Hotel Spa Hévíz Hévíz ★★★★

Hotel Spa Hévíz Hévíz
Hotel Spa Hévíz HévízHotel Spa Hévíz Hévíz
Hotel Spa Hévíz HévízHotel Spa Hévíz Hévíz

Hotel Spa Hévíz Hévíz bemutatkozása

A négycsillagos Hotel Spa Hévíz a hévízi gyógytó parkjában, wellness-szolgáltatásokkal, terápiás lehetőségekkel, konferenciateremmel várja vendégeit.

Holiday Club Apartman Hotel Hévíz - Két ünnep között
2024.06.14-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Hotel Spa Hévíz Hévíz vélemények

Kiváló 2019. május 31.a párjával járt itt
Tavaly három éjszakát töltöttünk itt októberben párommal. A szoba szép volt és tágas. A reggeli és a vacsora finomak volt és bőséges. A csomagban volt leves ebéd is, azzal is meg voltunk elégedve. A személyzet nagyon kedves volt velünk. A szálloda biztosította a napi többszöri belépést a fürdőbe, ami pár méterre helyezkedik el a hoteltől.
Kiváló 2019. március 25.családjával járt itt
Évek óta visszajáró vendégek vagyunk, főleg az őszi és téli időszakban. A szállás és az ellátás szuper, a tó vize leirhatatlan. Mindig nagyon jó élményekkel kipihenten feltöltődve térünk haza. A szobák berendezése, kényelmes, a személyzet udvarias előzékeny, a szálloda wellness részlege megfelelő.
Kiváló 2018. március 6.a párjával járt itt
Születésnapomra kaptam március elején ezt a hosszú hétvégét. A helyet nem ismertük előtte, de azért választotta ezt a férjem, mert közel volt a Tófürdőhöz, ami nem elhanyagolható. A legjobb választás volt, kitűnő ajándék mindkettőnknek. A hotel kényelmes és csendes, erdőre néző tetőtéri szobánk békés és meleg volt.
Kiváló 2016. május 12.egyedül járt itt
Szép napot! A múlt év decemberében voltam Hévízen. Mindennel nagyon megvoltam elégedve. A szállása csodálatos a kaja isteni volt. A víz úgy érzem csodát tett. A személyzet nagyon udvarias segítőkész volt és szinte már baráti. Rengeteg program volt ami még így télen is teljesen betöltötte napjaimat.
Hotel Spa Hévíz Hévíz - KörnyékHotel Spa Hévíz Hévíz - KörnyékHotel Spa Hévíz Hévíz - Környék
Kiváló 2014. június 5.gyerekekkel járt itt
Egy szóval: FANTASZTIKUS.Jó a kaja,szép a hely,tökéletes kiszolgálás,tisztaság.Szívesen ajánlom mindenkinek.Mi nagyon jól éreztük magunkat és a gyerekek is.Eddigiek során csak a legjobbakat tudom mondani a szálloda összes dolgozójáról,kedvesek,udvariasak és a gyerekekkel is csodásan bántak.
Kiváló 2013. november 21.a párjával járt itt
Azoknak ajánlom, akiknek mozgásszervi, izületi problémái vannak. A szálloda csomagjai között lehet találni ehhez kedvező ár-érték arányút. Eddigiek során csak a legjobbakat tudom mondani a szálloda összes dolgozójáról, nem beszélve az iszap és a gyógyvíz áldásos hatásáról.
Kiváló 2013. augusztus 29.családjával járt itt
A szálloda elhelyezkedése, (50 m-re a tófürdő bejáratától) - a vendéglátás az érkezéstől a távozásig-kifogástalan. A személyzet kedvességből, figyelemből, készségességből kitűnő minősítést érdemel. A szobák nagyon szépek ,az étterem és a bár nagyszerű.
Kiváló 2013. május 13.gyerekekkel járt itt
Nagyon szuper hely. Nagyon jó,hogy a szállodában van medence,de igazán az a legjobb,hogy naponta többször is mehettünk a tóra fürödni. Konyhájuk jó,felszolgálók nagyon udvariassak,főleg T. Szilárd,és a főnök úr. Recepción mindenki készséges és kedves főleg Donáld. Csendes hely igazi pihenésre alkalmas. Mindenkinek csak ajánlani tudom.
Hotel Spa Hévíz Hévíz - EgyébHotel Spa Hévíz Hévíz - EgyébHotel Spa Hévíz Hévíz - Egyéb
Kiváló 2013. április 23.a párjával járt itt
Zöldövezetben lévő szállást kerestem, hangulatos épülettel, szobákkal.
Minden tetszett; a szoba, a wellness rész, az étterem, az ételek.
A tó gyönyörű, a város szép, élveztük ezt a pár napot!
Az egyedüli, ami kicsit csalódást okozott, hogy a tó víze hűvös volt. Legközelebb kicsit korábban, jobb időben jövünk!
Kiváló 2013. április 23.családjával járt itt
Már több izben jártunk ebbe a Hotelben. Kényelmes,tiszta,nagyon kedves személyzettel. A szobákból szép kilátás nyilik a gyönyörű hatalmas fákra. A kinti tó pár percre található,szintén gyönyörű környezetben. Héviz csoda szép hely. Csendes,nyugodt. Hatalmasakat lehet sétálni és jókat fürődni.