Hunguest Hotel Helios Hévíz ★★★★

Hunguest Hotel Helios Hévíz
Hunguest Hotel Helios HévízHunguest Hotel Helios Hévíz
Hunguest Hotel Helios HévízHunguest Hotel Helios Hévíz

Hunguest Hotel Helios Hévíz bemutatkozása

A Hunguest Hotel Hélios Anna és Benjamin épületei (melyeket egy fedett folyosó köt össze egymással) egy természetvédelmi ősparkban találhatók, Európa legnagyobb vízfelületű melegvizű gyógytava, a világhírű Hévízi-tó közvetlen közelében.

A Hunguest Hotel Helios legnépszerűbb csomagjai

Hunguest Hotel Helios Hévíz - Legjobb ár
Hunguest Hotel Helios Hévíz - Húsvét Hévízen a Hunguest Heliosban (min. 3 éj)
Húsvét Hévízen a Hunguest Heliosban
Legjobb ár félpanzióval
Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi

Hunguest Hotel Helios Hévíz vélemények

Átlagos 2018. augusztus 20.egyedül járt itt
Helios szálloda kiválóan alkalmas egy hosszú hétvégi pihenésre, kikapcsolódásra idősnek, fiatalnak, kisgyerekkel értkezőnek egyaránt . Tetszett ,h a kutyával érkezőknek is van lehetőség a szep parkban a pihenésre ugy , h nem zavarnak másokat . Szálloda személyzete udvarias, az ételek választéka megfelelő , bőséges.
Kiváló 2018. augusztus 13.a párjával járt itt
Kedves személyzet, nagyon finom és változatos ételek, nagyon jó wellnes és gyógyvíz, illetve tisztaság, gyors wifi jellemzi a szállodát. Minden korosztálynak szívesen ajánlom, a párommal nagyon jól éreztük magunkat.
Kiváló 2018. július 28.a párjával járt itt
Nagyon kellemes 5 napot töltöttünk a Benjamin szárnyba. Tisztaság ötös. A wellness részleg szuper, különösen a sodró medence és a rengeteg lehetőség, program a szállodán belül(fitnesz, különböző tornák, aromafürdő, infra-gőz kabinok). A reggelik és vacsorák bőséges, változatos és nagyon finomak voltak.
2018. július 23.családjával járt itt
Csodálatos fák között meghúzódó szálloda. Finom ételek, jó kiszolgálás. 4 felnőttel voltunk. Sokat nevettünk biliárdoztunk welneszeztünk. Kipróbáltuk a gyógyászati részleg pár szolgáltatását is. Szuper volt. Nagyon jó parkoló helyet kaptunk. Folyamatosan azt érzékeltük,hogy csak nekünk áll a rendelkezésünkre a személyzet tagjai. Ha családi pihenést szervezünk biztos idefoglalunk szállást.
Kiváló 2018. július 14.gyerekekkel járt itt
Kis és nagy gyerekkel töltöttünk 4 éjszakát a szállodában. Mindenki talált magának megfelelő kikapcsolódást. Az ételek nagyon finomak voltak. A kiszolgáló személyzet is kedves és segítőkész. A tisztaság is megfelelő volt. Összeségében mindennel elégedettek vagyunk. Ha tehetjük, legközelebb is ezt a szállodát választjuk.
Kiváló 2018. június 24.egyedül járt itt
Nagyon szépen köszönöm,hogy eltölthettem 4 csodás napot a Helios Hotelban. A Benjamin részen volt a szobám,ami nagyon ízlésesen ,praktikusan volt berendezve. A személyzet kedves , segítőkész . Nagyon tetszett a wellness részleg ahol igénybe vettem egy masszázst ,kipróbáltam a gyógymedencét és a külső medencét egyaránt.
2018. június 8.családjával járt itt
A szobák az Anna szárnyban alapos felújításra szorulnak, a szőnyegpadló, a fürdőszobai csapok, a falak nagyon lelakottak. A Benjamin szárnyban, amelyik egyébként olcsóbb, sokkal szebbek a szobák. A csodálatos környezet, a szálloda parkja viszont mindenért kárpótol. Az úszómedence hőmérséklete nagyon kellemes, vize tiszta, úgyszintén az élménymedence, és a gyógyvizes medence is.
Kiváló 2018. március 16.a párjával járt itt
Első látásra nem vártunk ilyen kellemes meglepetést:a "zord"külső mögött egy nagyon kellemes,diszkréten visszafogott,ízléses hotelt kaptunk. A szobák tiszták,elég jól hangszigeteltek,két személynek szerintem elég tágas is. Az étteremnek egy kicsit menza feelingje van,de ez valószínüleg minden nagyobb szállóban így van-nekünk legalábbis ez a tapasztalatunk.
Kiváló 2018. február 24.a párjával járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat. Kedves fogadtatás udvarias,kézséges személyzet. Rendezett környezet tisztaság fogadott minket. A szoba csendes izléses bar fiatal pár révén annyi csak hogy 2 külön ágyat kaptunk ami kicsit furi volt de megoldottuk. Remek 2 napot töltöttünk el kicsit kizökkentünk a hétköznapok fogaskerekéből.
2017. november 14.a párjával járt itt
Nagyon jólesett egykis kikapcsolódás a kedves feleségemmel!Nekünk annak idején nem adódott lehetőségünk nászutra menni!Nekünk ez volt a huszonnyolcadik házassági évfordulónk,és szerettem volna megköszönni a felesémnek ezt a sok évet!Remélem még sokáig eggyüt leszünk,ebben működtek közre önök.Köszönjük!!
Hunguest Hotel Helios Hévíz a térképen
8380 HévízVörösmarty u. 91.
• szauna • Spa & wellness center • kozmetika • masszázs • pezsgőfürdő • szépségszalon • szolárium • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Szabadtéri parkoló, nem őrzött: 2400 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 6 kg-ig: 15000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • étterem • bár