Natur Hotel Kövestető Hosszúhetény

Senior ajánlat - Rekreáció nyugdíjasoknak
Harkányi Psoriasis Centrum Harkány

Natur Hotel Kövestető Hosszúhetény vélemények

2088
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 235 városban járt márFelfedező - 254 helyen első értékelőNépszerű író - 29 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 2088 feltöltött kép
2023. május 25.a párjával járt itt
Ez a szép szálloda a Mecsekben helyezkedik el, gyönyörű természeti környezetben. A szoba és a fürdő jó méretű, kényelmes az ágy. Wifi jól működött. Egy kis hűtő hiányzott a szobából. Jól lehetett pihenni miután a másnapi esküvő vendégei abbahagyták a rohangálást, ajtó verést úgy éjfél után. A vacsora nagyon finom volt.
Natur Hotel Kövestető Hosszúhetény - Egyéb
Kiváló 2019. január 28.családjával járt itt
A lányom és vejem esküvője itt volt augusztusba. nagyon szép hely ,tiszta, jó ízléssel berendezett. A szálloda dolgozói kedvesek, készségesek,udvariasak. Ugyanakkor meg tudták őrizni a családias hangulatot. Jó a szálló elhelyezkedése is. nagyon hamar megközelíthető, de mégis megmarad az intim szféra, mivel egy erdő közepén van és senkit nem zavartunk. Jó választás volt, amikor tehetjük visszamegyünk.
Natur Hotel Kövestető Hosszúhetény - EgyébNatur Hotel Kövestető Hosszúhetény - Egyéb
Kiváló 2019. január 27.családjával járt itt
Gyönyörű helyen van,isteni a levegő, az ott dolgozók kedvesek,készségesek,udvariasak,amikor csak tehetjük,megyünk. A szálloda minden igényt kielégít,tiszta,modern. Az ételek fenomenálisak. A fiam és menyem esküvőjét itt tartottuk,ennél jobb választás nem is lehetett volna. Bátran ajánlom mindenkinek,akár télen akár nyáron. Nézzétek meg,érdemes!
Natur Hotel Kövestető Hosszúhetény - Külső képNatur Hotel Kövestető Hosszúhetény - Külső képNatur Hotel Kövestető Hosszúhetény - VendéglátásNatur Hotel Kövestető Hosszúhetény - Medence/kertNatur Hotel Kövestető Hosszúhetény - BelsőNatur Hotel Kövestető Hosszúhetény - VendéglátásNatur Hotel Kövestető Hosszúhetény - Medence/kert