Harkányi Psoriasis Centrum Harkány ★★★

Harkányi Psoriasis Centrum Harkány
7815 Harkány, Zsigmondy sétány 1.

Harkányi Psoriasis Centrum Harkány a térképen

Wellness csomagok Harkány városában

Harkányi Psoriasis Centrum Harkány vélemények

2020. februárban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2020. február 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon Jó helyen helyezkedik el, a város központ és a gyógyfürdő szomszédságában. Recepció kedves, segítőkész. Tiszta, de a takarítónő kopoghatna ha bejön a szobába. Egy kicsit kellemetlen volt hogy berontott.

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 4.
Az elhelyezés tisztasága kiváló aszemélyzet kedves udvarias az ételek kiválóak egy kis hiány másik épületbe történő atsétálás esetenként összességében meg voltunk elégedve

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 23.
Az ismertetőben leírt " szállodai szinvonalú " fogalmat komolyan kell venni. Ez NEM szálloda ! ! Ez egy gyógyintézmény mely nagyon ügyesen értékesítí a fölös kapacítást. Igazán nem lehet rosszat mondani, mert a személyzet készséges és ez sokat dob a megítélésen, de összességében a gyógyászati cél alárendel többmindent a szállodai szintnek.

2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. április 23.
Nagyon jól éreztük magunkat, a szállás is nagyon kényelmes volt csak az utcai szobában kaptunk helyet ami kicsit zajos volt (autóforgalom, kutya ugatás). Az étkezés is kitűnő és ízletes volt, annyi megjegyzést szeretnénk tenni, hogy a vacsorához minden alkalommal legalább egyféle leves is legyen.

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 3.
Profi, barátságos személyzet fogadott minket! A szobánk tisztaságával nem voltam elégedett mert a bútor poros és a padló szennyezett volt. A fürdőkabin sarkaiban burjánzott a penész, ami szerintem nem megengedett! Hiányoltam a svédasztalról a süteményeket! Lehetett volna változatosabb a kínálat! A szobákban levő vészkijárat világítás nagyon zavarja az éjszakai pihenést,sajnos nem lehet kikapcsolni!

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 1.
A fürdő, a wellnes rész nagyon jó. A finn szauna távol esik a wellnesstől, nekünk ez problémás volt. A wellness csak 3-8-ig üzemel, a vacsora pedig csak 6-7-ig. Ez így rövid intervallum, nehéz összeegyeztetni. De egyébként jól éreztük magunkat.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 9.
Tényleg mint egy kórház,kicsit meglepet,hiszen wellness szolgáltatást nyújtó kórház! Minden szép volt csak csalódtam a wellness részleg nyújtott szolgáltatással. Nagyon jól felszerelt,kedves személyzettel,az ételek is megfeleltek az ár érték arány magas a szolgáltatáshoz képest! Sok helyen megfordultunk már,ennyi pénzért,többet kellene nyújtani!

2018. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 21.
Nagyon kellemes hosszú hétvégét töltöttünk a harkányi gyógyfürdő közvetlen szomszédságában lévő HPC-ben. A szálloda saját gyogyvizes medencevel is rendelkezik. Harkányban nem lehet kihagyni a szallodaval szembeni isteni, óriás adagos fagyit sem. Ajánljuk mindenkinek!

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 23.
A szoba az ellátás,ízletes ételek ,ásványvíz a vacsorához, ajándék masszázs, Pár méterre a különböző hőfoku medencék./32, 35, 37/Udvarias személyzet. Szaunák,liftek, ingyen parkoló. Minden ami a regenerálódáshoz kell. A többi már a vendégen múlik, hogy él a lehetőséggel.

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 10.
Személyzet nagyon segittő kész ,megérkezéskor nem tudtuk hol parkolhatunk ,szomszéd parkolóban álltunk meg. Portánál az egyik úr azonnal jött segíteni , mire vissza értünk az autóhoz ,már a parkoló őr oda rakta a büntető csomagot. Sikerült kedvezően elrendezni, így sikerült a rossz kezdést jobbá tenni.

Harkány
4 nap/3 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázzsal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.10.31-ig
Harkány
3 nap/2 éjszaka 12.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyógyvizes kádfürdővel, masszázzsal és BEMER kezeléssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.09.30-ig
Ametiszt Hotel
Harkány
3 nap/2 éjszaka 10.870,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, fürdőbelépővel, parkolással
Érvényes: 2020.12.28-ig
Thermal Hotel Harkány
Harkány
2-6 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, reumatológiai állapotfelmérő vizsgálattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Siesta Club Hotel
Harkány
3 nap/2 éjszaka 7.100 - 10.450,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.01.02-ig
Dráva Hotel Thermal Resort
Harkány
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Baranya Hotel
Harkány
2-4 éjszaka 9.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlő itallal, masszázs kedvezményekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Komfort Hotel Platán
Harkány
3 nap/2 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, játszósarok használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Termál Apartmanok & Kemping Harkány
Harkány
4 nap/3 éjszaka 17.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal, állatbemutatóval, beltéri és szabadtéri szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.20. - 2020.08.23.
Paprika Vendégház
Harkány
3 nap/2 éjszaka 3.200,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.11.01-ig
Hotel Xavin
Harkány
3 nap/2 éjszaka 13.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, pezsgővel, gyertyafényes fürdőzéssel, ajándék bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.21-ig
Harkány
3 nap/2 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyógyvizes kádfürdővel, masszázzsal és BEMER kezeléssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.07.15-ig

Szállodák Harkányban és környékén
Ametiszt Hotel Harkány
Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Sikonda
A Sikonda Wellness Hotel, a Mecsek festői völgyében épült exkluzív wellness-fürdő és...
Thermal Hotel Harkány Harkány
Wellness akció Harkányban (min. 2 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Szenzációs senior akció (min. 2 éj)

HarkányX