Bonvital Wellness & Gastro Hotel Hévíz Hévíz ★★★★

Bonvital Wellness & Gastro Hotel Hévíz Hévíz
8380 Hévíz, Rákóczi u. 16-18.

Bonvital Wellness & Gastro Hotel Hévíz Hévíz a térképen

Bonvital Wellness & Gastro Hotel Hévíz Hévíz értékelése:

7. helyezett a 161 hévízi szállás közül
27. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1079 szállás közül

Bonvital Wellness & Gastro Hotel Hévíz Hévíz képei

Bonvital Wellness & Gastro Hotel Hévíz Hévíz

Bonvital Wellness & Gastro Hotel Hévíz Hévíz vélemények

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 17.
A szálloda a sétáló utcában , közel a tóhoz helyezkedik el . Csütörtöktől vasárnapig voltunk . A szoba tágas , jól berendezett , tiszta . A fürdőszoba csodálatos és hatalmas . Az ételek finomak a szakács és a kiszolgáló személyzet kiváló munkát végez . A wellness nagyon tetszett , ahol a vendégek külön törölközőt , szaunalepedőt kaptak és frissítő limonádét ihattak .

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 6.
Jártunk itt már tavaly is, akkor is tetszett a hotel és most is minden igényünket kielégítette. Szívesen megyünk máskor is a szállodába. Nagyon jó a konyha, finomak és szépek a sütemények, kielégítő a választék.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 29.
Egy hosszú hétvégét töltöttünk Hévízen a párommal. A szoba felszerelése és tisztasága megfelelő volt. A wellness részeg is rendezett, nem volt zsúfolt. Az ételek nagyon finomak voltak, kiemelném a Brix Bistro kínálatát és személyzetének munkáját is. Összességében meg voltunk elégedve mindennel.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 20.
Parkoló kevés van. A szobában a klíma elvileg szabályozható, de gyakorlatilag mindegy hova állítjuk 25 fok lesz. A fürdő WC tágas. Az ágy kemény, de nekünk pont jó volt. Kényelmes. Sok hely van ahova pakolni lehet. Nagy tér van a szobában is. A wellnessben alig voltak és szép tiszta volt. Szólhatott volna valami halk zene. Tök csönd volt.

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 17.
Mindennel nagyon elégedettek voltunk. A szálloda nagyon alkalmas a csendes, nyugodt pihenésre. A szoba nagyon kényelmes volt, az ágybetétek rendkívül jók, a szobában TV és légkondicionáló. A szállodában mindenütt makulátlan tisztaság. A welness részleg egy emelettel lejjebb volt a szobánktól, ami nem volt zsúfolt, nem kellett feleslegesen várakoznunk sehol sem.
Válasz az értékelésre - 2019. június 25.
Kedves Szabóné Hosszú Margit,
Köszönjük szépen megtisztelő értékelését. Nagyon örülünk, hogy elégedett volt szolgáltatásainkkal, köszönjük a pozitív szavakat. Sok szeretettel várjuk vissza legközelebbi látogatása során is! Üdvözlettel, Bonvital csapata
Takács-Nyers Kitti (Bonvital Wellness & Gastro Hotel Hévíz)

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 18.
Nagyon csodálatos Valentin-napi hétvégét töltöttünk a Bonvital-ban. A szoba remek volt, kilátással a sétálóutcára. A személyzet kedves, udvarias volt, minden kérésünket, kérdésünket készségesen teljesítették. A reggeli vacsora nagyon finom, ízletes volt, s a választékkal is nagyon nagyon meg voltunk elégedve.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 26.
Hosszú hétvége a Bonvital-ban

Fantasztikus hosszú hétvégét töltöttünk itt. A szobánk csodálatos volt a hatalmas erkéllyel. A tisztaság is nagyon rendben volt. A személyzet kedves és segítőkész. A reggeli és a vacsora is tökéletes volt. Nekünk nagyon tettszett a szálloda wellnesse is. Remélem ez a színvonal meg is fog maradni.
2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Fantasztikus három napot és két éjszakát töltöttünk a szállodában. A szobánk ablaka a főtér felé nyílott de nem volt zavaró hang a főtérről. A reggeli pazar volt rengeteg mindenközül lehetett választani. Szerencsére a glutén és laktózmentes dolgokkal sem volt probléma. A személyzet segített de sohasem tolakodtak. Szép és tiszta szoba volt.
Válasz az értékelésre - 2018. június 1.
Kedves Sándor!
Köszönjük, hogy vendégünk volt, és értékelést írt szállodánkról. Nagy örömmel és hálával olvastuk szavait, és tapasztaltuk, hogy minden szolgáltatásunkkal maximálisan elégedettek voltak. Reméljük, hogy hamarosan újra vendégül láthatjuk Önöket!

Üdvözlettel:
2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 2.
A május 1-i 3 napos hétvégét töltöttük a Bonvitalban, ahol csupa kellemes tapasztalatot szereztünk. A szálloda elhelyezkedése a tófürdő és a városi programok szempontjából ideális. A személyzet kedves, segítőkész, a reggeli kitűnő. A szoba és a fürdőszoba is tökéletesen megfelelt, kivéve, hogy a kétágyas szobában csak egy fotel van (ez más helyeken is előfordul, de nem igazán tudjuk elfogadni).
Válasz az értékelésre - 2018. május 7.
Kedves Vendégünk!
Nagyon köszönjük, hogy értékelést írt szállodánkról, és nagyon örülünk neki, hogy maximálisan elégedettek voltak szolgáltatásainkkal. Szeretettel várjuk vissza Önöket a jövőben!
Üdvözlettel:

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kettesben töltöttünk el feleségemmel el itt e csodás hétvégét. A személyzettel maximálisan meg vagyok elégedve, a tisztasággal szintén. Az étkezésre csak azért nem adtam maximális pontszámot, mert már voltunk olyan helyen, ahol ennél nagyobb kínálat volt és kiemelkedő minőségben és a korrektség azt diktálja, hogy valahogyan tegyek különbséget egy-egy szálloda között.
Válasz az értékelésre - 2018. március 13.
Kedves György!
Köszönjük, hogy vendégeink voltak és értékelést írtak szállodánkról. Kollégáink mindegyikének nagyon jól esnek kedves szavai, és örülünk, hogy a tisztasággal is maximálisan elégedettek voltak. Örülünk, hogy összességében az ételkínálat is megfelelő volt az Önök számára, dolgozunk rajta, hogy még tovább fejlesszük ezt a szolgáltatásunkat is, hogy legközelebb erre is maximális pontszámot kapjunk!

Bonvital Wellness & Gastro Hotel Hévíz
2 nap/1 éjszaka 18.205 - 27.473,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, ajándék kuponnal, fürdőköpennyel
2020.12.11. - 2022.10.18.
Bonvital Wellness & Gastro Hotel Hévíz
2 nap/1 éjszaka 40.713,- Ft/fő/éj ártól: büféreggelivel és büfévacsorával, wellness használattal, ajándék kuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, fürdőköpeny használattal
2020.12.29. - 2021.01.02.
Hunguest Hotel Hélios
Érvényes: 2021.11.27-ig
Hunguest Hotel Panoráma
Érvényes: 2021.11.27-ig
Palace Hotel
2 nap/1 éjszaka 13.041 - 29.403,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, a szállodai élményfürdő, pezsgőfürdő, finn és aroma szauna valamint gőzkabin használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, fitnesz terem használattal, játszósarok használattal, internet elérhetőséggel
2020.12.11. - 2021.09.22.
Naturmed Carbona Hotel
4 nap/3 éjszaka 32.350,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, korlátlan élményfürdő használattal, csoportos sportprogramokkal, parkolással, internettel
2020.12.29. - 2021.01.02.
Hotel Európa Fit
4 nap/3 éjszaka félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, változatos programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.22. - 2020.12.27.
Hotel Napsugár Hévíz
2 nap/1 éjszaka 8.300 - 11.500,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
Érvényes: 2022.01.01-ig
Hotel FIT Hévíz
4 nap/3 éjszaka 7.883,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, korlátlan levesbüfé két alkalommal, wellness-részleg használattal, masszázzsal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.11. - 2021.03.31.
Lotus Therme Hotel & Spa
5 nap/4 éjszaka 24.075 - 30.475,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és szaunavilág használattal, spa utalvánnyal, sportolási lehetőségekkel, élőzenével, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.03.31-ig
Hotel Erzsébet
2 nap/1 éjszaka 12.619 - 17.176,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, szaunahasználattal, Wi-Fi internet elérhetőség
2021.03.01. - 2021.12.22.
Bonvital Wellness & Gastro Hotel Hévíz
2 nap/1 éjszaka 16.683 - 24.726,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, ajándék kuponnal, fürdőköpennyel
2020.12.11. - 2022.10.18.

Szállodák Hévízen és környékén
Hotel Vital Zalakaros
Wolf Panzió Sárvár
Fergeteges Szilveszter (min. 3 éj)
Szilveszter (min. 3 éj)
2=3 kedvezményes kikapcsolódás Hévízen (min. 3 éj)

HévízX