pongi31

pongi31 adatlapja

Regisztráció2016.03.08
Utoljára itt2017.08.31

Kiváló 2016. április 12.gyerekekkel járt itt
Nagyon jó hely. Barátságos, kedves a személyzet, a környék gyönyörű, kirándulásra tökéletes, több éjszakát lehet tölteni úgy, hogy minden napra jusson program, akár egész napos. A szállás és az étterem is nagyon jó, a kerthelyiség hangulatos. A szoba kényelmes, tiszta. Látnivaló rengeteg van a környéken. Ajánlani tudom csak.
Kiváló 2016. március 8.a párjával járt itt
Tetszett a hotel, nagyon jól éreztük magunkat. Az elhelyezkedése kiváló. A hangulata, aki szereti a múltidéző helyeket, szintén kitűnő. A kiszolgálás, a szobák, az egyéb szolgáltatások, az ételek egyaránt nagyon jók voltak. Az ágy lehetne kicsit kényelmesebb. Aki szeret kirándulni, annak ideális lehet, mert sok látnivaló van a környéken.
2016. szeptember 20.gyerekekkel járt itt
Szép hotel, kedves személyzet, a szoba megfelelő volt, az ételekkel annyi baj volt csak, hogy nagyon helyi jellegűek voltak és nem biztos hogy mindenki ízlésének megfelel (nekem bejött) :). Az ár megfelelő volt. Az elhelyezkedése (környezete) leheten kicsit jobb. Bár ez nem feltétlen a hotel problémája.