, nem is hallottam még róla. Helyileg a város külső részén az Aqua-Palace fürdő bejáratán túl található a ház.
Fordított ház Hajdúszoboszló - EgyébFordított ház Hajdúszoboszló - EgyébFordított ház Hajdúszoboszló - EgyébFordított ház Hajdúszoboszló - EgyébFordított ház Hajdúszoboszló - EgyébFordított ház Hajdúszoboszló - EgyébFordított ház Hajdúszoboszló - EgyébFordított ház Hajdúszoboszló - EgyébFordított ház Hajdúszoboszló - EgyébFordított ház Hajdúszoboszló - EgyébFordított ház Hajdúszoboszló - EgyébFordított ház Hajdúszoboszló - EgyébFordított ház Hajdúszoboszló - EgyébFordított ház Hajdúszoboszló - EgyébFordított ház Hajdúszoboszló - EgyébFordított ház Hajdúszoboszló - EgyébFordított ház Hajdúszoboszló - EgyébFordított ház Hajdúszoboszló - EgyébFordított ház Hajdúszoboszló - Egyéb
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét. Az átlag számításánál figyelembe vettünk 67 darab olyan értékelést is, melyet szöveg nélkül, csak pontozással adtak le partneroldalukon, a szallasvadasz.hu-n.