Plage Aparthotel Hajdúszoboszló

Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló - Pünkösd
Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló

Plage Aparthotel Hajdúszoboszló vélemények

Kiváló 2015. február 8.családjával járt itt
A személyzet kedves, segitőkész volt, az étel finom, a szálloda tiszta, a konyharész szerintem felesleges. Még mingig "újszagú". A látványkonyha ötlete tetszik. A Tv-csatorna kinálata szegényes, alig lehet 1-2 magyar adót fogni.Ettől eltekintve jól éreztük magunkat, máskor is tervezzük, hogy jövünk.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 31 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelőNépszerű író - 47 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
2014. október 27.családjával járt itt
2014. 10. 22-25-ig töltöttünk el 3 napot a hotelben,mely nagyon szép és "újszagú". Tisztában voltunk vele,hogy még csak pár hónapja nyitott és a korábbi hozzászólásokból tudtuk,hogy van néhány hiányosság, ezért még az érkezés előtt megbeszéltük velük,hogy a szobába készítsenek be hajszárítót és poharakat, így nem volt gond.
Kiváló 2015. november 26.barátokkal járt itt
Gyönyörű és kényelmes a Hotel. A személyzet rendkívül kedves. Mindennel elégedettek voltunk. Ami részünkről hiányosság a Welness részleg túl kicsi. Hiányoltunk egy medencét,amiben úszkálni lehetne. Többféle szauna lehetőséget, nagyobb jakudzit,és a részleg fűthetőségét,hogy több órát lent lehessen tölteni kényelmesen,és kellemesen elbeszélgetve,olvasgatva.
Tisztelettel Bárányné Magdi
2014. július 19.gyerekekkel járt itt
Néhol úgy tűnt, hogy a szálloda még nincs kész. A fürdőszobában nem volt szappan, se hajszárító, a teakonyha teljesen üres volt, így nem lehet semmire használni. A kád nagyon kicsi, felnőtt ember csak úgy tudja használni, hogy minden vizes lesz. Az étterem kicsi, rossz idő esetén bent nem lehet elférni.
Szörnyű 2019. december 30.gyerekekkel járt itt
Nem tudom hogy minősítik a szállodákat de aki ennek a szállodának 4 csillagot adott,annak az összes érzékszerve rosszul működik. Karácsony után 3 gyermekkel 400km utazva kerestük fel ezt a hotelt. Ha nem lett volna a hosszú út mögöttünk aznap hazaindulok. Hibák.
Kiváló 2019. április 17.a párjával járt itt
Szuper hely!.
Mindenkinek ajánlani tudom. Tavaly fedeztük fel, de idén is már voltunk, sőt ősszel is megyünk. Minden igényt kielégítő, segítőkész személyzet. (szinte lesték miben tudnak segíteni). A kiszolgálás kifogástalan.
Valószínű unokámmal és lányaimmal is fel fogjuk keresni. Tágas szobák. Jó ételek.
Kiváló 2018. február 26.gyerekekkel járt itt
Szépek és kellemesek a szállodai szobák ,mivel valójában tágas lakosztályok,hálószoba nappalival,konyhapulttal,kihúzható kétszemélyes kanapéval,kádas fürdőszobával,kényelmes egy családnak. Kedves a személyzet, a reggeli,vacsora bőséges és jó minőségű volt. A szálloda és környezete kulturált, csöndes. Szivesen visszatérünk ide
Gyenge 2017. november 21.a párjával járt itt
A szálloda wellness részlege egyenlö a nullával, kijárt volna egy kedvezményes belépö ennek a hiányosságnak a kompenzálására! Reggelinél és vacsoránál a kaja türhetö volt, inkább az egyik fekete haju kishölgy kiszolgálünak ajánlanám a más szakmát illetve a szobalánynak is! ! ! Kint dolgoztam Ausztriában ebben a munkakörben ezek a dolgok alapok lennének!
Kiváló 2017. október 9.a párjával járt itt
Nagyon jó a szálló elhelyezkedése,kedves a személyzet,ételek finomak,változatosak ! A második emeleti deluxe lakosztály nagyon kényelmes,tágas és szerettem,hogy erkélyes volt. Jó volt a wellness részt is használni ! Szívesen választjuk a Plage Hotelt,ha ismét Hajdúszoboszlón járunk és ismerősöknek is fogjuk ajánlani ! Köszönjük a kellemes pihenést !
Kiváló 2017. február 8.a párjával járt itt
Kényelmes, kellemes modern luxus. Nagyon tetszett, hogy van saját garázs. Télen rendkívül hasznos.
A szoba tiszta és modern. Kényelmes ággyal. Felszerelt. Egyedül a tv-csatornák száma kevés.
A ételek nagyon finomak voltak. A személyzet rendkívül kedves, udvarias és barátságos.
Ajánlom mindenkinek!