Népkert Hatvan

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő

Népkert Hatvan vélemények

1947
Érdekes 2023. február 20.barátokkal járt itt
Nagy füves tér a Zagyva partján ahol különféle rendezvényeket is szoktak tartani. A lombkorona tanösvény is látható, de ez téli időben zárva van. A Zagyva hídjánál Nepomuki szobra áll. Van itt játszótér, gördeszkapark, padok és két szépen rendbetett mozdony is, melyeket érdemes körbe járni.
Népkert Hatvan - EgyébNépkert Hatvan - EgyébNépkert Hatvan - EgyébNépkert Hatvan - EgyébNépkert Hatvan - EgyébNépkert Hatvan - EgyébNépkert Hatvan - Egyéb