Sörmúzeum Hatvan

Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár
98.000 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval

Sörmúzeum Hatvan vélemények

Kiváló 2018. március 27.barátokkal járt itt
A Múzeum épületében van a Sörmúzeum is, melyet a Sörfőző mester szívesen mutatott meg és magyarázta el a sörfőzés technológiáját. Már magában ez is érdekes, de az is, hogy mint egy kulturális helyként is működik, mert zenei műsoroknak ad otthont. 14 órától bárki betérhet fogyasztani is.
5Ár / érték arány
5Tisztaság
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 315 városban járt márFelfedező - 1963 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat9 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 16482 feltöltött kép
Kiváló 2017. július 7.családjával járt itt
A hatvani sörmúzeum volt első vagy második hatvani látogatásunk legjobb élménye, sőt tulajdonképpen „a” legjobb bármikori hatvani élmény. Rendkívül kedves volt a felszolgálás, azt külön élveztük, hogy inni csak múzeumi belépő ellenében lehet, kóstolás címszó alatt, mert nincs joguk sört kimérni.
5Ár / érték arány
Itt fényképeztem:
Sörmúzeum Hatvan - BelsőSörmúzeum Hatvan - BelsőSörmúzeum Hatvan - BelsőSörmúzeum Hatvan - EgyébSörmúzeum Hatvan - EgyébSörmúzeum Hatvan - EgyébSörmúzeum Hatvan - BelsőSörmúzeum Hatvan - Belső
Még több kép (5 db) >>