Silver Hotel Hajdúszoboszló ★★★★

Silver Hotel Hajdúszoboszló
Silver Hotel HajdúszoboszlóSilver Hotel Hajdúszoboszló
Silver Hotel HajdúszoboszlóSilver Hotel Hajdúszoboszló

Silver Hotel Hajdúszoboszló bemutatkozása

Hajdúszoboszlón, Magyarország keleti régiójában a négycsillagos Hotel Silver superior minden igényt kielégítő 170 klimatizált szobával, étteremmel, konferencia központtal, teljes körű wellness szolgáltatásokkal és sportolási lehetőségekkel várja a pihenni, kikapcsolódni, gyógyulni vágyó vendégeket.

A Silver Hotel legnépszerűbb csomagjai

Silver Hotel Hajdúszoboszló - Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére (min. 2 éj)
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló - Nyári Silver Napok (min. 2 éj)
Nyári Silver Napok
07.01-08.31.
Silver Hotel Hajdúszoboszló - Silver napok félpanzióval (min. 2 éj)
Silver napok félpanzióval
2025.01.05-ig
Silver Hotel Hajdúszoboszló - Legjobb ár félpanzióval (min. 2 éj)
Legjobb ár félpanzióval
2026.03.01-ig
Hotel Piroska Bük, Bükfürdő

Silver Hotel Hajdúszoboszló vélemények

Átlagos 2013. április 2.gyerekekkel járt itt
Nem tetszett a két különálló épület, mert rossz időben, esőben még reggelizni is külön zárt cipőt kellett felvenni az átjutáshoz, esernyő nélkül pedig eláztunk. Nagyon tetszett az étteremben a személyzet kedvessége (a teremfőnök arcán viszont nem volt mosoly. . .
Kiváló 2013. április 2.gyerekekkel járt itt
Nagyon élveztük a "svédasztalos" - szabadon választható étkeztetést. Minden
étel kiváló minőségű volt. A pincérek előzékenyek és gyorsak voltak. Nagyon
tetszett az a figyelmesség, hogy Húsvét Vasárnap és Hétfőn csokoládétojással
kedveskedtek a vendégeknek.
Kiváló 2013. április 2.a párjával járt itt
Az új épületben voltunk elszállásolva, tehát azon oldali wellness-t vettük igénybe. Minden rendben volt, egyedül a szauna padlójára fektetett perforált gomiszőnyeg ami nem oda való. Ezt minden hol fa ráccsal oldják meg, úgyanis az nem csúszik. A vendég óhatatlanul behordja a vizet a lábán, ami szétterül a padozaton és a gumi csúszik rajta.
2013. április 1.a párjával járt itt
Jól éreztük magunkat, bár csak 2 éjszakát töltöttünk a szállodában. Több 3 csillagos hotelben is jártunk, ahol a szobában a fésülködő asztalon kívül egy kerek asztalka 2 székkel nem luxus. Itt csak egy szék volt és egy puff. Hiányoltuk még a Bibliát! ! !
Silver Hotel válasza
Tisztelt Dr. Horváthné Leitner Erika!
Köszönjük, hogy értékelte szállodánkat!
Szeretnénk reagálni észrevételeire. Vannak vendégek, akik egy széket igényelnek, vannak akik kettőt, sajnos nem tudunk minden igényt maradéktalanul kielégíteni. Szállodánk szobáiba 1998 óta van bekészítve a Biblia.
2013. április 4., Csontos Csilla, Silver Hotel
Kiváló 2013. március 25.a párjával járt itt
Ami tetszett az a környezet a kiszolgálás és a kellemes légkör volt.
Az étkezésnél viszont sajnos nem tetszett hogy a vacsorához ha inni akartam valamit rendelni kellett. holott a reggelinél korlátlan volt akár a rostos üdítő is. Ezzel csak annyit szeretnék kiemelni hogy ha már csak sima vizet akar inni a vendég azt lehetne kitenni az asztalra, a többit persze rendelni lehessen. Tetszett az élő zene este nagyon hangulatos volt.
Kiváló 2013. március 19.gyerekekkel járt itt
Tisztelt Szállásvadász! 2015. 03. 15. -től 3 napig terveztük pihenésünket párommal és három gyermekünkkel. 2015. 03. 15. -én a rossz idő sem tudta elvenni kedvünket az utazástól így reggel nekiindultunk a 220 km távnak. 11:25 perckor Püspökladány előtt autóbalesetet szenvedtünk és autónk árokba borult.
2013. március 16.gyerekekkel járt itt
A reggelivel nagyon elégedettek voltunk. A vacsora furcsa volt és nem volt
olyan izletes,illetve nem volt nagy a választék. A zöldséges ilyen olyan nyavaják helyett jobban örültünk volna egy egyszerű rántott húsnak,krumplipürének. E helyett össze nem illő fogások voltak amik nem voltak olyan hú de nagyon izletesek. Jobbat vártam.
Kiváló 2013. március 14.a párjával járt itt
Most érkeztünk haza és telve vagyunk élményekkel (és kipakolni való dolgokkal), ezért csak röviden értékelek: nagyon jól éreztük magunkat. Mindenki nagyon kedves volt, az ételek bősége és választéka kínáló. Odafigyeltek, hogy az utolsónak érkezőnek is jusson mindenből. A személyzet mosolygós, figyelmes, kedves.
2013. március 11.a párjával járt itt
A személyzet nagyon udvarias,segítőkész. Az ételek bőségesek,gusztusosak. Amit hiányoltam a 2. épülethez tartozó belső medence körül nincsen falióra,így mindig ki kellett menni a külső medencéhez ,ha tudni akartuk mennyi az idő. /Egy falióra 1-2000 Ft. /
Jó lett volna ha a szobában lett volna cipőkanál.
Silver Hotel válasza
Tisztelt Pentelényi János!

Köszönettel vettük szállodánk értékelését, amelyben megjegyezte, hogy szállodánk biztonsága nem megfelelő. Tűzvédelmi előírás miatt van az, hogy a belülről bezárt ajtót is ki lehessen nyitni kívülről is szobakártyával.
2013. március 13., Csontos Csilla, Silver Hotel
Kiváló 2013. március 11.barátokkal járt itt
Nagyon jó hétvégét töltöttünk a Hotel Silverben. A személyzettel elégedettek voltunk, az éttermi eligazító úr kissé mogorva volt. A szobáink kényelmesek voltak, de késő este az alattunk lévő konyha zajos volt, amit a recepción szóvá is tettünk.
Ha lehetőségünk lesz máskor is visszatérünk.
Silver Hotel Hajdúszoboszló a térképen
4200 HajdúszoboszlóMátyás király sétány 25.
• szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • szépségszalon • szolárium • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • gyerekmedence • gyógymedence • sóbarlang • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Szabadtéri parkoló, kamerával felügyelt: 2000 Forint / éj (Foglalás szükséges)
• Mélygarázs, kamerával felügyelt: 2500 Forint / éj (Foglalás szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 10 kg-ig: 4500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska, 10 kg-ig: 4500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • medence bár • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár • cukrászda