Korona Étterem Hévíz

2024.06.14-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Korona Étterem Hévíz vélemények

2092
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 235 városban járt márFelfedező - 254 helyen első értékelőNépszerű író - 29 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 2092 feltöltött kép
Kiváló 2024. március 18.a párjával járt itt
Két vacsorát fogyasztottunk itt el. Szép, tiszta hely. Jó volt, hogy előre foglaltunk asztalt. Bő a választék és nagyon finomak az ételek, italok. Csapolt cseh sörök vannak, barna is. Borból is van többféle, szürkebarátot és kékfrankost ittunk. Másnap nem készült fotó, de a sült csülök is nagyon rendben volt, ropogósra sült bőrrel. Jó volt ide betérni.
Korona Étterem Hévíz - EgyébKorona Étterem Hévíz - EgyébKorona Étterem Hévíz - EgyébKorona Étterem Hévíz - EgyébKorona Étterem Hévíz - EgyébKorona Étterem Hévíz - EgyébKorona Étterem Hévíz - EgyébKorona Étterem Hévíz - Egyéb
Kiváló 2017. március 8.a párjával járt itt
Nem tudok rosszat mondani. Nincs hatalmas választék, de ami van az igényes és hibátlan!
A lányok kedvesek, a hely tiszta és családias.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt márLelkes fotózó - 109 feltöltött kép
Átlagos 2014. május 1.a párjával járt itt
Nagy érdeklődéssel tértünk be az étterembe ebédelni. A férjem menüt kért, én az étlapról választottam. Az ételek minőségre és mennyiségre megfelelőek voltak, a túrós csuszájuk egyenesen isteni volt. A felszolgálás , maga a pincér stílustalansága nagyon sokat rontott a megítélésünkön. Egy kétcsillagos étterem többet érdemelne az önképviseletben.
Korona Étterem Hévíz - Étel/italKorona Étterem Hévíz - BelsőKorona Étterem Hévíz - Étlap/itallap
2014. április 30.családjával járt itt
Többször jártunk itt az elmúlt években.Idén kicsit csalódtam.Nem volt számomra kiemelkedő az ízvilág. Úgy emlékszem, hogy tavaly sokkal jobb ízélmény volt számomra, ezért vártam annyira, hogy idén is ott együnk.A kiszolgálás megfelelő.A helyi ételek megtalálhatóak az étlapon.A dödölle jó volt!
Kiváló 2014. február 19.a párjával járt itt
Rendkívül kedves és barátságos,udvarias a személyzet. Minden további nélkül megengedték,hogy a kutyusunkat bevihessük az étterembe,sőt a felszolgáló Hölgy azonnal hozott ivóvizet a kis kutyának. Akár étlapról,akár menüből étkeztünk,nagyon finom és bőséges adagot kaptunk. Kérésünkre a maradék ételt higiénikusan elcsomagolták.
Korona Étterem Hévíz - Külső kép
Korona Étterem Hévíz a térképen
8380 HévízSzéchenyi u. 43.
• különterem, terasz, JCB-kártya elfogadás
H-V