Laci Betyár Fogadó Hajdúszoboszló ★★

2024.07.01-ig
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Laci Betyár Fogadó Hajdúszoboszló vélemények

Kiváló 2017. december 28.a párjával járt itt
Mindenki nagyon kedves volt kezdettől fogva, a csomagjainkat segítették felvinni. 300 m-re van az Árpád uszoda, ahol kedvünkre úszhattunk, fürdőzhettünk. Bőséges és változatos reggelivel szolgáltak, mindig friss kifli, zsemle, kalács, kenyér, este nagyon finom vacsorát szolgáltak fel, kétfajta főételből választhattunk.
Kiváló 2017. november 6.a párjával járt itt
Csendes, nyugodt szálloda, mindenre odafigyelő kedves személyzettel. Zárt parkolóval, viszonylag közel a fürdőhöz. Nagyon ajánlom mindenkinek.
Köszönjük. Valószínűleg máskor is meglátogatjuk.
Kiváló 2017. augusztus 29.gyerekekkel járt itt
Sokkal kellemesebb légkört nyújtott számunkra ez a fogadó, mint egy 4-5 csillagos szálloda. A személyzet barátságos, segítőkész, a reggeli kínálat is változatosabb, mint ahogy más helyeken tapasztaltuk. Kislányunk különösen örült, hogy a fogadóhoz egy kutyus is tartozik.
Kiváló 2017. augusztus 22.gyerekekkel járt itt
Az utazásunk egyik célpontja a Hortobágy volt, így nagyon örültem, hogy ráleltem erre szálláslehetőségre, ami erősítette ezt a feelinget (névadó Laci Betyár és nádfedeles fogadó), rögtön elvarázsolt! Gyermekeink miatt a szép, gondozott és tágas kert is azonnal megfogott. A strandfürdő közelsége is kedvező szempont volt, mert szerencsés a szállás elhelyezkedése.
Kiváló 2017. augusztus 13.családjával járt itt
Választékos, bőséges svédasztalos reggeli. Kedves, segítőkész vendéglátók. Ízletes, bőséges vacsorák. Igényesen kialakított, családbarát kerthelyiség. Kényelmes, tiszta szobák. Csendes környék a pihenni vágyóknak, de közel a strandfürdő bejárata. A belvároshoz közel, ahol sok érdekesség és látnivaló fogadja a turistákat.
Kiváló 2016. december 28.a párjával járt itt
Jól éreztük magunkat, példa mutató volt az egész miliő, a hozzá állás, kár, hogy az ilyen vendéglátó egység igen ritka. Nagyon boldog és sikeres újévet kívánunk mindenkinek!

Üdvözlettel: Mihalovics Lőrincné (Anna)
Mihalovics Lőrinc
Bercike (a kutyus)
Kiváló 2016. december 27.gyerekekkel járt itt
Népes családdal érkeztünk a borongós, júliusi napon a gyönyörű, nádfedeles fogadóba. Családias fogadtatás és a szobák elfoglalása után körülnéztünk a tágas,szépen karbantartott udvaron. Pazar virágoskertben kanyarog a sétáló út. Egy kis tó szökőkuttal,egy kis patakon átívelő fahíd,egy bekerített udvar nyulakkal,baromfival.
Laci Betyár Fogadó Hajdúszoboszló - Külső képLaci Betyár Fogadó Hajdúszoboszló - Medence/kertLaci Betyár Fogadó Hajdúszoboszló - Medence/kertLaci Betyár Fogadó Hajdúszoboszló - Belső
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2016. május 20.a párjával járt itt
A szálloda elég távol esik a belvárostól ezért is rendkívül csendes pihenésre alkalmas.Rend tisztaság ,kis választék de jó minőségű ételek.A tulajdonosok és a személyzet kedves udvarias.Növelné a komfort érzetet ha legalább egy szaunát létesítenének,továbbá ha a rendkívül pinduri tévét kicsit nagyobbra cserélnék.
Kiváló 2016. május 20.a párjával járt itt
A párommal töltöttünk egy nagyon kellemes hosszú hétvégét a Laci Betyár Fogadóban. A vendéglátók nagyon kedvesek voltak. Az ételek háziasak, finomak és nagyon bőségesek. A vendégek részére Pünkösdi műsorral kedveskedtek, amit nagyon élveztünk. Az ajándék fürdőbelépők csak hab volt a tortán.
Kiváló 2016. március 29.a párjával járt itt
A szállodást már régóta ismertük, csak más néven. A Hungarospa Hotelben, a másik oldalon laktunk, de mindig itt vacsoráztunk. Most először laktunk is a régi falak között. Nagyon kellemes csalódás volt. A személyzet és a tulajdonos házaspár rendkívül figyelmes és szolgálatkész. A szállodát átszövi a családias hangulat.