Kék Villa Apartmanház Hévíz

Kék Villa Apartmanház Hévíz
Kék Villa Apartmanház HévízKék Villa Apartmanház Hévíz
Kék Villa Apartmanház HévízKék Villa Apartmanház Hévíz

Kék Villa Apartmanház Hévíz bemutatkozása

A fedett úszómedencével, szaunával és komfortos szobákkal rendelkező Kék Villa Apartman Hévízen várja vendégeit. A jótékony hatásáról híres tófürdőtől, mely 200 éves múltra tekint vissza, mindössze 250 méterre kínálja pihentető szolgáltatásait a 8 szobás apartman.

A Kék Villa Apartmanház legnépszerűbb csomagjai

Kék Villa Apartmanház Hévíz - Kedvező ajánlat (min. 2 éj)
Kedvező ajánlat
Kék Villa Apartmanház Hévíz - Augusztus 20. (min. 2 éj)
Augusztus 20.
Legjobb ár félpanzióval
Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi

Kék Villa Apartmanház Hévíz vélemények

2018. január 2.a párjával járt itt
Négy nap és 3 éjszakát töltöttünk itt. Az év utolsó napjait és január elsejét. Nagyon kedves és segítőkész recepciós hölgy fogadott bennünket. Tágas és jól felszerelt apartman szobát kaptunk terasszal. Világos és nagyon tiszta volt minden. Talán, a TV lehetett volna nagyobb. (48cm)
S a zuhanykabinban a szappantartónak csak a helye volt meg.
2017. október 21.a párjával járt itt
Júniusban voltunk ott a férjemmel, összességében jó hely, vissza is fogunk térni, viszont volt egy-két dolog ami kifogásolható, de ha ezeket elfogadja az ember, akkor ajánlom mindenkinek! Aki tágas helyre számít, az téved, tehát választásnál ezt is vegyék figyelembe. A telek szinte teljesen be van építve. Ezért gond a parkolás.
2017. július 1.a párjával járt itt
A recepción udvarias, készséges kiszolgálás,a számlák rendben. A Villa barátságos, sok szolgáltatással. A szoba, ahol laktunk sajnos nem ilyen. Levegőtlen tetőtéri szoba lőrés ablakokkal. Nagyon meleg és mivel még klíma sincs, nem hűthető. Egy ventilátor kavarja a meleg levegőt. Az esti szúnyoginvázió ellen nem véd semmi (szúnyogháló).

A parkolás kaotikus. Szerencse kérdése, hogy hol sikerül megoldani.
Kiváló 2017. május 22.a párjával járt itt
Hévízen szerettünk volna tölteni néhány napot, lehetőleg korrekt áron, így esett a választás a Kék Villa Apartmanházra, amit kuponnal vettünk igénybe, és nem csalódtunk. A pénzünkért megfelelő szolgáltatást kaptunk, ár/érték arány a kuponnal nagyon jó. A Wellness részleggel teljesen elégedettek voltunk, ki is használtuk minden nap.
2016. május 3.a párjával járt itt
Nagyon szép időt fogtunk ki abban a három napban,amit ott töltöttünk. Ezt a helyet már jóval előbb kinéztük magunknak,megfogott a színe és a kialakítása. Attól eltekintve,hogy a parkolással volt némi gondunk,de feledtette velünk,hogy még kisem kellett lépni a szabad térre,belül eljutottunk a gyönyörűen festett fürdőbe, ami örök élményt és emlékeket hagyott nekünk.
Kék Villa Apartmanház Hévíz - Wellness
Kiváló 2016. január 4.a párjával járt itt
Mi három éjszakát töltöttünk el ebbem a szállodában. Teljes mértékben elégedettek vagyunk a személyzettel, a tisztasággal, elhelyezkedéssel, szolgáltatással, és nem beszélve az árakról, ami a mai helyzetben nem mindegy, hogy menyiért tudunk elmenni egy másik vidékre kikapcsolódni, szilveszterezni.
Kiváló 2015. október 27.barátokkal járt itt
Barátainkkal töltöttünk el egy hétvégét. A szobák tágasak tiszták,a személyzet barátságos és rugalmas. A reggeli választékos és bőséges. A wellness résszel volt egy kis problémánk,hogy a jakuzzi vize nem volt elég meleg és hogy a szaunát csak 17órakor kapcsolták be!
Kiváló 2014. október 23.a párjával járt itt
2014 Májusban voltunk itt a párommal.
Nagyon szép az épület ,tiszta tágas és világos szobák. Barátságos és segitőkész személyzet,
A reggeli finom és bőséges volt,az úszómedence és a pezsgöfürdő kiváló,A parkolás is megoldható az udvarban,
Könnyen megközelithető az Apartman. mert a fő úton van,
Jól éreztük magunkat és tervezzük a visszatérést is,
Kiváló 2014. június 26.a párjával járt itt
Pihenni kikapcsolódni voltunk itt. Nekünk nagyon megfelelt, úgy a szoba mint a reggeli és a fürdőzés, nekünk kiváló. Nagyon jó helyen van, a fő utcán. Könnyen meg közelíthető minden,parkolás is megoldható az udvarban. A személyzet barátságos,a medence hőfoka kiváló. A reggelire csak azért adtam kicsit kevesebb osztályzatot,mert lehetett volna nagyobb a választék.
Átlagos 2013. július 27.családjával járt itt
A wellness terület a hidegvizes (úszó)medencével, a jakuzzival, szaunával és együttesen az egész apartmanház szép tiszta, rendezett. Viszont a wellness 8-20-ig használható, éjszakai fürdőzés tiltott, a szauna külön kérésre kapcsolódik, és csak meghatározott időszakokban. Gondolom télen más a helyzet.
Kék Villa Apartmanház Hévíz a térképen
8380 HévízSzéchenyi u. 19.
1900
• fedett úszómedence • pezsgőfürdő • finnszauna
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Parkolás a közelben, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 10 kg-ig: 3000 Forint / nap (Foglalás szükséges)