Sá-Ra Termál Hegykő Hegykő

04.01-05.29.
Hunguest Bük Bük, Bükfürdő

Sá-Ra Termál Hegykő Hegykő vélemények

Érdekes 2023. augusztus 13.gyerekekkel járt itt
Hidegségen a szállásadónk ajánlotta a hegykői strandot, mondván, oda feltétlenül menjünk el, közel van, pár perces autóút, nincs tömeg, kedvez árú, időjárástól függetlenül látogatható. Az időjárással kapcsolatos aggodalom sajnos betalált, egy nyári, de esős-zivataros napon mentünk el a strandra.
Sá-Ra Termál Hegykő Hegykő - EgyébSá-Ra Termál Hegykő Hegykő - EgyébSá-Ra Termál Hegykő Hegykő - EgyébSá-Ra Termál Hegykő Hegykő - EgyébSá-Ra Termál Hegykő Hegykő - EgyébSá-Ra Termál Hegykő Hegykő - EgyébSá-Ra Termál Hegykő Hegykő - EgyébSá-Ra Termál Hegykő Hegykő - EgyébSá-Ra Termál Hegykő Hegykő - Egyéb
Kihagyhatatlan 2022. március 26.a párjával járt itt
Évente többször járunk Sopronban. Ha már ott vagyunk mindig elmegyünk Hegykőre a Sára Termál fürdőbe. Busszal 1/2 óra és pár perc séta e remek kis hely. Mi szeretjük a melegvizes helyeket és itt több medence van 32-38 C-os vízhőmérsékletig. Fedett és nyitott medence is, ezért télen is el szoktunk menni.
Kihagyhatatlan 2016. október 27.a párjával járt itt
Sopronból hazafelé jövet töltöttünk itt egy szép napot. A fürdő hangulatos, a személyzet barátságos, segítőkész. Belső és külső termál medence is van, eltérő hőfokú vizekkel, és egy nagy méretű külső úszó medence is a pihenést szolgálja. A belépő ára más termálfürdőkéhez képest kifejezetten alacsony, 1600 Ft.