Harkányi Psoriasis Centrum Harkány ★★★

Harkányi Psoriasis Centrum Harkány
7815 Harkány, Zsigmondy sétány 1.

Harkányi Psoriasis Centrum Harkány a térképen

Szállások Harkány városában
Wellness csomagok Harkány városában

Harkányi Psoriasis Centrum Harkány vélemények

2018. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. november 10.
A szállodai szoba remek,
Az étterem szolgáltatása egyáltalán nem tükrözi a képen látottakat. A reggeli és vacsora kritikán aluli. Pénteken vacsora hiányos, Szombaton már leves sem volt. Hiányoltam a vacsoránál az apró süteményt, gyümölcsöt. Reggeli szegényes, a kávét termoszból kaptuk, szerintem vasárnap reggel már nem is frissen. Hiányoltam a gyümölcsöt.

2018. októberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. november 10.
Hát nehezen tudom szépen megfogalmazni amit erről a szállodáról gondolok. Kezdem a jóval. A hirdetés képei a valóságban csak a szobáról felelnek meg. Az étkezés egy csillagos kocsmában is színvonalasabb. Sem a reggeli sem a vacsora nem volt 4 csillagnak megfelelő. Kevés volt a választék, szombaton este konkrétan még leves sem volt.

2020. februárban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2020. február 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon Jó helyen helyezkedik el, a város központ és a gyógyfürdő szomszédságában. Recepció kedves, segítőkész. Tiszta, de a takarítónő kopoghatna ha bejön a szobába. Egy kicsit kellemetlen volt hogy berontott.

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 23.
A szoba az ellátás,ízletes ételek ,ásványvíz a vacsorához, ajándék masszázs, Pár méterre a különböző hőfoku medencék./32, 35, 37/Udvarias személyzet. Szaunák,liftek, ingyen parkoló. Minden ami a regenerálódáshoz kell. A többi már a vendégen múlik, hogy él a lehetőséggel.

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 10.
Személyzet nagyon segittő kész ,megérkezéskor nem tudtuk hol parkolhatunk ,szomszéd parkolóban álltunk meg. Portánál az egyik úr azonnal jött segíteni , mire vissza értünk az autóhoz ,már a parkoló őr oda rakta a büntető csomagot. Sikerült kedvezően elrendezni, így sikerült a rossz kezdést jobbá tenni.

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 4.
Az elhelyezés tisztasága kiváló aszemélyzet kedves udvarias az ételek kiválóak egy kis hiány másik épületbe történő atsétálás esetenként összességében meg voltunk elégedve
2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 16.
Minden rendben volt, ajánlom másoknak is ! Kedves segítőkész személyzet, kényelem minden téren, finom svédasztalos étkezés, és a gyógyfürdő meg a wellness részleg is tökéletes .Köszönjük a lehetőséget !!

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon kedves és előzékeny a teljes személyzet,Az ételek változatosak,bőséges.Jól kipihentük magunkat.A masszázs kiváló volt,csak sajnáltam hogy csak a hátra korlátozódik.A welnes elfogadható nincs zsúfoltság,igazi pihenés volt. Köszönjük szépen.

2019. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon kellemes meglepetés volt az egész, Kedves személyzet, tisztaság, finom és elégséges ételek. A szobára csak azért adtam kevesebb csillagot, mivel nagyon meleg volt, és a klímát nem lehetett programozni, csak annyira hűtött, amire központilag beállították. Mindannyian jól éreztük magunkat, biztosan visszamegyünk.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 31.
A szoba tágas, kényelmes és patyolattiszta. (Beleértve a mosdót is) Ami nem tetszett! Érkezéskor megcsapott a kórházszag, ami végig kitartott. Az étkezések éppen csak megütötték a mérce alsó fokát.

Harkány
4 nap/3 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázzsal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.10.31-ig
Harkány
3 nap/2 éjszaka 12.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyógyvizes kádfürdővel, masszázzsal és BEMER kezeléssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.09.30-ig
Ametiszt Hotel
Harkány
3 nap/2 éjszaka 10.870,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, fürdőbelépővel, parkolással
Érvényes: 2020.12.28-ig
Thermal Hotel Harkány
Harkány
2-6 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, reumatológiai állapotfelmérő vizsgálattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Siesta Club Hotel
Harkány
3 nap/2 éjszaka 7.100 - 10.450,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.01.02-ig
Dráva Hotel Thermal Resort
Harkány
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Baranya Hotel
Harkány
2-4 éjszaka 9.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlő itallal, masszázs kedvezményekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Komfort Hotel Platán
Harkány
3 nap/2 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, játszósarok használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Termál Apartmanok & Kemping Harkány
Harkány
4 nap/3 éjszaka 17.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal, állatbemutatóval, beltéri és szabadtéri szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.20. - 2020.08.23.
Paprika Vendégház
Harkány
3 nap/2 éjszaka 3.200,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.11.01-ig
Hotel Xavin
Harkány
3 nap/2 éjszaka 13.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, pezsgővel, gyertyafényes fürdőzéssel, ajándék bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.21-ig
Harkány
3 nap/2 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyógyvizes kádfürdővel, masszázzsal és BEMER kezeléssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.07.15-ig

Szállodák Harkányban és környékén
Ametiszt Hotel Harkány
Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Sikonda
A Sikonda Wellness Hotel, a Mecsek festői völgyében épült exkluzív wellness-fürdő és...
Thermal Hotel Harkány Harkány
Wellness akció Harkányban (min. 2 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Szenzációs senior akció (min. 2 éj)

HarkányX