Hotel Spa Hévíz Hévíz ★★★★

Hotel Spa Hévíz Hévíz
Hotel Spa Hévíz HévízHotel Spa Hévíz Hévíz
Hotel Spa Hévíz HévízHotel Spa Hévíz Hévíz

Hotel Spa Hévíz Hévíz bemutatkozása

A négycsillagos Hotel Spa Hévíz a hévízi gyógytó parkjában, wellness-szolgáltatásokkal, terápiás lehetőségekkel, konferenciateremmel várja vendégeit.

Holiday Club Apartman Hotel Hévíz - Két ünnep között
2024.06.14-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Hotel Spa Hévíz Hévíz vélemények

Átlagos 2013. szeptember 19.a párjával járt itt
Talán egyetlen előnye a hotelnek, hogy közel van a tóhoz. Ha 2*-os motelnek hirdetnék nem is lenne gond. A legrosszabb tapasztalatom az étkezéssel volt. Ez nem 4*-os színvonal. A reggeli unalmas,gyenge választékkal. Első nap mire lementünk vacsorázni az egyik melegítő "edény" már üres volt. Amíg ott voltunk nem is pótolták.
Kiváló 2013. augusztus 29.családjával járt itt
A szálloda elhelyezkedése, (50 m-re a tófürdő bejáratától) - a vendéglátás az érkezéstől a távozásig-kifogástalan. A személyzet kedvességből, figyelemből, készségességből kitűnő minősítést érdemel. A szobák nagyon szépek ,az étterem és a bár nagyszerű.
Kiváló 2013. május 13.gyerekekkel járt itt
Nagyon szuper hely. Nagyon jó,hogy a szállodában van medence,de igazán az a legjobb,hogy naponta többször is mehettünk a tóra fürödni. Konyhájuk jó,felszolgálók nagyon udvariassak,főleg T. Szilárd,és a főnök úr. Recepción mindenki készséges és kedves főleg Donáld. Csendes hely igazi pihenésre alkalmas. Mindenkinek csak ajánlani tudom.
Hotel Spa Hévíz Hévíz - EgyébHotel Spa Hévíz Hévíz - EgyébHotel Spa Hévíz Hévíz - Egyéb
Kiváló 2013. április 23.a párjával járt itt
Zöldövezetben lévő szállást kerestem, hangulatos épülettel, szobákkal.
Minden tetszett; a szoba, a wellness rész, az étterem, az ételek.
A tó gyönyörű, a város szép, élveztük ezt a pár napot!
Az egyedüli, ami kicsit csalódást okozott, hogy a tó víze hűvös volt. Legközelebb kicsit korábban, jobb időben jövünk!
Kiváló 2013. április 23.családjával járt itt
Már több izben jártunk ebbe a Hotelben. Kényelmes,tiszta,nagyon kedves személyzettel. A szobákból szép kilátás nyilik a gyönyörű hatalmas fákra. A kinti tó pár percre található,szintén gyönyörű környezetben. Héviz csoda szép hely. Csendes,nyugodt. Hatalmasakat lehet sétálni és jókat fürődni.
2013. április 22.a párjával járt itt
Véletlen csöppentünk ide és kellemes meglepetésben volt részünk, csak ajánlani tudom azoknak, akik pihenni és tényleg a gyógyvíz előnyeit élvezni mennek Hévízre. A wellness részleg ugyan nem túl nagy, de mivel nincsenek sokan / a Tóhoz is közvetlen lehetőség van/ így nagyon jó és tényleg nem csak melegített a víz.