Hunguest Hotel Apollo Hajdúszoboszló ★★★★

Hunguest Hotel Apollo Hajdúszoboszló
Hunguest Hotel Apollo HajdúszoboszlóHunguest Hotel Apollo Hajdúszoboszló
Hunguest Hotel Apollo HajdúszoboszlóHunguest Hotel Apollo Hajdúszoboszló

Hunguest Hotel Apollo Hajdúszoboszló bemutatkozása

Európa legnagyobb fürdőkomplexumától pár száz méterre várja kikapcsolódni, gyógyulni vágyó Vendégeit Hajdúszoboszló legújabb négycsillagos szállodája a Hunguest Hotel Apollo.

A Hunguest Hotel Apollo legnépszerűbb csomagjai

Hunguest Hotel Apollo Hajdúszoboszló - Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
2024.10.01-ig
Hunguest Hotel Apollo Hajdúszoboszló - Napi ár reggelivel (1 éjtől)
Napi ár reggelivel (1 éjtől)
2025.04.01-ig
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd

Hunguest Hotel Apollo Hajdúszoboszló vélemények

2016. május 3.a párjával járt itt
A szálloda szobáját igényesen rendezték be. Harmonizáló színek a szoba berendezésében - a csokoládé barnasága és a bézs bársonyossága egészíti ki egymást a bútorok és a textíliákban. Dizájn mosdó a fürdőben. A wellness részlegben több medence is van, kár, hogy egyikből a másikba nem lehet közvetlenül átmenni, csak ha megkerüljük a medencéket.
2016. február 22.a párjával járt itt
Mi akciósan utaztunk, így ár-érték arányban meg voltunk elégedve a szállodával. Pozitív: Gyönyörű! Mind a szoba (minőségi bútorok&összeillő kárpitok és tapéta a csoki és karamell árnyalataiban), fürdőszoba (padlófűtés, csodaszép csempe, dizájn csap. . . etc) és étkező rész!
Hunguest Hotel Apollo Hajdúszoboszló - SzobákHunguest Hotel Apollo Hajdúszoboszló - SzobákHunguest Hotel Apollo Hajdúszoboszló - VendéglátásHunguest Hotel Apollo Hajdúszoboszló - BelsőHunguest Hotel Apollo Hajdúszoboszló - EgyébHunguest Hotel Apollo Hajdúszoboszló - BelsőHunguest Hotel Apollo Hajdúszoboszló - WellnessHunguest Hotel Apollo Hajdúszoboszló - Wellness
Kiváló 2015. augusztus 31.gyerekekkel járt itt
70-50-20 évesek töltöttünk el 3 napot Hajdúszoboszlón. Anyukámat most először tudtuk rábeszélni egy wellness kikapcsolódásra. Régen láttuk ennyit nevetni, viccelődni, minden programban részt vett, program felelőssé vált, esténként kötelező volt a medencézés, séta a városban.
Mindenki remekül érezte magát, kedves volt a személyzet, finomak az ételek. Kijelenthetem, hogy legjobban a nagymama élvezte a Hotelben töltött napokat.
2014. november 4.gyerekekkel járt itt
Az unokámmal jártunk itt.Őszi szünet volt az iskolában.Nagyon jól éreztük magunkat.A személyzet segítőkész.A szoba nagyon kényelmes volt.A medencék közül mindenki megtalálja a neki megfelelőt.Az étkezés reggel és este is svédasztalos formában van megoldva.Finomakat ettünk.A város is szép,rendezett.
2014. április 8.a párjával járt itt
A Hotel már ismerős volt,mert tavaly ősszel már voltunk itt, sőt az érdekesség az,hogy most véletlenül megint ugyanazt a szobát kaptuk. Nekünk tetszett az ellátás,bár az volt az észrevételünk,hogy tavaly izletesebben főztek. A szolgáltatással is meg voltunk elégedve. Ettől rosszabb soha ne legyen. Azt hiszem máskor is megismétejük ezt a kiruccanást.
2014. április 1.a párjával járt itt
Vasárnap érkeztünk a szállodába férjemmel, lehet , hogy ez volt az oka a kicsit hűvös víznek ami fogadott a termál medencében! A kinti medence vize egyenesen hideg volt. A szállodával elégedettek voltunk, tiszta kényelmes, bár nagyon rövid volt az a két éj amit eltöltöttünk! Közel van a központhoz ez előny.
Kiváló 2014. március 7.barátokkal járt itt
Nagyon kedves szálloda számunkra, hisz remek a személyzet, elegáns tiszta szobákkal rendelkezik, nagyon jó a Wellness és a sószoba számunkra fontos tényező, valamint a gyógykezelések igénybevétele.
Az étterem gyönyörű és az ételek nagyon finomak és bőségesek.
Alig várjuk, hogy újra igénybe vehessük a szolgáltatásaikat
Kiváló 2013. április 26.családjával járt itt
Több alkalommal volt lehetőségem igénybe venni a szálloda szolgáltatásait. A szobák nagyon kényelmesek, tiszták. A Wellnessben minden megtalálható, ami a pihenést, kikapcsolódást szolgálja. Családomnak leginkább a külső meleg vizes medencében való fürdőzés tetszett novemberben. Az étterem szép és nagyon tiszta.
Kiváló 2013. április 23.a párjával járt itt
Központi helyen van Közel a fürdőhöz. Nagyon tetszik a szobák berendezése, az,hogy bent van egy kellemes wellness részleg.
Ha valaji nem akar kimozdulni a hotelből,kényelmesen eltölthheti az idejét a wellness részlegben. A személyzet nagyon figyelmes,az éttermi ellátás kielégítő. Fontos dolog, hogy a parkolási gondok is olcsón megoldhatók.
Kiváló 2013. április 22.a párjával járt itt
A szálloda személyzete kedves figyelmes,törődnek a vendégekkel. A szobák fürdőszobák szépen kialakítottak biztosítják a kényelmes pihenést. Éttermük gyönyörű a választék sokrétű,az ételek nagyon ízletesek. Wellness részlegük kialakítása minden igényt kielégít. Különösen a só szoba tetszett. Ahogy módunkban áll ismét vissza térünk.
Hunguest Hotel Apollo Hajdúszoboszló a térképen
4200 HajdúszoboszlóMátyás király sétány 12-14.
• szauna • Fitnessz center • fodrászat • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • szépségszalon • szolárium • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • gyógymedence
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Sorompóval zárt parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• étterem / kávézó • étterem • bár