Marica Étterem Igal
7275 Igal, Rákóczi tér 30.

Marica Étterem Igal a térképen

Szállások Igal városában
Wellness csomagok Igal városában

Marica Étterem Igal vélemények

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. március 10.
Rendszeres látogatói vagyunk a gyógyfürdőnek, így ebben az étteremben is több esetben szerepeltünk táplálkozási célzattal. :-)
Olvastam az előző értékelést, megjegyezném, hogy nem vagyunk suttyók, mégis télen köntösben, nyáron fürdőruhában, törölközővel megyünk be. Nem tudnának meggyőzni, hogy átöltözzem a magammal hozott frakkba.

duchemin TOP étteremértékelő
duchemin TOP egyébhely értékelő
2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az utcáról mentünk be helyiek ajánlására, de a strand felől is be lehet térni, ennek minden hátrányával együtt, ugyanis egy részt sok a suttyó, akik simán egy szál gatyában vagy fürdőruhában mennek be, más részt erre az étkezde vezetőségének semmi ráhatási akarata nincs. Nem lehet tudni amikor leülök, előtte éppen ki, milyen hiányos öltözetben, vagy éppen vizes fürdőruhában ült ott, nekem ez kissé visszataszító.

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 15.
Párommal tértünk be egy viszonylag késői ebédre. A fogadtatás kedves volt, a kiszolgálás kifogástalan. Marica tálat rendeltünk, mely 2 személyes, de jóétvágyunk ellenére nem tudtunk megbírkózni az adaggal. Az étterem hűen tükrözi a tulajdonosok lelkesedését. A mosdót kicsit jobban karbantarhatnák. Ha erre járok, ismét betérek egy laktató, és finom ebédre.

2018. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. július 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Annak aki véleményét leírja erről az étteremről, annak azzal is számolni kell, hogy inzultálják, számon kérik, besúgónak nevezik. Ez velem megtörtént 2018. 07. 07-én, amikor egy kellemes fürdőzés után a fürdő előtt vártam a barátomat feleségemmel, odajött az étterem vezetője és számon kérte, hogy miért írtam az oldalukra, amit írtam az étteremről, a felszolgálásról, az árakról, az ételek romló mennyiségéről és minőségéről, s arról, hogy becsaptak a számolásnál, illetve a kifizetett ételt nem szolgálták fel.

2017. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. január 13.
Ismét itt jártam, s nem csalódtam, sajnáltam, hogy most nincs senki, kevés volt a vendég a fürdőben és az étteremben is. Az étel kiváló, nagy választék menüs ételekből, azonban ha nem ezt választ valaki akkor már kinyithatja a pénztárcáját. Ajánlanám a kiszolgálóknak a formaruhát, s még azt, ha bevezetnek egy ételt, akkor az mindig legyen ugyan olyan mint mennyiségben, mint pedig formailag.

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 26. - 3 látogató hasznosnak vélte
Sokáig nem volt étterem ebben az épületben, örömünkre szolgált amikor ez a vállalkozó kibérelte. Törzsvendég vagyok, tehát meg vagyok mindennel elégedve. Nehéz rosszat mondani, nyáron talán egy kicsit rosszul van szervezve a kiszolgálás és a konyha, ilyenkor sokat kell várni.

Legnépszerűbb csomagok Igalon és környékén
Thermal Panzió Igal
Igal
3 nap/2 éjszaka 12.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, masszázs utalvánnyal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.12. - 2020.08.31.
Hotel Magistern Konferencia & Wellness
3 nap/2 éjszaka 20.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.12. - 2020.08.24.
Hotel Halászkert
Badacsony
4 nap/3 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezménnyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.01. - 2020.09.30.
Fresh Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.475,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményes fürdőbelépővel, szobaszéffel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.05.19. - 2020.08.31.
Várfal Apartman
Pécs
2020.07.21. - 2021.07.13.
Palatinus Grand Hotel
Pécs
3 nap/2 éjszaka 7.509 - 16.854,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, szauna használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.18. - 2021.12.31.

Szállodák Igal környékén
Holiday Hotel Csopak Igal
Hunguest Hotel Pelion  Igal
Nyári pihenés 3 éjszakától
Napi ár félpanziós ellátással (1 éjtől)
Pelion nyár 15% kedvezménnyel (min. 2 éj)

Marica Étterem IgalX