Anna55

Anna55 adatlapja

Regisztráció2014.06.25
Utoljára itt2019.05.21

Gyenge 2015. június 24.a párjával járt itt
Gyakran jártunk a Barátainkkal és a kedvesemmel ebben az étteremben, de az utóbbi időben másfél-két órákat ültünk ott . Annak az oka , hogy lassú a kiszolgálás és a kifizetésre is 15 percet kellett várnunk mire hozzák a számlát. Holott kevés vendég is volt. Ételek finomak , de többi étteremhez összehasonlítva ez az étterem a legdrágább.
Gyenge 2015. november 8.a párjával járt itt
Épp a hétvégén voltunka Párommal ebédelni, de voltunk pont egy évvel ezelőtt akkor azt mondtam utoljára fogok menni. Mi is az oka ennek , egyik fő a kiszolgálás nem volt megfelelő, másik az ételek minősége sem felelt meg az előírásnak. Most mivel arra jártunk és gondoltunk tán azóta más szakács lehet a házban.
Gyenge 2015. június 24.gyerekekkel járt itt
Családommal voltunk 3 napra a hétvégeken. Helyszín szép , csak a szolgáltatás akadozott. Fogadáskor sokat kellett várni a recepción. Szállásnál két helyen nem volt szúnyogháló, emiatt zárt ablakban aludtunk, a bogarak miatt. Félpanziót kértünk , Vadmacska étteremnek nem lett beszólva és úgy kaptunk vacsorát mint a templom egere.