Panoráma Wellness Apartman Hotel Hajdúszoboszló

2,7
a 315 hajdúszoboszlói szállás közül
Szálloda minősítés alatt
Panoráma Wellness Apartman Hotel Hajdúszoboszló
Panoráma Wellness Apartman Hotel HajdúszoboszlóPanoráma Wellness Apartman Hotel Hajdúszoboszló

Panoráma Wellness Apartman Hotel Hajdúszoboszló bemutatkozása

A Panoráma Wellness Apartman Hotel négy csillagnak megfelelő szolgáltatásaival és kényelmével várja vendégeit Hajdúszoboszlón. A tágas, fényes szobák egyaránt alkalmasak pároknak, de nagycsaládosoknak is. A hotel gyermek-és bababarát, így minden eszköz rendelkezésre áll ahhoz, hogy a kisgyermekkel érkezők is élvezhessék az üdülést.

Pihenés Hajdúszoboszlón
2024.10.31-ig
Hotel Nagyerdő Debrecen

Panoráma Wellness Apartman Hotel Hajdúszoboszló vélemények

Szörnyű 2017. december 8.barátokkal járt itt
Ebbe a hotelbe soha többet még ha ingyen adnák akkor se. A kaja folyamatosan hideg volt,ha nem érkeztél időben és valami elfogyott nem volt után pótlás, nemes egyszerűséggel közölték ,hogy elfogyott. A köntös folt hátán foltozva,rongyos,szürke a törölközővel együtt kemény mint a ló pokróc.
Kiváló 2017. szeptember 16.a párjával járt itt
Nagyszerű három napot élhettünk meg e nagyszerű helyen! A hétfői zenés vacsora remek ötlet. A masszázs is jólesett. Jó helyen van a hotel, könnyen elértük a fürdőt és az esti programokat. Igazi jó pihenés volt. Kár, hogy hamar vége lett! A hotel medencéje és a jakuzzi is klassz volt, megismerkedtünk néhány kedves emberrel!
Panoráma Wellness Apartman Hotel Hajdúszoboszló - Külső képPanoráma Wellness Apartman Hotel Hajdúszoboszló - VendéglátásPanoráma Wellness Apartman Hotel Hajdúszoboszló - Egyéb
2017. augusztus 7.a párjával járt itt
A szoba melyet kaptunk hát elég kicsi még 2 embernek is,de tiszta, a klíma ezt kompenzálja. . A személyzet nagyon udvarias,a szálláson volt reggeli és vacsora hát a vacsora lehetne kicsit változatosabb is. Igaz hogy 4féle volt mindennap de abbol 2féle mind a 3nap volt. Gondolhatnának arra is hogynemmindenki akar csirkét enni.
Átlagos 2017. június 26.a párjával járt itt
A Wifi szokatlanul gyors, jól használható, legalábbis ott, ahol mi voltunk. A szoba tágas, apartmanként is kitűnően funkcionál. A TV régi képcsöves, de a set top box-szal sok csatorna fogható. A klíma megfelelő, szabályozható. Félpanzión voltunk, a svédasztalos reggeli és vacsora is hagy kívánnivalót maga után.
Átlagos 2017. május 10.a párjával járt itt
Március 27-től tőltöttünk férjemmel 5 napot a szállodában. A meghírdetett kínálat csábítónak tünt, kényelmes apartmant vagy kétágyas szobát igérve teljes ellátással és wellnessel. Ezzel szemben a valóság: egy padlásszoba ahól az ágyról csak guggólva lehetett kimászni, 73 évesen igencsak bravuros mutatvány.
Átlagos 2017. március 31.barátokkal járt itt
Elolvastam sok értékelést és egyet értek mindenkivel , aki a "Wellness" részleg nagyságára , illetve az étkezés választékára minőségére panaszkodik ! A kevesebb néha több ! ! Természetesen jártam már 4*-os hotelben azt kell mondjam , hogy köszönő viszonyban sincs ezzel a szállodával. A személyzet kedves , figyelmes udvarias !
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már
Átlagos 2017. február 26.a párjával járt itt
5 nap 4 éjt töltöttünk el egész kellemesen mert a kisebb nagyobb hibákkal nem foglalkoztunk mint pl.
Panoráma Wellness Apartman Hotel Hajdúszoboszló - Külső képPanoráma Wellness Apartman Hotel Hajdúszoboszló - EgyébPanoráma Wellness Apartman Hotel Hajdúszoboszló - SzobákPanoráma Wellness Apartman Hotel Hajdúszoboszló - Szobák
2017. január 20.a párjával járt itt
Egy kuponos oldalon vettük meg az 5 napos pihenésre jogosító lehetőséget, amely így nagyon jutányos volt. Nagyon tetszett a elhelyezés, az apartman kényelemes, tiszta volt. WIFI elérhetőség a szobában is biztosított, és meglepően sok TV csatornát biztosít a szálloda. Az ételek ízletesek voltak, svédasztalos reggeli és vacsora, külön rendelhető volt az ebéd is.
Gyenge 2017. január 9.a párjával járt itt
Nem értem,hogyan lehet****-os ez a hely. Az étel kínálat rettenetesen silány,és még abból sem jut,ha nem az étkezési idő elején mész. A tányérra rászáradva az előző napi menü. Desszerttel nem, gyümölccsel elvétve találkoztunk. A wellness részleg nevetséges, köze nincs ehhez a szóhoz! A személyzet fele modortalan,kritikán aluli! A masszázs jó volt.
Kiváló 2016. december 9.a párjával járt itt
Ezért a kedvezményes árért kevés szálloda nyújt teljes ellátást, pláne a reggeli és vacsoránál svédasztalosat és az ebédnél is 2 féléből választható 3 fogásosat. Az ételek választéka is változatos és jó volt, a desszert 2-szer nem volt az igazi, de ez legyen a legnagyobb bajunk.