Silver Hotel Hajdúszoboszló ★★★★

Silver Hotel Hajdúszoboszló
Silver Hotel HajdúszoboszlóSilver Hotel Hajdúszoboszló
Silver Hotel HajdúszoboszlóSilver Hotel Hajdúszoboszló

Silver Hotel Hajdúszoboszló bemutatkozása

Hajdúszoboszlón, Magyarország keleti régiójában a négycsillagos Hotel Silver superior minden igényt kielégítő 170 klimatizált szobával, étteremmel, konferencia központtal, teljes körű wellness szolgáltatásokkal és sportolási lehetőségekkel várja a pihenni, kikapcsolódni, gyógyulni vágyó vendégeket.

A Silver Hotel legnépszerűbb csomagjai

Silver Hotel Hajdúszoboszló - Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére (min. 2 éj)
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló - Nyári Silver Napok (min. 2 éj)
Nyári Silver Napok
07.01-08.31.
Silver Hotel Hajdúszoboszló - Silver napok félpanzióval (min. 2 éj)
Silver napok félpanzióval
2025.01.05-ig
Silver Hotel Hajdúszoboszló - Legjobb ár félpanzióval (min. 2 éj)
Legjobb ár félpanzióval
2026.03.01-ig
Hotel Piroska Bük, Bükfürdő

Silver Hotel Hajdúszoboszló vélemények

Kiváló 2013. február 7.a párjával járt itt
Összességében meg voltunk elégedve a szolgáltatásokkal, és a szobával.
Amit nagyon furcsának találtunk az, hogy italrendelés mellett sem szolgálnak fel kérésre egy pohár, vagy egy kancsó csapvizet a vacsorához! Sok ****-os
szállodában voltunk már az elmúlt időben, de ilyet még nem tapasztaltunk, azt hiszem ezen el kellene gondolkodni az illetékeseknek!
Kiváló 2013. február 5.a párjával járt itt
Tetszett: a standard szobánk tágassága (517), felszereltsége, az ételválaszték gazdagsága, nagyon jó minősége, a különlegesen elkészített ételek, a termálmedencék változatossága, a személyzet kedvessége, az akciós ár
Nem tetszett: velünk együtt utazó barátaink standard szobája jóval kisebb volt, a fürdőszoba kifejezetten kicsi (510); a svédasztalos vacsora nem önkiszolgáló, a személyzet tálal, és emiatt hosszú, 10-15 perces sorok is kialakultak, másfél óra volt a vacsoránk ideje, dohányzó hely nincs, illetve barátságtalanul van kijelölve (utcán, a szállodátol több mint 5 méterre)
Kiváló 2013. február 5.a párjával járt itt
Nagyon udvarias, előzékeny személyzet,igen választékos étkezés. Tisztaság mindenütt. Amire érdemes lenne nagyobb figyelmet fordítani, az a szauna-lepedők,mivel ez véleményem szerint nem méltó a négy csillagos minősítéshez. Kicsik,némelyek tépett szélűek, látszik, hogy nagy lepedőből "szabták",igaz tiszták voltak.
2013. február 4.a párjával járt itt
Az is magáért beszél, hogy már negyedszer ( kétszer appartmanban )választottuk pihenésünk helyszínéül a Silvert. Igen, most is meg voltunk elégedve vele. Amit egy kicsit alulpontoztam az a fürdőszoba, mert az túl kicsi volt és a WC sem igazán jó helyen van.
Mindezt kárpótolta a személyzet kedvessége, a kíváló ételek és a nyújtott szolgáltatás minősége.

Üdvözlettel: Kaszab Árpád
Kiváló 2013. február 1.a párjával járt itt
Két éjszakát, három napot töltöttünk a Silverben. Nagyon elégedettek voltunk a fogadtatással, a környezettel és a szolgáltatásokkal. A szálloda mindenben megfelelt a várakozásainknak és az ajánlatban foglaltaknak. A szoba kényelmes, csendes, a fiatal személyzet udvarias és figyelmes, minden kérésünket teljesítették.
Átlagos 2013. január 30.a párjával járt itt
Összességében jól éreztük magunkat az ott tartózkodás során, egy dologgal nem voltunk megelégedve, mégpedig azzal, hogy a főépületből át kellett menni a wellnessz helyiségbe, nem volt fedett átjáró. Szaunázni is csak odaát lehetett (ha nem voltak sokan, a szállodában nem üzemelték be), így ha a főépületben fürödtünk, akkor a szauna kedvéért vissza kellett öltözni és átgyalogolni.
Kiváló 2013. január 28.barátokkal járt itt
A személyzet udvarias, a tisztaság figyelemreméltó.
Az ár/érték arány nagyon barátságos, a szobák kényelmesek.
Az ajándékba kapott kuponnal nem sok mindent lehetett kezdeni.
Az étkezés bőséges volt, a kínálat is magas színvonalú.
A két épületben lévő szolgáltatás igénybevétele téli időszakban kissé kényelmetlen, de áthidalható a probléma.
Kiváló 2013. január 27.a párjával járt itt
A szállodát ismerem,minden évszakban voltam vendége(Szívelégtelenség Napok-első,második. negyedik évben-EGIS Konferencia,nyári hosszúhétvége. . . ). Tanulni és pihenni is optimális,különösen kedvelem az előadó óriáskivetítőit,mert a részletdús ábrák,táblázatok,a finom kontrasztokban megjeleníthető prezentációk is követhetők a terem minden részén.
2013. január 26.a párjával járt itt
Tetszett : A változatos és ízletes ételek, gyors,udvarias kiszolgálás az étteremben. Igaz egy pezsgőt megittam volna.
Nagyon élveztem a hóesésben a kinti fűtött medencében való fürdőzést. Bár szerintem a fő épületben lévő kinti medence fűtése jobb lenne,mert akkor nem kellene átjárni az új épületbe.
Nagyon jó volt!
2013. január 25.a párjával járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat. Kár, hogy nem volt a wellnesz részlegben úszómedence. A két thermálvizes medence a pezsgőfürdővel nagyon kellemes volt, a szaunák közül alig lehetett választani. Éjszaka nagyon meleg volt a szobában, hiába tettük le a thermosztátot.
Silver Hotel Hajdúszoboszló a térképen
4200 HajdúszoboszlóMátyás király sétány 25.
• szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • szépségszalon • szolárium • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • gyerekmedence • gyógymedence • sóbarlang • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Szabadtéri parkoló, kamerával felügyelt: 2000 Forint / éj (Foglalás szükséges)
• Mélygarázs, kamerával felügyelt: 2500 Forint / éj (Foglalás szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 10 kg-ig: 4500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska, 10 kg-ig: 4500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • medence bár • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár • cukrászda
Wellness Hotel Szindbád