Sante Hévíz Hévíz ★★★

Sante Hévíz Hévíz képei

Sante Hévíz Hévíz

Sante Hévíz Hévíz vélemények

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 22.
A szállás remek helyen található, az alkalmazottak igen segítőkészek,kedvesek voltak.Szép,tiszta szoba várt bennünket.Az erkélyen a székek cserére szorulnak.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 14.
A szálloda elhelyezkedése tökéletes, csendes. Az ellátás reggeli finom és
bőséges volt. A személyzet udvarias, barátságos.
A szoba 2 főnek elégséges volt, a fürdőszoba egy kicsit lehetne nagyobb,
léteznek nagyobb termetű emberek is.

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 6.
Csendes környék, de 10 perces sétával elérhető a városközpont. Szép környezet, ízléses berendezés. Kényelmes, tágas szoba, nagy tisztaság. A személyzet kedves és szolgálatkész. A szolgáltatások kiválóak, mind a reggeli és a miniwellness tekintetében. Kedvező ár a remek szolgáltatásokért. Mindenkinek ajánlom.

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 3.
tetszett a szobánk, kedvesek az alkalmazottak, elégséges reggeli, jó elhelyezkedés nincs semmi olyan távol, tetszett az étterem ajánlás kihasználtuk, nagyon megvagyok elégedve az ételekkel is. köszönöm. Zoltán

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 27.
Szép szálloda. Csendes , tiszta szoba. Hangulatos esti wellness lehetőséggel, előtte úszkálás a hévízi- tóban akár október végén!
A Magyar csárda étteremben a cigány húzza a nótánkat. Igazi élmény!

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 23.
Nagyon kedvesen fogadtak,segítőkészek voltak az első naptól az utolsóig. Tisztaság, kényelem, a reggeli bőséges választékos volt. A Magyar Csárdában remek ételek voltak.

2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 5.
Nagyon jó volt minden! A hotel elhelyezkedése csendes,nyugodt helyen van!A személyzet segítőkész és kedves volt!A svédasztalos reggeli bőséges!Közel van a centrumhoz és egy kellemes sétával a Tófürdő is elérhető!Bárkinek merem ajánlani!
2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 4.
Nagyon segítőkészek, mindenki kedves volt, a recepciótól a takarítókon át a pincérekig, ezt így kellene mindenhol csinálni! Mindezt annak ellenére, hogy 2 kisgyerekkel biztos nem az "egyszerű" kategóriában szerepeltünk. Nagyon köszönjük, jól éreztük magunkat!
Válasz az értékelésre - 2017. augusztus 7.
Kedves Szabolcs!
Köszönjük maximális értékelését .Nagyon örülünk, hogy pihenésükhöz szállodánkat választották. Reméljük következő kikapcsolódásukhoz újból minket választanak.
Üdvözlettel és köszönettel
Józsvainé Moys Katalin (Sante Hévíz)

2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 1.
Csak ajánlani tudom. Kellemes sétára a központtól és a tótól. Jól megközelíthető. Tiszta, kényelmes, barátságos, a személyzet kedves, segítőkész. A szobánkban volt klíma, ez nagyon jól jött a nyári forróságban. A reggeli finom, a választék elegendő. Az áráért többet kaptunk. Tökéletes 3 csillag, de inkább több. Példaértékű a többi hotel számára.
2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 4.
Tökeletes volt minden!A szemelyzet kedves volt,segitökesz!A hotel ettermeben kivalo volt az etel,es a hangulatat is imadtuk,föleg utolso est,amikor ciganyzene szolt a vacsora melle!A wellnes reszleg kicsi,de pont eleg arra,amire kell!Telen szuper kikapcsolodas azoknak akik nyugalomra vagynak es biztos nyaron sincs ez maskepp:)

Sante Hévíz
5 nap/4 éjszaka 7.375,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, szauna használattal, fürdőbelépővel, éttermi kedvezménnyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.10.28-ig
Sante Hévíz
3 nap/2 éjszaka 8.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, borbekészítéssel, wellness-részleg használattal, kedvezménnyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.10.30-ig
Mirage Apartman
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül
2019.11.06. - 2020.10.14.
Hotel FIT Hévíz
3 nap/2 éjszaka 10.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, késői kijelentkezéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Hunguest Hotel Hélios
2 nap/1 éjszaka 9.990 - 11.990,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőhasználattal, sport- és kulturális programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.07.31-ig
Hunguest Hotel Panoráma
2 nap/1 éjszaka 9.490 - 9.990,- Ft/fő/éj között: bővített félpanziós ellátással, kultúrális programmal, élőzenével, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Hotel Napsugár Hévíz
2 nap/1 éjszaka 8.300,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Palace Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.934 - 22.235,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, szállodai élményfürdő, pezsgőfürdő, finn és aroma szauna valamint gőzkabin használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, fitnesz terem használattal, játszósarok használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Hotel Európa Fit
4 nap/3 éjszaka 27.783,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, fitneszterem és játszószoba használattal
Érvényes: 2019.11.03-ig
Park Hotel Hévíz
3 nap/2 éjszaka 13.990,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness belépővel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.02.29-ig
Naturmed Carbona Hotel
2 nap/1 éjszaka 30.800 - 34.800,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, korlátlan élményfürdő, uszoda, szauna-sziget, wellness-medence és termálfürdő használattal, rekreációs és preventív csoportos sportprogramokkal, parkolással, internettel
Érvényes: 2020.12.30-ig
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.05.31-ig

Szállodák Hévízen és környékén
Hunguest Hotel Pelion  Tapolca
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Pörögj rá az újévre!
Pelion extra akció (min. 2 éj)

HévízX