Kék Villa Apartmanház Hévíz
8380 Hévíz, Széchenyi u. 19.

Kék Villa Apartmanház Hévíz a térképen

Kék Villa Apartmanház Hévíz értékelése:

27. helyezett a 161 hévízi szállás közül
132. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1081 szállás közül

Kék Villa Apartmanház Hévíz bemutatkozása

A fedett úszómedencével, szaunával és komfortos szobákkal rendelkező Kék Villa Apartman Hévízen várja vendégeit. A jótékony hatásáról híres tófürdőtől, mely 200 éves múltra tekint vissza, mindössze 250 méterre kínálja pihentető szolgáltatásait a 8 szobás apartman. Családok, párok és gyógyulni vágyók ideális szálláshelye lehet Hévíz főutcáján.

Kék Villa Apartmanház Hévíz képei

Kék Villa Apartmanház Hévíz vélemények

2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 7.
Másodjára jártunk itt és nagyon megkedveltük. Ár-értékarányos , tiszta. Mindenki nagyon kedves a szállás családias. Köszönjük

2018. szeptemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. december 26.
A személyzet nagyon kedves volt! Reggeli a célnak megfelelt, mindig töltve voltak a tálcák. Arról nem tehettek, hogy a szálló vendégek 90%-a nem magyar volt és bizony viselkedni tudni kell, amit Ők nem nagyon tudtak. Kicsi helység zengett a társalgásuktól. Érezhető volt, hogy két idegen társaság egymással társalog távoli asztalok ellenére.

2018. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Köszönjük a kedves fogadtatást! Az apartmanház nagyon jó helyen van, közel mi mindenhez. Tiszta, rendes volt a szobánk, bár néhány dologra már ráférne a felújítás. Az ágyon a szivacs már igen csak ki van feküdve, így az ember gurul rajta. Tetőtérben voltunk, így nagyon meleg volt a szobánk, egy klíma sokkal komfortosabbá tudná tenni a helyet.
2018. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. március 27.
Nagyon tetszett minden amit önök nyújtottak a szolgáltatás is nagyon jo volt!Nagyon tetszett,hogy közel volt a medence!A reggeli nagyon jó volt minden alkalommal!A személyzet is nagyon kedves volt!Ezuton szeretném megköszönni,hogy ott tölthettem családommal egy hétvégét!Minden tökéletes volt!
2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 17.
Az első és utolsó napon szolgálatban lévő recepciós hölgy nagyon kedves és segítőkész volt, a személyzet többi tagja finoman fogalmazva nem volt túl lelkes (vádló tekintet a medence mellett 15 perccel a "takarodó" ideje előtt, reggeli sürgetése szintén fél órával hamarabb stb.
2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Négy nap és 3 éjszakát töltöttünk itt. Az év utolsó napjait és január elsejét. Nagyon kedves és segítőkész recepciós hölgy fogadott bennünket. Tágas és jól felszerelt apartman szobát kaptunk terasszal. Világos és nagyon tiszta volt minden. Talán, a TV lehetett volna nagyobb. (48cm)
S a zuhanykabinban a szappantartónak csak a helye volt meg.

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 21.
Júniusban voltunk ott a férjemmel, összességében jó hely, vissza is fogunk térni, viszont volt egy-két dolog ami kifogásolható, de ha ezeket elfogadja az ember, akkor ajánlom mindenkinek! Aki tágas helyre számít, az téved, tehát választásnál ezt is vegyék figyelembe. A telek szinte teljesen be van építve. Ezért gond a parkolás.
2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 1.
A recepción udvarias, készséges kiszolgálás,a számlák rendben. A Villa barátságos, sok szolgáltatással. A szoba, ahol laktunk sajnos nem ilyen. Levegőtlen tetőtéri szoba lőrés ablakokkal. Nagyon meleg és mivel még klíma sincs, nem hűthető. Egy ventilátor kavarja a meleg levegőt. Az esti szúnyoginvázió ellen nem véd semmi (szúnyogháló). A parkolás kaotikus.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 22.
Hévízen szerettünk volna tölteni néhány napot, lehetőleg korrekt áron, így esett a választás a Kék Villa Apartmanházra, amit kuponnal vettünk igénybe, és nem csalódtunk. A pénzünkért megfelelő szolgáltatást kaptunk, ár/érték arány a kuponnal nagyon jó. A Wellness részleggel teljesen elégedettek voltunk, ki is használtuk minden nap.

2015. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 3.
Nagyon szép időt fogtunk ki abban a három napban,amit ott töltöttünk. Ezt a helyet már jóval előbb kinéztük magunknak,megfogott a színe és a kialakítása. Attól eltekintve,hogy a parkolással volt némi gondunk,de feledtette velünk,hogy még kisem kellett lépni a szabad térre,belül eljutottunk a gyönyörűen festett fürdőbe, ami örök élményt és emlékeket hagyott nekünk.

Kék Villa Apartmanház
4 nap/3 éjszaka 8.650,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményes fürdőbelépővel, Garai pí vízzel, masszázskuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.02. - 2021.04.06.
Kék Villa Apartmanház
4 nap/3 éjszaka 8.317,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.21. - 2021.05.25.
Palace Hotel
5 nap/4 éjszaka 16.602 - 20.475,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, szállodai élményfürdő, pezsgőfürdő, finn és aroma szauna valamint gőzkabin használattal, tófürdő belépővel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.10.05-ig
Naturmed Carbona Hotel
3 nap/2 éjszaka 22.880 - 31.730,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, rekreációs és sportprogramokkal
Érvényes: 2021.12.23-ig
Hotel Európa Fit
2 nap/1 éjszaka 20.880 - 32.985,- Ft/fő/éj között: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, változatos programokkal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.22-ig
Hotel Napsugár Hévíz
2 nap/1 éjszaka 8.500 - 11.500,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
Érvényes: 2022.01.01-ig
Hotel FIT Hévíz
4 nap/3 éjszaka 7.883,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, levesebéddel, wellness-részleg használattal, billiárd használattal
2021.09.01. - 2021.12.22.
Lotus Therme Hotel & Spa
5 nap/4 éjszaka 25.125 - 45.338,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és szaunavilág használattal, spa utalvánnyal, sportolási lehetőségekkel, élőzenével, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.03.31-ig
Lekics Apartmanok
4 nap/3 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.04.01. - 2021.10.31.
Hotel Erzsébet
2 nap/1 éjszaka 13.381 - 17.254,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, szaunahasználattal, Wi-Fi internet elérhetőség
2021.05.01. - 2021.12.22.
Berki Margit Apartman
2021.08.01. - 2021.12.31.
Kék Villa Apartmanház
3 nap/2 éjszaka 9.475,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményes fürdőbelépővel, masszázskuponnal, kedvezményekkel
2021.06.16. - 2021.08.31.

Szállodák Hévízen és környékén
Hotel Vital Zalakaros
Tavaszi-Téli akció (min. 2 éj)
2=3 feltöltődés Hévízen (min. 3 éj)
Kedvezményes ajánlat reggelivel (min. 5 éj)

HévízX