Major Panzió & Étterem Hajdúszoboszló

Major Panzió & Étterem Hajdúszoboszló
Major Panzió & Étterem HajdúszoboszlóMajor Panzió & Étterem Hajdúszoboszló
Major Panzió & Étterem HajdúszoboszlóMajor Panzió & Étterem Hajdúszoboszló

Major Panzió & Étterem Hajdúszoboszló bemutatkozása

Az Európa-hírű fürdőváros, Hajdúszoboszló békés fürdőnegyedében található Major Panzió & Étterem családi panziója és apartmanjai a gyógyfürdő téli bejáratától mindössze nyolc, a nyári bejárattól pedig csupán két perc kényelmes sétára várják a vendégeket.

A Major Panzió & Étterem legnépszerűbb csomagjai

Major Panzió & Étterem Hajdúszoboszló - Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
2024.07.26-ig
Major Panzió & Étterem Hajdúszoboszló - Pünkösd (min. 1 éj)
Hotel Nagyerdő Debrecen - Nyugdíjas napok
2025.10.16-ig
Park Hotel Minaret Eger

Major Panzió & Étterem Hajdúszoboszló vélemények

2017. április 8.a párjával járt itt
Hajdúszoboszlói tartózkodásunk alatt a Major étterem szolgáltatásait vettünk néhányszor igénybe. A szomszédban szálltunk meg egy apartmanban, és kapóra jött a közeli étterem. A felszolgálók nagyon kedvesek, segítőkészek. Ár- érték arány teljesen rendben volt. Többnyire étlapról rendeltünk, és ezekkel az ételekkel meg is voltunk elégedve.
Kiváló 2016. május 18.gyerekekkel járt itt
Párommal és a kisfiunkkal a hétköznapokból szerettünk volna kiszakadni, ezért interneten böngészni kezdtük az ajánlatokat. A szállás. hu oldalon a Major Panziót Hajdúszoboszlón gyorsan megtaláltuk. A hétvégi csomagajánlatuk nagyon megtetszett. Egyszerűen, minden bonyodalom nélkül lefoglaltuk a két légteres szobát.
Major Panzió & Étterem Hajdúszoboszló - Külső képMajor Panzió & Étterem Hajdúszoboszló - Külső kép
Átlagos 2016. május 18.barátokkal járt itt
Mivel csak aludni mentünk a szállodába, így viszonylag elfogadható volt. Maga a szálló és az étkezőhelyiség hangulatos, de az ételválaszték szegényes. Utolsó reggel már kávé sem volt. A szobában nem volt telefon, nem mintha nagyon hiányzott volna, de azért mégis. Nem volt pót takaró, utolsó éjszaka fáztunk.
Kiváló 2016. április 11.a párjával járt itt
Sok éve,mindig ide térünk vissza. Kellemes hely,kedves vendéglátókkal. Több szobában is voltunk már ,mindenhol elégedettek voltunk. Az árhoz,teljesen megfelelő a szolgáltatás. Szakmabeliként,csak gratulálni tudok ennek a kedves családnak,és további jó munkát kivánok
. ,Ha ezt a szinvonalat tartani fogják,biztosan meg lesz ahelyük a vendéglátásban.
Kiváló 2016. március 18.a párjával járt itt
Minden tetszett. Személy kocsival jöttek élénk a busz állomásra az előre megbeszélt érkezési idöpontra. Tájékoztattak a gyógyfürdő helyéről, megközelítéséről.
Kiváló 2015. október 27.barátokkal járt itt
Egy nyugdíjas baráti társasággal üdültünk a Major panzióban. Több éve már visszajáró vendégek vagyunk. Az ellátás kitűnő,a személyzet nagyon szolgálatkész,kedves,ha van probléma azonnal orvosolják. Pl. több társamnak kispárna igénye volt,amit azonnal teljesítettek. Kérésünkre zenés estet is rendeztek.
2015. február 23.a párjával járt itt
Nagyon kedves volt a fogadtatás, kellemes volt a szoba, tiszta, kényelmes, jól felszerelt ( hajszárító, törölköző). A legolcsóbb és legrosszabb minőségű wc papír volt, ami hát:)) szóval egy magára adó cég ilyet nem! Jó volt az ellátás, ami számomra érthetetlen volt, az a torok káposzta!
Kiváló 2014. szeptember 10.a párjával járt itt
Az Major panzióról csak szuperlatívuszokban lehet csak beszélni. A személyzet hozzá állása kiváló. Tisztaság,csend, nyugalom jellemző e családias hangulatú szálláshelyre. Amit kicsit hiányoltam,az az internet elérésének hiánya. Ez az egyetlen negatívum amit el lehet mondani Róluk. Étel minőségre és ízre is kifogástalan.
Gyenge 2014. augusztus 11.gyerekekkel járt itt
A Major Panzió 14 számú szobájában kaptunk szállást. A honlapon látható fürdőszobai csili-vili zuhanykabinoktól teljesen eltérő épített zuhanyzó volt a mi szobánkhoz, műanyag függönnyel, mely boka-magasságig rózsaszín lepedékes volt, ugyanúgy, mint a zuhanyzórész csempéje.
2014. július 6.gyerekekkel járt itt
A szolgáltatásoknál átlagost adtam mert volt néhány hiányosság: a szobaszéfet nem tudtuk kinyitni, az egyik szobai TV színképe nem volt megfelelő. Az elhelyezkedésnél átlagost adtam mert a fürdőszoba ablakon belátni, és a sötétítők sem igazán sötétitik a szobákat. De ezek apróságok , összességében az ár értéknek megfelel a panzió és szolgáltatása.
Major Panzió & Étterem Hajdúszoboszló a térképen
4200 HajdúszoboszlóMajor u. 41.
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Zárt parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Egyéb kistestű háziállat, 15 kg-ig: 3000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska, 10 kg-ig: 3000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Kis testű kutya, 15 kg-ig: 3000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • étterem