Márvány Étterem Hévíz
8380 Hévíz, Petőfi Sándor utca 9.

Márvány Étterem Hévíz a térképen

Márvány Étterem Hévíz értékelése:

36. helyezett az 50 hévízi étterem közül
426. helyezett Nyugat Dunántúlon - 757 étterem közül

bár, szálláshely étterme, all inclusive
diabetikus sütemények ...
magyar, angol, német
hitelkártya elfogadás, ingyenes WIFI, vegetáriánus ételválaszték, őrzött parkolás, csoportokat szívesen fogad ...
Visa, EC/MC, Amex
Gösser

Márvány Étterem Hévíz bemutatkozása

A szállodában a 200 fő befogadására alkalmas Márvány étterem étlapján található nemzetközi és tájjellegű ételek a’la carte és svédasztalos rendszerben fogyaszthatók.

Lobby bárunkban (nyitva 8:00 – 22:00) gazdag italkínálattal, ... Tovább >>

Lobby bárunkban (nyitva 8:00 – 22:00) gazdag italkínálattal, kávé, tea és koktélkülönlegességekkel, süteménybárral várjuk vendégeinket, akik hetente több alkalommal élőzene mellett szórakozhatnak.

Konyhaséfünk, Veress Ferenc munkája garancia a színvonalas ellátás, valamint a rendezvények, állófogadások, bankettek gasztronómiai hátterének biztosítására. Mesterséfünk jelentős éremesővel gazdagítja szállodánk hírnevét.

Márvány Étterem Hévíz képei

Szállások Hévíz városában
Wellness csomagok Hévíz városában

Márvány Étterem Hévíz vélemények

2015. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. február 21. - 2 látogató hasznosnak vélte
Hévízen a Panoráma Hotelben szálltunk meg, ahol ellátásunkat a földszinten lévő Márvány étterem biztosította svédasztalos módon. A reggeli igen bőséges, gazdag választékkal, így finnyás ízlésűek is találnak maguknak megfelelő ételt. Délben önkiszolgáló módon kétféle leves közül lehet választani, az egyik mindig hústalan.

2014. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. november 2. - 3 látogató hasznosnak vélte
Visszajáró vendégek vagyunk a Hotel Panorámában. Régesrég megérett egy alapos felújításra, de két okból szeretjük mégis! Egyik a csomaghoz kapott tóbelépő, a másik az étterem! Kiváló konyha, ízletes, bőséges választékkal, készséges, kedves személyzettel. Finom levesek, változatos kínálat, finom sütik és gyümölcsök. Jó kávé, finom borok. . . mi kell még?

Legnépszerűbb csomagok Hévízen és környékén
Főnix Club Hotel & Wellness
3 nap/2 éjszaka 9.900 - 11.900,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.10.13. - 2020.10.13.
HoldLux Apartmanok
3 nap/2 éjszaka 4.700,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.10.13. - 2020.10.13.

Szállodák Hévízen és környékén
Hunguest Hotel Pelion  Hévíz
Pörögj rá az újévre!
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Pelion extra akció (min. 2 éj)

Márvány Étterem HévízX