Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló ★★

Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló
Hotel Hőforrás HajdúszoboszlóHotel Hőforrás Hajdúszoboszló
Hotel Hőforrás HajdúszoboszlóHotel Hőforrás Hajdúszoboszló

Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló bemutatkozása

Hajdúszoboszló kiemelt üdülőövezetében, a városi gyógyfürdőtől mintegy 500 méterre található a Hotel Hőforrás. A szálloda saját reumatológiai szakrendeléssel, gyógyászattal rendelkezik. A szálloda épületében egész évben üzemelő fedett termál medence, pezsgőfürdő, szauna, szolárium található.

A Hotel Hőforrás legnépszerűbb csomagjai

Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló - Hőforrás napok (min. 2 éj)
Hőforrás napok
Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló - Gyógyító kikapcsolódás (min. 5 éj)
Gyógyító kikapcsolódás
2024.08.30-ig
Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló - Hőforrás napok (min. 5 éj)
Hőforrás napok
Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló - Augusztus 20. (min. 2 éj)
Augusztus 20.
2026.03.01-ig
Hotel Piroska Bük, Bükfürdő

Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló vélemények

Szörnyű 2024. április 16.a párjával járt itt
Sajnos a szálloda tulajdonos váltás miatt több hónapig zárva volt! Mi a második héten voltunk, de még nem voltak teljesen felkészülve a vendégek zökkenőmentes fogadására! A gyógykezelések beosztása elég nehézkesen ment! Kevés volt a szakember! Elutazás napján nem működöt a bankterminált, ki kellett menni pénzt felvenni! Reméljük a következőkben javulást tapasztalnak a vendégek!
Szörnyű 2022. szeptember 10.a párjával járt itt
Glutén érzékeny vagyok, nem volt ennek megfelelő étel és a reggelinél sem biztosítottak kenyeret. Egy valamit magára adó szálloda már biztosít legalább a reggelihez kenyeret, itt közölték velem , hogy vegyek magamnak. A pincér udvarias volt de egyedül nehezen bírta a vendégek ellátását.
Szörnyű 2022. augusztus 20.a párjával járt itt
8-dik emeleti szoba, nincs klíma, se ventillátor 40 fok a szobában. Vacsoránál túl zsúfoltság, nem volt úlőhely, várni kellett hogy más befejezze az étkezést, csak úgy tudtunk bejutni. szervezetllen az egész, nincs ülésrend szoba szerint. 5 éjszakát voltunk, minden nap a vacsoránál ugyan az a süti volt, nincs választék.
Szörnyű 2022. augusztus 15.a párjával járt itt
Tetszett a sétány. Nem voltam meg elégdve a reggelivel kivolt fogyva az étel nemtudták tölteni az aszal ha üres volt evöeszközt nem cseréltek,nem volt kávéskanál se,vacsoránál fél 7 kor már sokminden nem volt nem kérdezték meg kérünk e inni valamit.
Szörnyű 2021. augusztus 29.gyerekekkel járt itt
Gyerekeseknek nem ajánlom! Az étterem szánalmas! Kicsi. . . ennyi ember számára! Volt,hogy nem volt olyan kaja,mit ettünk volna! Szabályos harc ment a kajáért! A felszolgállók unottak! És És még nekik áll fölljebb,ha kértem valamit is! Ha valaki evett és. . . végzett vele! Elvitték! De. . . nem terítettek újra! Úgy kellett kérni .
Szörnyű 2019. július 30.gyerekekkel járt itt
Nagy csalódás volt, munkás szállónak talán megfelelne. A szoba kicsi, a tv a hűtőn elhelyezve, a terasz borzasztó állapotban, a kilátás egy palatető, semmi mást nem lehetett látni, ráadásul egész éjszaka esett az eső és ezen úgy kopogott, hogy aludni képtelenség. Légkondi nincs, meleg viszont volt.
Szörnyű 2019. február 19.gyerekekkel járt itt
Ekkora szállodára az étkeztetés kevés és kicsi. Sorokban várták az emberek, hogy helyet tudjanak foglalni! Menüből volt választék bár más helyhez viszonyítva ugyanezen ár kategóriában elég szegényes volt! Ha valami étel elfogyott akkor többször kellett szólni a személyzetnek, és a hölgyike láthatóan nem tetszését fejezte ki!
Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló - Külső képHotel Hőforrás Hajdúszoboszló - Külső kép
Szörnyű 2017. október 15.a párjával járt itt
December 23-án érkeztünk eredetileg 27-ig maradtunk volna. December 24-én már ki is jelentekztünk a szállodából. A szobában nem volt fűtés, az étteremben is kabátban ültünk mert annyira fáztunk. Amikor szóltunk a recepción közölték, hogy adnak egy kis hősugárzót. (ami fel sem tudta volna fűteni a szobát)A szoba kopottas és koszos.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már
Szörnyű 2017. szeptember 24.a párjával járt itt
Már a bejárati portál is elhanyagolt, piszkos. A szobánk fürdőszobájárol képeket mellékelek. Már megérkezésünkkor FELMOSÓVÖDÖR volt az ajtónkban! Kipakoltunk, átöltöztünk, stb. szóval két óra múlva kinyitottuk az ajtót, még mindig ott volt a 4 koszos felmosóvödör!
Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló - EgyébHotel Hőforrás Hajdúszoboszló - EgyébHotel Hőforrás Hajdúszoboszló - EgyébHotel Hőforrás Hajdúszoboszló - Egyéb
Szörnyű 2017. február 13.a párjával járt itt
Alapos felújítást igényel, kényelmetlenek az ágyak, húz a hideg az ajtón, ablakon,a fürdőszoba is kritikus állapotú.A bútorok régiek, kopottak, foltosak.
Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló a térképen
4200 HajdúszoboszlóMátyás király sétány 21.
• szabadtéri úszómedence • szauna • masszázs • pezsgőfürdő • szolárium • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • finnszauna • gyerekmedence • gyógymedence
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Zárt parkoló, nem őrzött: 700 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 10 kg-ig: 2500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska, 10 kg-ig: 2500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • étterem • bár