papua: sokkal több, mint útmenti betérő - Velvet Bisztro & Restaurant Halmaj

Velvet Bisztro & Restaurant Halmaj értékelése
1. helyezett az 1 halmaji étterem közül

sokkal több, mint útmenti betérő

2020. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. március 11.
Valójában nem ide készültünk, de a tervezett helyen rendezvény miatt nem volt hely. Legközelebb egyből itt foglalunk asztalt!
Öten voltunk, három félét ettünk, nekem a borjúpaprikás juhtúrós galuskával fenséges volt, alig bírtam megenni az adagot, még szerencse, hogy csak gyerekadag húslevest rendeltünk előtte. Édesanyámnak is nagyon ízlett a cigánypecsenye, amit nem tudott elfogyasztani, készséges becsomagolták.
Tisztaság volt, a mellékhelyiségben is.
Bár a kiszolgálás nem volt gyors, nagyon udvariasak voltak a felszolgálók, és egyébként is időt kell hagyni az étkezésre.
Az ételek tálalása, az edények, amiben felszolgálták, tetszetős, illett a fogásokhoz.
Annak ellenére, hogy a forgalmas hármas út mellett van az étterem egy benzinkút szomszédságában, és egyre-másra jöttek a kamionok, bent csend volt, és a sok fa a belső berendezésben nagyon kellemessé tette az ebédünket.
Bárkinek ajánlom. A neten a honlapjukon látható galéria megbízható.

Ételek / Italok: Kiváló
Kiszolgálás:
Hangulat:

Szeretnéd követni papua felhasználót?    Igen

3842 Halmaj
Hrsz.: 022/44

2019. július 10.
Az étterem szép, tiszta az ételek ízletesek, finomak voltak. A leveshez kapott kenyér száraz volt. Sok a légy az étteremben ez így elég gáz. Összességében az ételek miatt érdemes ide betérni. Ajánlom ezt az éttermet!

2019. április 19.
Délután tértünk be családdal erre a csendes helyre, a kiszolgálás döcögös volt...... Viszont az ételek ízvilága mindent überelt!