9437 Hegykő, Nyárfa sor 8/a

Szállások Hegykô városában
Wellness csomagok Hegykô városában

Nyerges Vendégfogadó Hegykő vélemények

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 22.
Hegykőn a fürdő közelében vasárnap délben nagyjából minden vendéglátó tele van. Ha nem foglaltál előre helyet, jobb lesz, ha arrébb utazol ebédelni. Mi végignéztük az éttermeket, sehol nem volt hely, végül ide tévedtünk be, még soha nem voltunk itt, nem ismertük az éttermet. Már kivülről is nagyon csalogató a szép kis tornácával, tisztára meszelt régi falusias ház hangulatával, a virágokkal.

kicsi87 TOP szállásértékelő
kicsi87 TOP étteremértékelő
kicsi87 TOP egyébhely értékelő
kicsi87 TOP fotófeltöltő
2015. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. november 23.
Nem ismertem Hegykő éttermeit, de valami miatt erre esett a választásunk vasárnap 12 óra után. Mikor odaértünk tele volt a hely, így a pincér azt mondta, kb. fél óra múlva jöjjünk vissza és foglal nekünk asztalt. Így is lett, visszamentünk.

2014. júliusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2015. május 22. - 2 látogató hasznosnak vélte
2014 nýarán jártam ott a feleségemmel-sajnos. Házi tyúk húslevet gazdagon rendeltünk de szerintünk húsleves kockából készűlt zöldséggel. A feleségem vaddisznó pörköltet rendelt galuskával ami minösíthetetlennek bizonyult, mert min 3-4 napos vol összekaparva az edény aljáról - vissza is küldtük.

wolferl TOP étteremértékelő
2014. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 6. - 2 látogató hasznosnak vélte
Óriási felhőszakadás után tévedtünk be a hegykői vendéglőbe, először bent foglaltunk helyet, de ott kissé áporodott volt a levegő és szűk a hely, szerencsére felszabadult egy asztal kint a tornácon, így végül áttelepültünk oda. Még sok asztal állt az udvaron is, de azok mind vizesek voltak.

Legnépszerűbb csomagok Hegykőn és környékén
Joó-tó Rönk-vendégház
Marcalgergelyi
3 nap/2 éjszaka 30.000 - 32.500,- Ft/fő/éj között: önellátással
2020.10.21. - 2021.12.31.
Aquasol Resort
3 nap/2 éjszaka 23.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, medence és szauna használattal, korlátlan fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.22. - 2020.12.27.
Caramell Premium Resort
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 14.450 - 55.860,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, délutáni süteménnyel, wellness részleg és fitneszterem használattal, fürdőköntös bekészítéssel, internet elérhetőséggel
2018.08.17. - 2022.01.01.
Danubius Hotel Bük
Bük, Bükfürdő
2 nap/1 éjszaka 17.950 - 20.700,- Ft/fő/éj között: all inclusive ellátással, wellness részleg és fitness terem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.11. - 2021.03.31.

Szállodák Hegykő környékén
Wolf Panzió Hegykő
Spirit Hotel Thermal Spa Hegykő
Aqua Hotel Termál Hegykő
A Termál Hotel Aqua Mosonmagyaróváron várja vendégeit, a városközpontban, a fürdő mellett,...
Szilveszter (min. 3 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 3 éj)
Aqua Szilveszter (min. 3 éj)

Nyerges Vendégfogadó HegykőX