Bonvital Wellness & Gastro Hotel Hévíz Hévíz ★★★★

Bonvital Wellness & Gastro Hotel Hévíz Hévíz
8380 Hévíz, Rákóczi u. 16-18.

Bonvital Wellness & Gastro Hotel Hévíz Hévíz a térképen

Szállások Hévíz városában
Wellness csomagok Hévíz városában

Bonvital Wellness & Gastro Hotel Hévíz Hévíz vélemények

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 26.
Hosszú hétvége a Bonvital-ban

Fantasztikus hosszú hétvégét töltöttünk itt. A szobánk csodálatos volt a hatalmas erkéllyel. A tisztaság is nagyon rendben volt. A személyzet kedves és segítőkész. A reggeli és a vacsora is tökéletes volt. Nekünk nagyon tettszett a szálloda wellnesse is. Remélem ez a színvonal meg is fog maradni.
2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 23.
Fantasztikus három napot és két éjszakát töltöttünk a szállodában. A szobánk ablaka a főtér felé nyílott de nem volt zavaró hang a főtérről. A reggeli pazar volt rengeteg mindenközül lehetett választani. Szerencsére a glutén és laktózmentes dolgokkal sem volt probléma. A személyzet segített de sohasem tolakodtak. Szép és tiszta szoba volt.
Válasz az értékelésre - 2018. június 1.
Kedves Sándor!
Köszönjük, hogy vendégünk volt, és értékelést írt szállodánkról. Nagy örömmel és hálával olvastuk szavait, és tapasztaltuk, hogy minden szolgáltatásunkkal maximálisan elégedettek voltak. Reméljük, hogy hamarosan újra vendégül láthatjuk Önöket!

Üdvözlettel:
2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 2.
A május 1-i 3 napos hétvégét töltöttük a Bonvitalban, ahol csupa kellemes tapasztalatot szereztünk. A szálloda elhelyezkedése a tófürdő és a városi programok szempontjából ideális. A személyzet kedves, segítőkész, a reggeli kitűnő. A szoba és a fürdőszoba is tökéletesen megfelelt, kivéve, hogy a kétágyas szobában csak egy fotel van (ez más helyeken is előfordul, de nem igazán tudjuk elfogadni).
Válasz az értékelésre - 2018. május 7.
Kedves Vendégünk!
Nagyon köszönjük, hogy értékelést írt szállodánkról, és nagyon örülünk neki, hogy maximálisan elégedettek voltak szolgáltatásainkkal. Szeretettel várjuk vissza Önöket a jövőben!
Üdvözlettel:

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 5.
Kettesben töltöttünk el feleségemmel el itt e csodás hétvégét. A személyzettel maximálisan meg vagyok elégedve, a tisztasággal szintén. Az étkezésre csak azért nem adtam maximális pontszámot, mert már voltunk olyan helyen, ahol ennél nagyobb kínálat volt és kiemelkedő minőségben és a korrektség azt diktálja, hogy valahogyan tegyek különbséget egy-egy szálloda között.
Válasz az értékelésre - 2018. március 13.
Kedves György!
Köszönjük, hogy vendégeink voltak és értékelést írtak szállodánkról. Kollégáink mindegyikének nagyon jól esnek kedves szavai, és örülünk, hogy a tisztasággal is maximálisan elégedettek voltak. Örülünk, hogy összességében az ételkínálat is megfelelő volt az Önök számára, dolgozunk rajta, hogy még tovább fejlesszük ezt a szolgáltatásunkat is, hogy legközelebb erre is maximális pontszámot kapjunk!

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
20 éve járunk Hévizre, a szemünk előtt épült a szálloda, ami kb. 5 éves kínlódás és többszöri tulajdonosváltás után Bonvital néven megnyilt. (Rövid ideig Mirage néven próbálták megnyitni, de az nem volt sikeres. ) Az épület belvárosi adottságai miatt nagyon szűkösek a terek, minimális a parkolási lehetőség, így leginkább autó nélkül érkezőknek kedvező a szálloda, cserébe sétával szinte minden percek alatt elérhető.

2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 31.
Egyetlen negatívumot tudnék csak megemlíteni: a parkolás kicsit nehézkes, ha tele van a parkoló. Egyébként nagyon szép a hotel, tiszták a szobák. Különösen tetszett a szobában az ágyon elhelyezett, szépen megformált tavirózsa törölközőből. A reggeli bőséges, nagyon finom. A hotel elhelyezkedése nagyon jó, közel van a fürdőhöz.

Bonvital Wellness & Gastro Hotel Hévíz
2 nap/1 éjszaka 19.286 - 27.322,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, fürdőköpennyel
Érvényes: 2020.12.02-ig
Bonvital Wellness & Gastro Hotel Hévíz
2 nap/1 éjszaka 37.393,- Ft/fő/éj ártól: büféreggelivel és gálavacsorával, wellness használattal, fürdőköpennyel
2019.12.29. - 2020.01.02.
Mirage Apartman
4 nap/3 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül
Érvényes: 2020.01.18-ig
CE Quelle Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.150,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pizzaebéddel, wellness-részleg használattal, masszázs utalvánnyal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.02.28-ig
Hunguest Hotel Hélios
2 nap/1 éjszaka 9.900 - 12.990,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőhasználattal, sport- és kulturális programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Bonvital Wellness & Gastro Hotel Hévíz
2 nap/1 éjszaka 17.358 - 24.590,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, fürdőköpennyel
Érvényes: 2020.12.02-ig

Szállodák Hévíz környékén
Hotel Viktória Sárvár
2004 októberében Sárváron, Magyarország egyik népszerű fürdőhelyén nyílt meg az új három...
Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg
A Hotel Kapitány ****Superior Wellness közvetlenül a Sümegi Vár tövében épült, történelmi...
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Sárvári élmény napok (min. 2 éj)
Téli akciós hétköznapok (min. 2 éj)
Télbúcsúztató (min. 2 éj)

HévízX