Hotel Erzsébet Hévíz ★★★

Hotel Erzsébet Hévíz
Hotel Erzsébet HévízHotel Erzsébet Hévíz
Hotel Erzsébet HévízHotel Erzsébet Hévíz

Hotel Erzsébet Hévíz bemutatkozása

A Hotel Erzsébet Hévíz szívében, a világhírű gyógyfürdő bejáratának közvetlen közelében helyezkedik el. A szálloda 47 ízlésesen berendezett szobája, melyből három nappalival bővített, kényelmes elhelyezést biztosít vendégei számára. Minden szoba rendelkezik klímaberendezéssel, saját fürdőszobával, színes televízióval, rádióval, telefonnal és minibárral.

A Hotel Erzsébet legnépszerűbb csomagjai

Hotel Erzsébet Hévíz - Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
2024.12.26-ig
Hotel Erzsébet Hévíz - Pünkösd (min. 1 éj)
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - 2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2024.06.30-ig
Palace Hotel Hévíz

Hotel Erzsébet Hévíz vélemények

2014. szeptember 8.barátokkal járt itt
Összességében elégedett vagyok, nagyon kedvező a félpanziós ellátás, az ebéd és a vacsora választhatósága, a személyzet rugalmassága és készségessége. Nagyon tetszett, hogy ingyenes tóbelépőt kaptunk és külön szerencsés a szálloda közelsége a tóhoz.
Átlagos 2018. december 26.egyedül járt itt
Személyzet segítőkész! A szoba viszont hideg volt, míg egyik recepciós hölgy nem adott tippet, hisz a folyóson van a termosztát. Karácsonyi csomag keretében voltam, de meglepett, hogy a délutáni sült gesztenye 20 perc alatt elfogyott és nem volt több, így lemaradtam róla. Apró süteménynek se híre, se hamva.
Átlagos 2018. augusztus 13.a párjával járt itt
Az ajándék masszást 6000 ft. értékben felszámolta a hölgy plusz 1 ott nem töltött éjszakát 5 nap parkolás 5 nap idegenforgalmi adó és 6éjszakát számolt holott csak 5 éjszakát aludtunk a hotelben,igy kissé csalódottan távoztunk. A légkondihoz nem kaptunk távírányitot csak utolsó nap,szólni kellet hogy nagyon meleg van,a zuhanyozó rosz volt a férjem javította meg,hát nagyjából ennyi.
Hotel Erzsébet válasza
Kedves Vitalis Irén!
A "Nyugdíjas csomagunk" tartalmaz 1-1 masszázst, mely ennek a csomagnak a része, benne foglaltatik, ha Nyugdíjas Vendégeink ezt a csomagot választják. A számlán az eltérő ÁFA-kulcsok miatt külön szerepeltetjük, mely azonban a csomag árán nem változtat.
2018. október 16., Nagy Orsolya, Hotel Erzsébet
Átlagos 2017. szeptember 26.a párjával járt itt
Első nap , nagyon kevés volt a vacsora . Meg is ijedtünk , esetleg éhesek maradunk ! Másnapra én nem találtam a háromféle választékból vacsorát , azonban a felszolgáló nagyon kedves volt . Felajánlotta , hogy másnapra , akkor készíttet nekem rántott sajtot , amit meg is kaptam . Második , és harmadik nap , már nagyobb mennyiség volt a vacsora , és jól is laktunk . Kicsit több fürdési lehetőség lehetne a szállodában .
Átlagos 2016. december 6.egyedül járt itt
A szálloda gyönyörű helyen található. A személyzet egy része kedves, segítőkész, de sajnos ez nem mindenkiről mondható el. Vacsora remek, ízletes ezzel szemben a reggelihez vizezett narancslét és kávénak nem nevezhető valamit szolgálnak fel. Ezek után a bárban negyen órát vártunk, hogy egy rendes kávét elfogyasszunk, de a felszolgálónak nem volt ideje a vendégekkel foglalkozni.
Átlagos 2016. február 22.gyerekekkel járt itt
A hotel valóban a centrumban fekszik, mindenféle üzlet/szolgáltató található 200m-n belül és a tó is ca. ennyire van a szállótól.
Hátrány viszont a parkolás szempontjából, a hotel előtt még kis időre sem lehet megállni kocsival. A szobák tiszták, kényelmesek. Az étterem és a wellness-részleg nem túl tágas. Nem tömegszálloda, a hangulat inkább családias.
Átlagos 2015. február 16.gyerekekkel járt itt
Általában elégedettek voltunk! A szoba kényelmes és tágas volt, a tisztaságra nem eshet panasz. A hotel nagyon jó helyen van, minden szinte percek alatt elérhető, legyen az vásárlás, a hévízi tó vagy akár a korcsolya pálya! Ami nem tetszett:
A személyzet kissé rideg volt, sajnos többszöri próbálkozásra sem sikerült harmadik fürdőköpenyt szereznünk a három személyes foglalásunkhoz.
Átlagos 2013. december 5.a párjával járt itt
A szálloda nagyon közel van a Hévízi tóhoz. A személyzet kedves, segítőkész volt, minden problémánkra talált megoldást, jól éreztük magunkat az alábbi megjegyzések ellenére is. A szálloda szolgáltatásai nem jól illeszkednek sem a wellness, sem a gyógyüdülés által támasztott követelményekhez.
Átlagos 2013. április 23.a párjával járt itt
A szálloda és környezete igényes, de inkább családias, szűkös berendezésű. Ami nem tetszett, hogy a recepción szinte sosem volt senki, a kulcs felvételére és leadására mindig várni kellett. A szálloda Hévíz központjában helyezkedik el, frekventált helyen. A szobák szépek és kényelmesek, de a wellness részleg nagyon kicsi.
Gyenge 2022. november 2.gyerekekkel járt itt
Nem volt működőképes WiFi a szobánkba. Nem tudtuk a törölközőt megszárítani a másnapi strandhoz, mert nincs egy szárító amire kiteríthető, ezt orvosolták plusz törölközővel amikor szóltunk. A tisztaság szelektív, nem terjed ki pl. a szappanadagoló tetejére, amin több hetes koszréteg volt, ez több dologra igaz volt.
Hotel Erzsébet Hévíz a térképen
8380 HévízErzsébet királyné útja 13-15.
• szauna • infraszauna
• Wi-Fi vezeték nélküli Internet a közös helyiségekben (ingyenes)
• Szabadtéri parkoló, nem őrzött: 1100 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
• Mélygarázs, nem őrzött: 1800 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár
Wellness Hotel Szindbád