Hotel Spa Hévíz Hévíz ★★★★

Hotel Spa Hévíz Hévíz
Hotel Spa Hévíz HévízHotel Spa Hévíz Hévíz
Hotel Spa Hévíz HévízHotel Spa Hévíz Hévíz

Hotel Spa Hévíz Hévíz bemutatkozása

A négycsillagos Hotel Spa Hévíz a hévízi gyógytó parkjában, wellness-szolgáltatásokkal, terápiás lehetőségekkel, konferenciateremmel várja vendégeit.

Holiday Club Apartman Hotel Hévíz - Kedvezményes ajánlat reggelivel
2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár

Hotel Spa Hévíz Hévíz vélemények

Kiváló 2019. május 31.a párjával járt itt
Tavaly három éjszakát töltöttünk itt októberben párommal. A szoba szép volt és tágas. A reggeli és a vacsora finomak volt és bőséges. A csomagban volt leves ebéd is, azzal is meg voltunk elégedve. A személyzet nagyon kedves volt velünk. A szálloda biztosította a napi többszöri belépést a fürdőbe, ami pár méterre helyezkedik el a hoteltől.
Kiváló 2019. március 25.családjával járt itt
Évek óta visszajáró vendégek vagyunk, főleg az őszi és téli időszakban. A szállás és az ellátás szuper, a tó vize leirhatatlan. Mindig nagyon jó élményekkel kipihenten feltöltődve térünk haza. A szobák berendezése, kényelmes, a személyzet udvarias előzékeny, a szálloda wellness részlege megfelelő.
Gyenge 2018. november 23.családjával járt itt
Kiváló környezet lenne, már hatszor jártam itt. Kívül négy csillag, belül három csillag, problémakezelés max. egy csillag. Előre foglalsz, visszaigazolást kapsz, természetesen előre utalsz, izgalommal készülsz, érkezéskor vár a valóság; belső termál medence karbantartás miatt zárva.
Hotel Spa Hévíz válasza
Tisztelt Olasznagyi!
Köszönjük kedves észrevételeit, az igazsághoz azonban hozzátartozik még néhány információ, melyet Ön bizonyára véletlenül nem említett meg. Kérem, engedje meg, hogy pontosítsunk pár részletet:
A medence nem várt karbantartási munkálatairól Önt az érkezése előtt 7 nappal írásban tájékoztattuk a foglalási folyamat során használt email címen.
2018. november 30., Hotel Spa Hévíz, Hotel Management
Kiváló 2018. március 6.a párjával járt itt
Születésnapomra kaptam március elején ezt a hosszú hétvégét. A helyet nem ismertük előtte, de azért választotta ezt a férjem, mert közel volt a Tófürdőhöz, ami nem elhanyagolható. A legjobb választás volt, kitűnő ajándék mindkettőnknek. A hotel kényelmes és csendes, erdőre néző tetőtéri szobánk békés és meleg volt.
Kiváló 2016. május 12.egyedül járt itt
Szép napot! A múlt év decemberében voltam Hévízen. Mindennel nagyon megvoltam elégedve. A szállása csodálatos a kaja isteni volt. A víz úgy érzem csodát tett. A személyzet nagyon udvarias segítőkész volt és szinte már baráti. Rengeteg program volt ami még így télen is teljesen betöltötte napjaimat.
Hotel Spa Hévíz Hévíz - KörnyékHotel Spa Hévíz Hévíz - KörnyékHotel Spa Hévíz Hévíz - Környék
Gyenge 2015. március 24.a párjával járt itt
Érkezésünkkor a recepciós hölgy unott "jó napot" kívát nadrág húzogatás közben. A minibár üres. Az étteremben koszosak voltak a poharak/tányérok. Az étel választék táboros. Balatoni hal helyett mirelit pangasius. A felszolgálók a vendégek füle hallatára beszélték ki a szerintük későn érkezőt és trágár szavakat használtak egymás felé is.
Kiváló 2014. június 5.gyerekekkel járt itt
Egy szóval: FANTASZTIKUS.Jó a kaja,szép a hely,tökéletes kiszolgálás,tisztaság.Szívesen ajánlom mindenkinek.Mi nagyon jól éreztük magunkat és a gyerekek is.Eddigiek során csak a legjobbakat tudom mondani a szálloda összes dolgozójáról,kedvesek,udvariasak és a gyerekekkel is csodásan bántak.
Átlagos 2014. február 17.barátokkal járt itt
Barátainkkal egy hosszú hétvégét töltöttünk itt. Remek volt, de a 4 csillag túlzás. Nem nyújt olyan szolgáltatást, ami ilyen magas árat kívánna. Az étteremben ritkán vitték el a használt tányérokat, sokszor nem találtunk tisztát. Jóllaktunk, de az eddig megismert 4 csillagos helyeken színvonalasabb ellátást kaptunk.
2014. február 9.a párjával járt itt
Párommal jártunk itt nemrég. Gyönyörű helyen van, szép volt a szobából a kilátás, jókat lehet sétálni a környéken. A szoba szép, tiszta, meleg, a személyzet udvarias. Ami nem tetszett az a konyha. A reggeli unalmas, választék gyenge, látvány nulla. A vacsora inkább a "minek nevezzelek" kategória. Egy üzemi konyha leveri az éttermét.
Kiváló 2013. november 21.a párjával járt itt
Azoknak ajánlom, akiknek mozgásszervi, izületi problémái vannak. A szálloda csomagjai között lehet találni ehhez kedvező ár-érték arányút. Eddigiek során csak a legjobbakat tudom mondani a szálloda összes dolgozójáról, nem beszélve az iszap és a gyógyvíz áldásos hatásáról.