Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló ★★

Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló
Hotel Hőforrás HajdúszoboszlóHotel Hőforrás Hajdúszoboszló
Hotel Hőforrás HajdúszoboszlóHotel Hőforrás Hajdúszoboszló

Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló bemutatkozása

Hajdúszoboszló kiemelt üdülőövezetében, a városi gyógyfürdőtől mintegy 500 méterre található a Hotel Hőforrás. A szálloda saját reumatológiai szakrendeléssel, gyógyászattal rendelkezik. A szálloda épületében egész évben üzemelő fedett termál medence, pezsgőfürdő, szauna, szolárium található.

A Hotel Hőforrás legnépszerűbb csomagjai

Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló - Hőforrás napok (min. 2 éj)
Hőforrás napok
Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló - Gyógyító kikapcsolódás (min. 5 éj)
Gyógyító kikapcsolódás
2024.08.30-ig
Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló - Hőforrás napok (min. 5 éj)
Hőforrás napok
Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló - Augusztus 20. (min. 2 éj)
Augusztus 20.
2026.03.01-ig
Hotel Piroska Bük, Bükfürdő

Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló vélemények

Kiváló 2021. október 10.a párjával járt itt
Azért volt több kérdésre is nem a válaszom, mert azt szeretném, ha lenne hely számunkra mindenkor, mert annyira jó volt. Minden szuper volt, annak tényében, hogy a másik hotel 100méterre van légvonalban s milyen rossz volt s most is bocsika 4csilaggal. Nagyon jól éreztük magunkat, köszönjük!
Kiváló 2021. szeptember 14.gyerekekkel járt itt
Kedves, segítőkész személyzet, nagyon finom ételek, és remek welness! Ki sem kellett menni a szállodából, egész nap élvezhettük a welness részleget este 8óráig! Szerencsénk volt az időjárással, igy-bár hideg volt az úszómedence vize-remekül lehetett úszni benne. Remek TV volt a szobában az esti TV zéshez.
Kiváló 2020. október 12.a párjával járt itt
Férjemmel 7 éjszakára foglaltunk szállást a Hotel Hőforrásba. Olyan helyet kerestünk, ahol van gyógyászati részleg, nem kell beutaló, s ahol a Hotelen belül található gyógyvizes és élménymedence is. Ezeknek a feltételeknek a Hotel Hőforrás Hajdúszoboszlón megfelelt. A hiányosságokat nem szeretném részletezni, megtették ezt már többen is.
Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló - Wellness
Kiváló 2020. október 11.a párjával járt itt
Augusztusban töltöttünk el 3 szuper napot. Minden téren meg voltunk elégedve,nyugalom,pihenés,szuper kiszolgáló személyzet,tisztaság,változatos,finom ízek. A termálvíz hatékonyságáról nem is beszélve. Az ár is pénztárcabarát! Különösen közép-idősebb korosztálynak ajánlom, nincs hangoskodás,zaj,kikapcsolódni itt igazán lehetséges. Nem sokára ismét megyünk! ! Csak ajánlani tudom!
Kiváló 2020. február 18.a párjával járt itt
Kellemes tiszta környezet, kedves kiszolgálás ,igazi pihenésre és relaxációra feltöltődésre vágyóknak kitűnő hely , csak ajánlani tudom.
Az ételek bőségesek választékosak, és finom házias ízvilág a jellemző.
A gyógyfürdője igazi felüdülést ad.
Szívesen választom újra ezt helyet.
Kiváló 2020. február 17.a párjával járt itt
Visszatérő vendégként még ismerősöket is hoztunk, nekik is nagyon tetszett. A reggeli és a vacsora ízletes és nagyon sokféle. Meglepetésként szombat délután fánkot kaptunk, este pedig élőzenés farsangi bál volt. A személyzet udvarias, mindenre odafigyel. Nemcsak mi hanem ismerőseink is visszatérnek még ide. :)
Kiváló 2019. november 19.a párjával járt itt
Nekem nagyon tetszett a hely. Kedves kiszolgálás, igazán finom ételek voltak, a tisztasággal nem volt semmi gond. Nagyon tetszett, hogy saját termálvizes medencéjük van, el lehett ott ücsörögni egész nap akár, sokféle masszázs van, amit nagy sajnálatomra nem tudtam kipróbálni, de legközelebb mindenféleképp ez is meglesz!
Kiváló 2019. szeptember 14.a párjával járt itt
Első alkalommal látogattunk el az Önök szállodájába. A szoba elhelyezkedése, tisztasága megfelelő volt. A nagyon finom és bőséges reggeli és vacsora választék. Nagyon tetszett, hogy a szabadban is volt medence, többféle is, a fürdőzés is adott volt. A víz hőmérséklete megfelelő volt. Jól éreztük magunkat.
Kiváló 2019. augusztus 23.a párjával járt itt
Augusztus 20-22-ig 3 nap 2 éjszakát töltöttem párommal a szállodában. Elvárásainknak maximálisan megfelelt a szállás. Tiszta, rendes szoba, fürdőszoba fogadott. A személyzet nagyon udvarias és figyelmes volt. Félpanziós ellátást kértünk, és ebben sem kellett csalódnunk. Az ételek mennyisége és minősége is megfelelő volt.
Kiváló 2019. május 31.a párjával járt itt
Ha szeretnél pár éjszakát eltölteni egy olyan környezetben, ahol megkapod a strandélményt, a gyógyfürdőélményt, finom ételeket a kedves személyzettől nyugodt környezetben, a hotelsétány minden pezsgésével, akkor ez az ideális szálloda neked.
Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló a térképen
4200 HajdúszoboszlóMátyás király sétány 21.
• szabadtéri úszómedence • szauna • masszázs • pezsgőfürdő • szolárium • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • finnszauna • gyerekmedence • gyógymedence
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Zárt parkoló, nem őrzött: 700 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 10 kg-ig: 2500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska, 10 kg-ig: 2500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • étterem • bár