Hotel Négy Évszak Hajdúszoboszló ★★★

Hotel Négy Évszak Hajdúszoboszló
Hotel Négy Évszak HajdúszoboszlóHotel Négy Évszak Hajdúszoboszló
Hotel Négy Évszak HajdúszoboszlóHotel Négy Évszak Hajdúszoboszló

Hotel Négy Évszak Hajdúszoboszló bemutatkozása

Hajdúszoboszlón, a gyógyfürdőtől 250 méterre várja vendégeit a háromcsillagos superior Hotel Négy Évszak. Kényelmes és modern szobái pároknak és családoknak egyaránt ideális. A szobák televízióval, telefonnal, minibárral, szobaszéffel és légkondicionálóval felszereltek.

A Hotel Négy Évszak legnépszerűbb csomagjai

Hotel Négy Évszak Hajdúszoboszló - Augusztus 20. (min. 1 éj)
Augusztus 20.
08.15-20.
Hotel Négy Évszak Hajdúszoboszló - Pünkösd (min. 1 éj)
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció
Pelion tavaszi hétköznapi akció
2024.06.13-ig
Hotel Napfény Zalakaros - Előfoglalási kedvezményes ár félpanzióval
Előfoglalási kedvezményes ár félpanzióval
Hotel Napfény Zalakaros

Hotel Négy Évszak Hajdúszoboszló vélemények

Szörnyű 2020. február 25.a párjával járt itt
Lux**** szobába foglaltunk szállást, amely a leírás és a hotel oldala szerint is pezsgőfürdővel ellátott, ennek ellenére nálunk az nem működött. A recepciós elmondása szerint ez egy feláras szolgáltás lett volna, de ilyet nem olvastunk sehol - sem előtte, sem utána. Az első este 10 óra után jutottunk oda, hogy zuhanyozni szeretnénk, de már meleg víz nem volt.
Szörnyű 2014. október 28.gyerekekkel járt itt
Ez az első alkalom, hogy egy szállodáról véleményt írok, mert szeretném ha másokat nem érné olyan csalódás nyaralása alatt,mint amilyen minket ért. Ezt a szállodát csak az válassza aki kizárólag a szobában kíván tartózkodni,mivel a szálloda szolgáltatásai messze elmaradnak attól a szinttől,amit egy 3*-os superior szállodától elvárható.
Hotel Négy Évszak válasza
Kedves István,

Én vagyok az a "recepciós hölgy" aki azt merte Önnek mondani, hogy "Szégyellje magát! ",
Akkor nézzük sorban a problémáit:

1. Igen, minibusszal, augusztus 20-án, valóban nehéz nálunk parkolni, egy ilyen jármű több parkolóhelyet foglal el. .
2015. március 11., Császiné Méhes Brigitta, üzletvezető
Gyenge 2023. szeptember 3.a párjával járt itt
Fizetni kell, mindenért, erkély ,klíma 40fokba ez alanyi jogon járna. Ár érték aranyban ez már nem lenne opció 3nap 2 éjszaka. Drága igaz kozel a strand
Hotel Négy Évszak Hajdúszoboszló - Egyéb
Gyenge 2023. június 30.a párjával járt itt
A wellness felújításra szorul és kicsi.Kicsit nyomasztó volt a hely hangulata.A fitness terem elavult gépekkel van felszerelve. Összességében ezekkel volt problémám, minden más rendben volt. Személyzet segítőkész, és kedves. Az ételek is finomak voltak. A reggelihez fogyasztható italok gyenge minőségűek.
Gyenge 2021. szeptember 6.a párjával járt itt
Sajnos csalódás volt a szállás. Az ablak csak segítséggel volt nyitható, lévén hogy be volt ragadva, így szellőztetni sem lehetett. A fürdőszoba zuhanyzó kabinjában fürdéskor állt a víz,mivel a lefolyó el volt tömítődve. Többszöri szólásra sem történt takarítás. Az étteremben a svédasztalos ételek minősége átlagos menza menü volt.
Gyenge 2018. szeptember 3.gyerekekkel járt itt
Az elhelyezkedése nagyon jó helyen van! A személyzet kedves és segítőkész volt! A szolgáltatással kapcsolatban voltak meglepetések,ilyen például hogy 32°-ban külön fizetni kellett volna a légkondiért, szerintem ez már alapszolgáltatásnak kellene hogy legyen! A parkolásért fizetni kellett,olyan helyen ahol a kukákat tárolják,ráadásul a tűző napon egész nap! Csalódottan távoztunk!
Gyenge 2018. június 17.a párjával járt itt
Rendkívül rossz élménnyel távoztunk a szállóból. Sajnos nem tudom rövidebben leírni a történteket:
Évek óta nagy vágyunk volt, hogy elmenjünk Hajdúszoboszlóra, ezért úgy gondoltam, kiveszek 3 nap szabadságot és kinézünk egy apartmant vagy szállodai szobát és végre lemegyünk. Egy kuponos oldalon találkoztunk a Hotel Négy Évszak szállóval, mely 29.
Gyenge 2017. november 14.barátokkal járt itt
Szègyeltem a baràtaimtól hogy ilyen szàllodàban foglaltam. Nem kellene hazudni azoknak, akik szeretnènek 3-rom napot eltölteni Hajduszoboszlon. A pincèreket vagy ne dolgoztassàk reggeltől-estig, hogy ne legyenek mogorvàk, vagy esetleg cserèljèk le öket olyanokra, akik megkèrdezik a vendèget, hogy nem-e ohajt valamit?
Gyenge 2017. január 5.a párjával járt itt
Sajnos a kiszolgáló személyzetben éppen helyettesítés volt, és a helyettes inkompetens volt, nem ismerte a szállodai rendszert, rossz helyröl vonta le a pénzt a SZÈP kártyáról, és egyáltalán nem volt udvarias, kedves. A reggeli silány alapanyagokol készült: olcsó gyümölcslé, rossz minöségü kolbász, a sonkán rajta hagyták a müanyag szélét stb.
Gyenge 2016. augusztus 17.a párjával járt itt
Az ittjartam. hu-n nyertem az utalványt, amely a megérkezésünkkor derült ki, hogy az adott időszakra nem is használható! Úgy gondolták, kifizetem a kiemelt időszak plusz díját, amit a foglalásomkor nem közöltek velem. Egy kis megbeszélés után (és mivel nem fizettem +7000Ft. -ot) elnézést kért az általam oda hivatott vezető.
Hotel Négy Évszak Hajdúszoboszló a térképen
4200 HajdúszoboszlóJókai sor 13.
1900
• szauna • Fitnessz center • masszázs • pezsgőfürdő • szolárium • infraszauna • finnszauna • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Zárt parkoló, kamerával felügyelt: 1500 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Egyéb kistestű háziállat, 10 kg-ig: 3500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • cukrászda