Pingvin Fagyizó Hatvan

2021.11.28-ig
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár
98.000 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval

Pingvin Fagyizó Hatvan vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 237 városban járt márFelfedező - 2382 helyen első értékelőNépszerű író - 2495 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 67839 feltöltött kép
Átlagos 2019. március 23.egyedül járt itt
Kis fagyizó kiülős, napernyős terasszal a város központjában, pink szín domináns, a kastéllyal szemben lévő parkolónál. Bár többet is végigpróbáltam - nagyjából mindet, amit nyitva találtam, de egyetlen valamire való fagyizót sem igazán találtam Hatvanban.
3Kiszolgálás
3Ár / érték arány
4Tisztaság
Itt fényképeztem:
Pingvin Fagyizó Hatvan - Külső képPingvin Fagyizó Hatvan - Külső képPingvin Fagyizó Hatvan - Külső képPingvin Fagyizó Hatvan - Étel/italPingvin Fagyizó Hatvan - Étel/ital
Még több kép (2 db) >>
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 315 városban járt márFelfedező - 1963 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat9 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 16482 feltöltött kép
2017. július 5.gyerekekkel járt itt
A Pingvin fagyizó teraszán Hatvan szívében kávézni ültünk le, a kávé nem volt valami különlegesség, leginkább átlagosnak mondanám. Kértünk egy Túró Rudi fagylaltot is, valamint egy levendulásat, egyik sem tett rám mély benyomást. A levendula kölnibe való nem fagylaltba, mondjuk ezt a fiam rendelte, aki Tihanyba beleszerelmesedett a levendulába.
4Kiszolgálás
4Ár / érték arány