Márkusz
Országjáró - 12 városban járt már1 évnyi aktív tagság

Márkusz adatlapja

Imádom a feleségem és családom!Sokat szoktunk útazni.Szeretem a termál fürdőket és ha tehetem akkor csak olyan helyre megyünk.
Ilyen vagyok
Luxust szerető utazó  •  Ínyenc  •  Természetbarát  •  Édesszájú  •  Akció-figyelő  •  Kuponvadász  •  Gyógyvízben ázó  •  Wellness-mániás
Regisztráció2016.08.22
Utoljára itt2020.09.21

Kiváló 2017. július 4.gyerekekkel járt itt
Családommal betértünk az étterembe,ami már ismerős nekem és feleségemnek! De most gyermekeimmel mentünk. Nagyon gyors a kiszolgálás,finomak az ételek,gyermekeim is jót ettek. Itt nem csalódtam, az ételek is megfelelő adagúak,van bőséges választék. Tudom mindenkinek ajánlani,mert ár érték arány az nagyon jó.
Szörnyű 2017. június 28.gyerekekkel járt itt
Ha bosszankodni akarsz csak akkor menj oda! Meghirdetett programra érkeztünk oda 7 gyermek és kettő felnőtt! Sajnos akkor derült ki hogy ez nem is az amit meghirdettek amikor odaértünk. 400 kilométert utaztunk kettő kocsival,pihenni szerettünk volna. A gyermekeink nem használhatták az uszodát hiszen ott betegeknek gyógytornát tartottak,gyógyvízbe nem mehettek be hiszen kicsik.
Kiváló 2017. április 24.a párjával járt itt
Feleségemmel,ellátogatunk erre a csodás helyre! Nehéz megtalálni,de nagyon érdemes,mert ízletesek az ételek,gyors a kiszolgálás,kedvesek a pincérek. Az árak alacsonyak,és tényleg a berendezés a látvány,kilátás a Dunára! Egyszóval mindenkinek ajánlani tudom! Harta mellet elhalad akkor soha ne hagyja ki,én mindig ha arra járok befogok térni!