dr barbi
Országjáró - 10 városban járt már1 évnyi aktív tagság

dr barbi adatlapja

Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Bulizó  •  Borbarát  •  Gyermekkel utazó  •  Aktívan pihenő  •  Wellness-mániás  •  Vízimádó
Regisztráció2016.05.03
Utoljára itt2018.08.21

Átlagos 2016. augusztus 1.barátokkal járt itt
Finomak az ételek,bőséges az adag. Nem a legolcsóbb de a weblapról ez nem tudható előre mert nincsenek árak feltüntetve. Gyors a kiszolgálás,de a pincérek mogorvák,a vendég azt érzi,hogy nyűg,egyen gyorsan és menjen. Hangulatos a hely,de kissé áporodott a levegő. Összességében azért megéri betérni egy finom ebédre vagy vacsorára.
Kiváló 2016. október 5.barátokkal járt itt
Több alkalommal is betértünk már a Gulya csárdában és soha nem csalódtunk. A kiszolgálás gyors és figyelmes,az ételek ízletesek és nagy adagokat adnak. Van választék bőven. Ha valaki csak egy menüre ugrik be az is talál biztos az 5 választható menüből kedvére valót. Kinn és benn is hangulatos az étterem.
Kiváló 2017. január 23.barátokkal járt itt
Téli időszakban ebéd időben tértünk be az étterembe,rajtunk kívül egy asztalnál volt vendég. A kiszolgálás gyors volt,a személyzet kedves. Az ételek ízletesek voltak,nagy adagok és árban is megfelelő volt. Összességében egy finom ebédet fogyaszthattunk el jó áron. Talán egy kis apró észrevétel,hogy a hőmérséklet kicsit lehetett volna melegebb,picit fáztunk.