ZSU54 étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg ZSU54 értékeléseit!

Olvasd el ZSU54 étterem értékeléseit!

Pizza és minden más finomság -

Pancser Pizzéria Dunakeszi

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. március 24.
Évek óta Tőlük rendeljük a pizzát, mert Én állíthatom össze a feltéteket!
A Facebookon láttam az étteremről készült képeket, nagyon megtetszett, gondoltuk kipróbáljuk!. Elmentünk és nem csalódtunk! Nagyon hangulatos kialakítás, kedves kiszolgálás és nem utolsó sorban kiváló ételek!
Csak Gratulálni tudok a tulajdonosnak és mindenkinek ajánlom!
2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 13.
Öt napot töltöttünk Sárváron! Feltöltödni mentünk amihez szükséges a finom falatok amit itt mindig megkapunk! Első napi ebédünket itt fogyasztottuk el ami izletes és bőséges volt! A felszolgáló kedves gyors! Pár éve jártunk már itt akkor is elégedetten távoztunk! Még visszatérünk! Ami még nagyon megnyerte a tetszésemet, hogy kutyával is belehet menni!
Családi vacsi! -

Casa Marina Dunakeszi

2015. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2015. december 3.
Sokszor jártunk már itt,barátokkal vagy máskor a családdal is! Nagyom szép modern és tiszta az étterem! Változatos ételek,ami eléggé bőséges(nekem még sok is)és nagyon izletes! Dicséret a szakácsnak! Külön kiemelném a pincéreket kik nagyon udvarias,barátságosak. . . mindig megkérdezik hogy izlett az étel. . . a maradékot becsomagolják!
Baráti vacsora! -

Belga Sörház Göd

2015. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. november 3. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Barátainkkal egy kellemes estét töltöttünk itt el már nem elöször.Vissza járó vendégek vagyunk!A hely a retró és modern kombinációja! Családosok és kis gyerekkel érkezők is jól érezhetik magukat!
Nagyon finomak az ételek és bőségesek!
A pincérek kedvesek és előzékenyek!
Mindenkinek ajánlom aki egy jót akar enni