Komfort Hotel Platán Harkány ★★★

Komfort Hotel Platán Harkány
Komfort Hotel Platán HarkányKomfort Hotel Platán Harkány
Komfort Hotel Platán HarkányKomfort Hotel Platán Harkány

Komfort Hotel Platán Harkány bemutatkozása

A harkányi Komfort Hotel Platán csendes, barátságos környezetben várja pihenni és gyógyulni vágyó vendégeit.

A Komfort Hotel Platán legnépszerűbb csomagjai

Komfort Hotel Platán Harkány - Pünkösd (min. 1 éj)
Komfort Hotel Platán Harkány - Komfort kikapcsolódás (min. 3 éj)
Komfort kikapcsolódás
2024.12.31-ig
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció
Pelion tavaszi hétköznapi akció
2024.06.13-ig

Komfort Hotel Platán Harkány vélemények

2015. május 28.a párjával járt itt
Érkezés elötti napon foglaltuk le a szállást a neten. Kommunikáció jeles. Szivélyes fogadtatás, remek, erkélyes szoba. Reggelis ellátásunk volt, a svédasztalos étkezés bőséges és választékos. Zárt, ingyenes parkolás. A fürdő pár perces séta. Személyzet kedves, udvarias. Tisztaság rendben. Csak ajánlani tudom mindenkinek.
Komfort Hotel Platán Harkány - EgyébKomfort Hotel Platán Harkány - Külső kép
Kiváló 2015. március 31.a párjával járt itt
Számunkra a Hotel Platán,a nyugodt pihenést jelenti! Többször voltunk a vendégük,(5x)mert elégedettek vagyunk a szolgáltatásaikkal! A Személyzet,és az Igazgató kedves,közvetlen,segítőkész! Az ételek bőségesek,finomak,változatosak! A szobák,és a közös helyiségek tiszták,otthonosak! Zárt parkolóban hagyhatjuk az autót.
2014. június 5.gyerekekkel járt itt
Családommal tavaly júliusban töltöttünk itt egy hetet. Elégedettek voltunk a szállodával, a kiszolgálás, személyzet, illetve az étel is rendben volt. Ami annyira nem tetszett, hogy túlságosan meleg volt a szobában, és a mennyezetre szerelt ventilátor az akkori nagy hőségben kevésnek bizonyult. De összességében nagyon jól éreztük magunkat, maga Harkány csodás hely.
Átlagos 2014. április 22.a párjával járt itt
A Komfort Hotel Platán, mint szálláshely nem tartozik az igazán kedvenceink közé. Szűk, kis méretű szobánk volt, nagyon kevés hely volt a ruháinknak és összesen kettőnknek 3 vállfa állt rendelkezésre. A szobánk azon a részen volt, ahol nem volt lift az épületben, úgy kellett a bőröndöket a lépcsőn felvonszolni.
Kiváló 2014. április 15.családjával járt itt
3 éjszakát töltöttünk a hotelben, ami tiszta és barátságos. A reggeli finom és bőséges volt. A reggeli és esti séták a csendes , illatos utcákon nagyon jól esett. A fürdő mellett fitness park, aki arra jár próbálja ki. Na, és az óóóóriás adag fagyik!!
Jövő tavasszal újra megyünk! Csak ajánlani tudom! :)
Kiváló 2014. március 19.a párjával járt itt
A személyzet nagyon kedves volt.Böséges reggelit és vacsorát kaptunk.Nagyon kedvező áron tudtunk ott pár napot eltölteni,és mellé még fürdő belépőt is kaptunk.Ha legközelebb megyünk Harkány városába,akkor is ezt a hotelt válasszuk.Azt tudom mondani mindennel megvoltunk elégedve.Köszönjük!
Kiváló 2014. március 17.a párjával járt itt
Első pillantásra is megnyerő,szépen,igényesen felújított hotel. Ápolt szép környezetben. Belül,rend és tisztaság. A szobánk ugyan kicsi volt,de ebben az árban nem is várhattunk el komfortosabbat. Ételek változatosak,bőségesek és finomak voltak. A szakácsot dicséri az,hogy a tíz nap alatt nem ismétlődött az étel.
Kiváló 2014. március 9.családjával járt itt
Összességében: tökéletes! Ajánlom mindenkinek ezt a csodás Hotelt, amennyiben pihenni szeretnének egy jót, barátságos, korrekt, kedves és szakértő kiszolgálásra vágynak, bőséges és finom ételekre, valamint tisztaságra. Külön kiemelném a szobákat, nagyon szép, rendezett, tiszta helyiségek fogadtak bennünket.
Kiváló 2014. január 3.a párjával járt itt
Kellemes környezet,udvarias kiszolgálás,tisztaság,baráti hangulat. Az ételek finomak,választékosak. Külön kellemes a kinti terasz hangulata. Közel a fürdő,az utca csendes. Talán,ami jobbá tenné,ha lenne klíma minden szobában. Nagyon szép és rendezett a kerti része is. Az este kivilágított szobrocska hangulatossá teszi a kerthelyiséget. Ajánlani tudom mindenkinek
Kiváló 2013. október 15.barátokkal járt itt
Nagyon kellemes környezetben helyezkedik el, nagy előnye a hotelnek, hogy közel van a fürdőhöz. Igaz hogy kicsik a komfort szobák, de nagyon szép tiszta minden! A hotel személyzete rendkívül kedves, udvarias! Külön tetszett, hogy kint is és bent is elég sok lehetőség van még magyobb társaságok számára is a közös mulatozáshoz.
Rengetek program lehetőség van a környéken!
Komfort Hotel Platán Harkány a térképen
7815 HarkányBartók Béla u. 15.
1900
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Zárt parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Szabadtéri parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Nagy testű kutya, 20 kg-ig: 8000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska, 10 kg-ig: 6000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Kis testű kutya, 10 kg-ig: 6000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • bár