Kökénydombi Csárda Hódmezővásárhely

Kedvezményes ár félpanzióval
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom

Kökénydombi Csárda Hódmezővásárhely vélemények

Kiváló 2014. június 29.barátokkal járt itt
Nagyon hangulatos a hely. Tetszett a berendezés a stílus. A személyzet kedves segítőkész, s hagyja a vendéget nyugodtan fogyasztani, de ha szükség van rá azonnal ott van. Mikor először ott voltunk akkor volt asztalfoglalásunk, minden elő volt készítve. Másodszor már többen mentünk és nem volt foglalásunk, de így is megoldották, hogy mind a heten kényelmesen egy asztalnál tudjunk ebédelni.
Kiváló 2014. június 5.a párjával járt itt
Azért adtam ezt a címet az értékelésemnek mert igazán meglepődtem. Egészen véletlenül találtunk rá de igazán bántam volna ha nem veszem észre az út melletti csárdát. Fenntartásokkal mentem be mert eddig igazán sok ízléstelen út menti étkező hellyel találkoztam. Ekkor ért a meglepetés. Igazi vidéki hangulat fogadott bent.
Kiváló 2014. május 6.gyerekekkel járt itt
A hely nagyon kellemes,alkalmas rendezvények lebonyolítására is. A gyerekek részére játszósarok a csárdán belül és játszótér van az udvaron. Az ételek, az italok minőségiek, vannak specialitások is. Az adagok bőségesek, de kérhető kímélő adag is. Ételallergiások, lisztérzékenyek is bátran felkereshetik, mert tudnak étlapról választani.