Panoráma Wellness Apartman Hotel Hajdúszoboszló

2,7
a 315 hajdúszoboszlói szállás közül
Szálloda minősítés alatt
Panoráma Wellness Apartman Hotel Hajdúszoboszló
Panoráma Wellness Apartman Hotel HajdúszoboszlóPanoráma Wellness Apartman Hotel Hajdúszoboszló

Panoráma Wellness Apartman Hotel Hajdúszoboszló bemutatkozása

A Panoráma Wellness Apartman Hotel négy csillagnak megfelelő szolgáltatásaival és kényelmével várja vendégeit Hajdúszoboszlón. A tágas, fényes szobák egyaránt alkalmasak pároknak, de nagycsaládosoknak is. A hotel gyermek-és bababarát, így minden eszköz rendelkezésre áll ahhoz, hogy a kisgyermekkel érkezők is élvezhessék az üdülést.

Pihenés Hajdúszoboszlón

2015. január 18.a párjával járt itt
tetszett:
-a Személyzet kedvessége,figyelmessége
-a tágas apartman
-a csomagban felkínált masszázs,és annak minősége
nem tetszett:
-a törölközők elhasználtak,némelyik szakadt
-az étel választék,különösen az ebéd menüit tekintve kicsi,a feltüntetett 5 lehetőségből általában csak 2 volt.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2014. augusztus 26.a párjával járt itt
Nem ebben a szállodában kaptunk szállást, hanem a Harmony Hotelben. Szállástól 5 perc gyalog. Viszont itt a kaptunk félpanziós ellátást a Panoráma Wellness Apartman Hotel éttermében. Kedvesek a pincérek és figyelmesek. Kaptunk kedvezményt a fürdőkben, ez megfelelő lehetőség a kis időre. Kültéri strandoló hideg.
Panoráma Wellness Apartman Hotel Hajdúszoboszló - Külső kép
Átlagos 2014. augusztus 19.gyerekekkel járt itt
Nincs ár-érték arányban, mert nem felel meg a négycsillagos elvárásoknak (szakadt és foltos fürdőköntösök, kiégett lámpák, a tusoló hiányosságai, icipici tévé, a legcsozébb vécépapír. . . )A kültéri medencék (elsősorban a bébipancsolóról beszélek) használhatatlan, a jéghideg a vize miatt.
Szörnyű 2014. július 20.a párjával járt itt
Felháborító szálloda! A szüleimet 40. házassági évfordulójukra fizettem be,meglepetésnek szántam. Hát az volt! ! Kb. :5-6 telefonomba került mire sikerült a szobafoglalás! Külön kértem, hogy tágas szobába helyezzék el őket amennyiben nincs a számukra(és számomra is) megfelelő, nem probléma mert akkor másik időpontban utaznak.
2014. április 28.a párjával járt itt
Rendkívül tiszta és modern szállás, ízletes változatos ízek a hangulatos étteremben. A porta személyzete kissé kedvetlen, a fitnesszrészleg szegényes, (zárás előtt 5 perccel kapcsolták be a jakuzzit! ) viszont a közeli élmményfürdő feledtette velünk ezeket az "apróságokat"A fördőbelépő áráből kedvezményt kaptunk, s az is örömünkre szolgált hogy itt a szállodában szép kártyával fizethettük ki a belépő árát is. Sajnos a mélygarázsért is fizetni kellett.
2014. április 23.a párjával járt itt
Fiatal párként töltöttünk el 2 ájszakát a hotelben. A hotel a központban frekventált helyen helyezkedik el a sétáló a strand 400 méterre. A félpanziós húsvéti ellátás kifogástalanul volt, az ajándék masszázs kellemes volt. A szoba kényelmes, tágas, erkélyes. Hátrányként a fizetős mélygarázst, és a Welness-Fitness részleg szegényes felszereltségét említhetném meg csak.
2014. április 11.a párjával járt itt
Központhoz közel, a fürdő és a buszmegálló közelsége óriási előny. Zöld övezetben,csendes helyen, új, szép, kényelmes, jól felszerelt szálloda. Gyerekbarát. Kitűnő konyhával,udvarias személyzettel. A belső medencék nagyon hiányoznak! Sokrétű természetgyógyászati kezelések, különféle masszások vannak.