4,1
6. helyezett
a 17 hatvani étterem közül
Hely jellege
étterem, pizzéria, salátabár, bár, vendéglő
Sessanta Pizzéria & Étterem HatvanSessanta Pizzéria & Étterem Hatvan

Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár
98.000 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval

Sessanta Pizzéria & Étterem Hatvan vélemények

Szörnyű 2021. szeptember 10.egyedül járt itt
Nem a megfelelő rendelést kaptam. Egy tésztás ételt szerettem volna meg egy húsosat rizzsel, de salátát kaptam nem a megfelelő húst rizzsel helyette. Mikor szóvá tettem otthon, megkértek hogy fáradozzak bemenni, ahol ott az étteremben vitatkoztak velem egy sort és az előtte már kifizetett étel után levonták a saláta árát és közölte velem a pincér hogy fizessek még 1300 ft-ot.
1Kiszolgálás
1Hangulat
1Ár / érték arány
Szörnyű 2020. október 28.a párjával járt itt
Betértünk volna a Hatvani Sessanta pizzériába enni október 28. -án 9. 20-kor, a nyitott ajtóból arra következtettünk, hogy nyitva is van. Be mertünk dobni egy energiaitalos dobozt a bolt előtt kihelyezett, vendégek számára fenntartott kukába, mire a “kedves” eladó vagy takarító (ezt nem tudtuk megállapítani róla) ordítozott kifelé, gondolom azt hitte hogy nem halljuk, hogy “AZ ANYÁTOK P.
Szörnyű 2018. augusztus 23.a párjával járt itt
Átutazóban jártunk ott 2018 augusztusban. Örültünk, hogy gyorsan találtunk éttermet. Az étellel elégedettek voltunk, bár az egyébként lényegében tartalmatlan tésztához, mint plusz feltétet felszámolták a néhány szem gombát, kettőnknek 500 Ft-ért! DE! A pincér arrogáns és mondhatni erőszakos volt, emellett, amíg a mosdóban voltam, a pincérek "rástartoltak a barátnőmre".
3Kiszolgálás
1Hangulat
3Ár / érték arány
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 16 városban járt már
2018. június 2., kollégákkal járt itt
Egy jó kis étterem, Hatvan közepén. Az ételek finomak, az adagok elég nagyok, a kiszolgálók kedvesek. Viszonylag gyors kiszolgálás és végre egy olyan étterem ahol nem felejtenek el a megrendelésből valamit. Negatívumként annyit tudnék mondani, hogy az étterem környékén kevés a parkolóhely és az is fizetős, de erről nem az étterem tehet. Aki szereti az olaszos konyhát, annak szívből ajánlom!
4Kiszolgálás
4Hangulat
4Ár / érték arány
4Tisztaság
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 315 városban járt márFelfedező - 1963 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat9 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 16482 feltöltött kép
2017. július 7.családjával járt itt
A Sessanta pizzéria Hatvan szívében működik, ami vélhetően hozzájárul ahhoz, hogy a város legnépszerűbb egységeinek egyike. Kérdeztük is, hogy mennyi idő alatt készül el egy pizza elvitelre, mert időben ott kellett lennünk a szomszéd helységben. Mondták, hogy fél óra. Ezt sokallottuk, de végül belementünk.
4Kiszolgálás
4Hangulat
4Ár / érték arány
5Tisztaság
Itt fényképeztem:
Sessanta Pizzéria & Étterem Hatvan - Külső képSessanta Pizzéria & Étterem Hatvan - Étlap/itallapSessanta Pizzéria & Étterem Hatvan - Étel/italSessanta Pizzéria & Étterem Hatvan - Étel/ital
Még több kép (1 db) >>