PZsu: Mesefaluban jártunk - Castellum Hotel Hollókő Hollókő

1. helyezett a 8 hollókői szállás közül

Mesefaluban jártunk

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 20. - 5 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Röviden összefoglalva: minden tökéletes és jól működik.
A foglalás on-line gyorsan, egyszerűen ment, az előleg bankkártyás fizetése után pillanatokon belül volt visszaigazolás. Külön öröm: 50+-osoknak volt kedvezmény.
Az érkezés előtt 2 nappal emlékeztető e-mail kaptunk, hasznos tudnivalókkal, várható időjárás előrejelzéssel.
A recepción érkezéskor és kijelentkezéskor is gyorsan kifogástalan volt. A wellnessben dolgozók és a takarítók is nagyon barátságosak, segítőkészek.
A szobánk a domboldalra nézett, de nagyon kellemes volt, a matrac pedig kényelmes!
A szaunából és a wellness részből szép kilátás nyílik a Cserhát lankáira.
Örülök, hogy erre a szállodára esett a választásunk.
A szálloda étterme pedig egyszerűen szuper. Ilyen félpanziós ellátással más 4*-os szállodában még nem találkoztam.
És hogy szót ejtsek Hollókőről: igazi mesefalu.
Március közepén és hétköznap kevés turistával, zárva tartó kézművesekkel.
Kirándulni a környéken viszont érdemes!

Szeretnéd követni PZsu felhasználót?    Igen

Castellum Hotel Hollókő Hollókő
3176 Hollókô
Sport u. 14.

2020. január 26.
Castellum hotel előnyei: csodás környezet, modern, tisztaság mindenhol, szép szoba kényelmes ággyal, finom ételek, italok, udvarias, kedves személyzet, itt külön kiemelném a vízi-aerobic-ot tartó hölgyet. Hátrányok: kültéri medence hiánya, nincs szúnyogháló, valamint a bowling terem feletti...

2019. március 31.
3 napot töltöttünk itt a férjemmel. A lakosztályt választottuk mert ott privat jakuzzi is van a szobában Minden tokeletes volt. Az etteremben az ínyenc vendégek is megtalálják a szamitasukat..azt tudom mondani hogy profi minden biztos visszajövünk meg ide pihenni...

2019. március 24.
Kellemes 4 napot töltöttünk itt kettesben. Volt idő természetjárásra,a falu meglátogatására. Szinte minden látogatható házát megnéztük a településnek. A szálloda felszereltsége, tisztasága, a személyzet kedvessége semmi kívánnivalót nem hagyott maga után. Az ételek nagyon finomak és...