Hotel Korona Termal Harkány ★★★

Hotel Laterum Pécs

Hotel Korona Termal Harkány vélemények

Ezüst fokozatú értékelő
2016. május 24.a párjával járt itt
Nagyon korrekt családias szálláshely,ár/érték arányban pont megfelelő. Az elhelyezés és ellátás rendben volt a személyzet kedves és segítőkész volt. A kaja finom és elegendő. A fürdő gyorsan elérhető. Parkolás megoldott. Talán a szoba elrendezése lehetett volna jobb ( a TV-t nehezen lehetett látni igy kicsit átrendeztük). Most voltunk 2-szor de már keressük az alkalmat a visszatérésre.
2016. május 4.a párjával járt itt
Férjemmel töltöttünk négy napot a szállodába,meg voltunk elégedve! A fürdő szemben van,parkoló az udvarban,a személyzet nagyon kedves,a tisztaság is kitűnő! Csendes hely,pihenésre kitűnő! Az ágyak nekünk nem voltak annyira kényelmesek mivel hogy túl puhák a matracok! Az ételek finomak, főleg a levesek nagyon ízletesek! azt sajnáltam hogy csak menüválasztás volt!
2016. február 4.gyerekekkel járt itt
Vasárnap délben érkeztünk. Ingyenes parkolás az udvarban. Szemben a fürdő bejárata pár lépésre. Kívül kissé elhanyagolt az épület,belül azonban rendben van minden. Kellemes fogadtatás a recepción,bő tájékoztatás az étkezésekről és a különböző lehetőségekről. Kényelmes ágyak,tisztaság.
Hotel Korona Termal Harkány - Külső képHotel Korona Termal Harkány - Külső kép
Kiváló 2016. január 5.a párjával járt itt
Karácsony és új év között voltunk itt a férjemmel 4 napot! Az első éjszakán nagyon fáztunk,mert aznap kapcsolták be a fűtést,és levegős volt a rendszer és így a mi szobánkba éppen ,hogy volt fűtés! Reggel szóltunk a recepción azonnal-küldték a szerelőt és lelégtelenítette a radiátort! Utána minden rendben volt!
2015. december 31.a párjával járt itt
Majdhogynem a strandbejárattal szemben található szezonális szálloda.
Segítőkész, szívélyes személyzet, kissé szocreált idéző szobák és belső tér.Kertje főszezonban szép lehet.Konyhája egészen kiváló, azt hiszem minden igényt kielégítő, kár hogy csak menüválasztásos vacsorát kínál.
Árai sem riasztóak.
2015. április 11.a párjával járt itt
4 napot töltöttünk itt,kuponos utazásként foglaltunk. A személyzet átlagos viselkedésű,sem pozitív,sem negatív dolgot nem tudok rájuk mondani. A többi pihenő inkább a 60 évtől felfelé korosztály,de ennek semmi hátránya nem volt. A szobánk kielégítő,tágas,tiszta volt. A reggeli bőséges választékú svédasztal,a vacsora kifogástalan 3 fogásos.
Hotel Korona Termal Harkány - Külső kép
Átlagos 2014. szeptember 20.a párjával járt itt
35-ös párként érkeztünk lelazulni kicsit, kuponnal. A közönség inkább idősebb volt. +: Szép és szépen felújított épület. -: A nagy esőt nem nagyon bírja az emeleti vakolat. Talán ha ésszel csinálnák a renoválásokat, kifizetődőbb lenne, és nem látszódna fél év után, hogy már omlik, mert aláázik.
2014. július 23.csoporttal járt itt
Mi egy naposabb téli hétvégén voltunk ott. A szállásunk kényelmes volt, a teraszról pont ráláttunk a fürdőkomplexumra. Ez a közelség az egyik legnagyobb előnye a szállodának. A személyzet segítőkész, az étkezések bőségesek. Mi az esti étkezéseinket Pécsen töltöttük el, ami nagyon közel volt szintén a városunkhoz.
Ajánlom mindenkinek.
2014. július 20.a párjával járt itt
Azon kívül, hogy pici szobát kaptunk és nagyon meleg volt a szobában, semmi rosszat nem tudok elmondani a hotelről. A személyzet kedves, segítőkész. Reggelinél hatalmas a választék, a vacsorák finomak és bőségesek. Péntek este hangulatos, élő zenés gulyás partyban volt részünk.
Nagy előnye, hogy közvetlenül a strand bejáratával szemben található.
Összességében jól éreztük magunkat.
Kiváló 2013. november 20.a párjával járt itt
Októberben töltöttünk el a párommal 4 napot a hotelben. Nagyon jól éreztük magunkat. A személyzet kedves, segítőkész volt. A hotel belülről gyönyörű. A szoba jól elrendezett, erkélyes szoba. Félpanziós ellátással voltunk, a reggeli bőséges és választékos volt, alig tudtuk eldönteni hogy mit is együnk.