Park Hotel Harkány Étterme Harkány

Park Hotel Harkány Étterme Harkány
Park Hotel Harkány Étterme HarkányPark Hotel Harkány Étterme Harkány
Park Hotel Harkány Étterme HarkányPark Hotel Harkány Étterme Harkány

Park Hotel Harkány Étterme Harkány bemutatkozása

A szálloda éttermébe betérő vendég a magyar és a nemzetközi konyha specialitásai közül válogathat a gondosan, hozzáértéssel összeállított étlapról. Az étterem konyhája természetesen a speciális diétát követő, allergiás ill. vegetáriánus vendégei részére külön menüválasztékot is össze tud állítani.

Harkányi Psoriasis Centrum Harkány - Senior ajánlat - Rekreáció nyugdíjasoknak
2025.01.07-ig
Hotel Laterum Pécs

Park Hotel Harkány Étterme Harkány vélemények

Átlagos 2018. december 24.családjával járt itt
Előzetes egyeztetés után. 2018 dec, 24-én svédasztalos vacsorát ajánlottak, amit kis gondolkodás után elfogadtunk. Túl magasnak tartottuk a vacsora árát. Mivel Harkányi pihenésünkön csak ezt az egy lehetőséget találtuk elfogadtuk. Sajnos a személyenkénti 6. 000. - Ft-ér.
Átlagos 2018. szeptember 27.a párjával járt itt
Párommal egy hetet töltöttünk Harkányban, szállásunk egy barátnőm által felajánlott társasközösségi házban volt, így félpanzióra befizettünk a Baranya Hotel konyhájára. Az első két nap még változatos (svédasztalos) menüvel szolgáltak, de a rákövetkező napokban már ugyanazok az ételek váltották egymást, ami már nem volt olyan nyerő!
Kiváló 2018. június 20.a párjával járt itt
2018. június 20-án egy ebédre tértünk be. Menüt ettünk, ami nagyon ízletes volt és bőséges, és olcsó is! 990,-Ftért házias ízeket kaptunk. Gyümölcsleves volt és tarhonyás hús ecetes paprikával. Szódavizet ittunk, amit citromkarikával hoztak ki.
Nem kellett várakoznunk szinte semennyit sem. A személyzet kedves volt és gyors.
Ajánlom mindenkinek!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. július 4.gyerekekkel járt itt
Családommal betértünk az étterembe,ami már ismerős nekem és feleségemnek! De most gyermekeimmel mentünk. Nagyon gyors a kiszolgálás,finomak az ételek,gyermekeim is jót ettek. Itt nem csalódtam, az ételek is megfelelő adagúak,van bőséges választék. Tudom mindenkinek ajánlani,mert ár érték arány az nagyon jó. Helység tiszta és rendezett!
Kiváló 2016. március 30.a párjával járt itt
Téli pihenésünket töltöttük itt a párommal. Minden este élő zene, finom, ízletes, és látványban gazdag ételekkel, és kitűnő kiszolgálással. ( ajánlani tudom mindenkinek a mézes meggy pálinkájukat, melyet az egyik pincér ajánlott nekünk)Az étel mennyisége sem kevés. Éhesen biztos nem távozik innen a vendég. Reggeli változatos. Máskor is jövünk. Köszönjük Baranya Hotel!
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 15 városban járt már3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. május 23.a párjával járt itt
Központi helyen található, a gyógyfürdővel szemben ez a hangulatos étterem. Sokféle finom jóízű ételek, és italok mellett zene táncolási lehetőség igazi felüdülés egy fürdőzési nap után. Nem lehet megunni, ha egy nyaraláskor minden este itt szórakozna az ember, baráti társasággal vagy családi ünnep alkalmával is jól érezhetjük magunkat. Ha itt jár valaki, ne hagyja ki.
Park Hotel Harkány Étterme Harkány a térképen
7815 HarkányBajcsy Zsilinszky utca 5-7.
06 30 160 25 32
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • élő zene • étel elvitelre • fix áras • gyerekmenü • kisállat bevihető • koktélok • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • széles borválaszték • táncos hely • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, nemzetközi, nemzetközi
grill ételek
Zene
Élőzene: magyar népzene, magyar slágerek, nemzetközi slágerek
Különtermek
Kerthelyiség - max. 200 fő