Sante Hévíz Hévíz

Sante Hévíz Hévíz
Sante Hévíz HévízSante Hévíz Hévíz
Sante Hévíz HévízSante Hévíz Hévíz

A Sante Hévíz legnépszerűbb csomagjai

Sante Hévíz Hévíz - Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
2024.12.06-ig
Sante Hévíz Hévíz - Augusztus 20. (min. 2 éj)
Augusztus 20.
Hotel Napsugár Hévíz
26.000 Ft / 2 fő / éj-től kiváló reggelivel

Sante Hévíz Hévíz vélemények

Kiváló 2017. január 4.a párjával járt itt
Tökeletes volt minden!A szemelyzet kedves volt,segitökesz!A hotel ettermeben kivalo volt az etel,es a hangulatat is imadtuk,föleg utolso est,amikor ciganyzene szolt a vacsora melle!A wellnes reszleg kicsi,de pont eleg arra,amire kell!Telen szuper kikapcsolodas azoknak akik nyugalomra vagynak es biztos nyaron sincs ez maskepp:)
Kiváló 2016. november 21.a párjával járt itt
Nagyon megvoltunk elégedve a párommal a hotel szolgáltatàsaival! Konkrétan nekem az tetszett, hogy a személyzet rugalmas,segítőkész volt mivel a páromnak egy tortával akartam kedveskedni a megérkezésünk napján, amely a személyzet segítségével létre is jött. A hotel szoba nagyon ötletesen van berendezve, az ágy kényelmes!
2015. augusztus 11.a párjával járt itt
Minden nagyon szép, minden nagyon jó, bárcsak lenne klíma. Mi nagyon ajánljuk!
Nagyon szép a berendezés, barátságos a személyzet, tiszaság és elegancia mindenhol.
Családias a hangulat, rugalmasak a recepciósok. Gyerekekkel is ajánlom, mert kedves a játszóterük. Közeli étterem a Gizi néni, olcsó, kiváló. Mi mindig ide fogunk jönni, pedig több hévízi szállást kipróbáltuk már.
Kiváló 2015. július 18.a párjával járt itt
Harmadszor járunk ebben a szállodában és mivel legutóbb nagyon tetszett az egyik emeleti szoba a foglaláskor megbeszéltem telefonon a recepcióssal, hogy melyik szobát szeretnénk. Annak megfelelően érkeztünk, hogy ez mikortól volt szabad. Mikor odaértünk az Emese nevű recepciós hölgy odavezetett minket a recepció melletti szobához, mondván hogy az lesz a mienk.
Kiváló 2014. május 23.a párjával járt itt
Először jártunk ebben a szállodában és nagyon kellemes meglepetés ért bennünket. Nagyon szép, tágas szoba, kedves, segítőkész személyzet,nagyon finom, bőséges reggeli...
A szálloda csendes helyen található, de közel mindenhez.
Összességében három csillagosnál magasabb szinvonalú szálláshely.
Kiváló 2014. április 1.a párjával járt itt
Visszatérő vendégek vagyunk itt, nem véletlenül. Gyönyörű szálloda, szép, tágas szobák és a tó gyalogtávolságra van, ráadásul kitűnően alkalmas kiindulópont biciklitúrákra a közelbe, hiszen minden környékbeli látnivaló közel van:) Saját parkológarázsuk van.
2013. november 21.a párjával járt itt
2013. júliusában töltöttem el férjemmel 4 napot Hévízen a Hotel Sante-ban. Nagyon jól éreztük magunkat, mindennel elégedettek voltunk, igazi pihenés volt. Minden éveben eljövünk Hévízre, ebben a szállodában először szálltunk meg. Kedves volt a személyzet, az ételek finomak voltak. A központtól pár percre helyezkedik el, de ez nem von le semmit az értékéből.
Kiváló 2013. november 6.a párjával járt itt
Remek időben voltunk a szállodában (októberhez képest). A szálloda szép és kényelmes. A személyzet igen segítőkész. Semmilyen zsúfoltságot nem éreztünk, pedig a szállodában telt ház volt. A közelben sok látni való is van, remek a hangulat. Az éttermek elérhető áron kínálják az ételeket, amelyek igen ízletesen.
Sante Hévíz Hévíz - SzobákSante Hévíz Hévíz - KörnyékSante Hévíz Hévíz - Külső kép
Kiváló 2013. április 24.a párjával járt itt
Csak egy éjszakát töltöttünk ugyan ebben a szállodában, de bárkinek nyugodtam ajánlanám. A személyzet kedves és rugalmas. A szobánk tiszta, tágas és nagyon kényelmes volt, bár a berendezés stílusa lehetne kicsit átgondoltabb. A reggeli bőséges és meglepően magas színvonalú. A szálloda elhelyezkedése kicsit messzebb van a központtól gyalog de autóval csak 5 perc.
Sante Hévíz Hévíz a térképen
8380 HévízNyírfa u.1.
• szauna • masszázs • pezsgőfürdő
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Parkolás a szálloda előtt, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Mélygarázs, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem