3,6
a 20 hatvani étterem közül
étterem, pizzéria, salátabár, bár, vendéglő
Sessanta Pizzéria & Étterem HatvanSessanta Pizzéria & Étterem Hatvan

Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd

Sessanta Pizzéria & Étterem Hatvan vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 25 városban járt márFelfedező - 13 helyen első értékelőNépszerű író - 41 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2022. május 25., üzleti partnerrel járt itt
Véletlenül találtunk rá az étteremre. Vonzó, tiszta, letisztult belső, nagyon udvarias, segítő kiszolgálás. Az étel minősége, kifogástalan. Ajánlom.
Szörnyű 2021. szeptember 10.egyedül járt itt
Nem a megfelelő rendelést kaptam. Egy tésztás ételt szerettem volna meg egy húsosat rizzsel, de salátát kaptam nem a megfelelő húst rizzsel helyette. Mikor szóvá tettem otthon, megkértek hogy fáradozzak bemenni, ahol ott az étteremben vitatkoztak velem egy sort és az előtte már kifizetett étel után levonták a saláta árát és közölte velem a pincér hogy fizessek még 1300 ft-ot.
Szörnyű 2020. október 28.a párjával járt itt
Betértünk volna a Hatvani Sessanta pizzériába enni október 28. -án 9. 20-kor, a nyitott ajtóból arra következtettünk, hogy nyitva is van. Be mertünk dobni egy energiaitalos dobozt a bolt előtt kihelyezett, vendégek számára fenntartott kukába, mire a “kedves” eladó vagy takarító (ezt nem tudtuk megállapítani róla) ordítozott kifelé, gondolom azt hitte hogy nem halljuk, hogy “AZ ANYÁTOK P.
Szörnyű 2018. augusztus 23.a párjával járt itt
Átutazóban jártunk ott 2018 augusztusban. Örültünk, hogy gyorsan találtunk éttermet. Az étellel elégedettek voltunk, bár az egyébként lényegében tartalmatlan tésztához, mint plusz feltétet felszámolták a néhány szem gombát, kettőnknek 500 Ft-ért! DE! A pincér arrogáns és mondhatni erőszakos volt, emellett, amíg a mosdóban voltam, a pincérek "rástartoltak a barátnőmre".
2018. június 2., kollégákkal járt itt
Egy jó kis étterem, Hatvan közepén. Az ételek finomak, az adagok elég nagyok, a kiszolgálók kedvesek. Viszonylag gyors kiszolgálás és végre egy olyan étterem ahol nem felejtenek el a megrendelésből valamit. Negatívumként annyit tudnék mondani, hogy az étterem környékén kevés a parkolóhely és az is fizetős, de erről nem az étterem tehet. Aki szereti az olaszos konyhát, annak szívből ajánlom!
2017. július 7.családjával járt itt
A Sessanta pizzéria Hatvan szívében működik, ami vélhetően hozzájárul ahhoz, hogy a város legnépszerűbb egységeinek egyike. Kérdeztük is, hogy mennyi idő alatt készül el egy pizza elvitelre, mert időben ott kellett lennünk a szomszéd helységben. Mondták, hogy fél óra. Ezt sokallottuk, de végül belementünk.
Sessanta Pizzéria & Étterem Hatvan - Külső képSessanta Pizzéria & Étterem Hatvan - Étlap/itallapSessanta Pizzéria & Étterem Hatvan - Étel/italSessanta Pizzéria & Étterem Hatvan - Étel/ital